Hiç hayata başkalarının gözünden baktınız mı?

Mesela gözü görmeyen bir insanın nasıl bir hayat yaşadığını biliyormusunuz? .Veya kolu olmayan veya yürüyemeyen..

Şimdi 1 saatlgine engelli olun .Mesela gidin mutfağa şu için ama gözünüz kapalı.

Sonra Aslında bu bizim büyük gördüğümüz sorunlar aslında sorun Olmadığını göreceksiniz.

Bir konfereansta dinlemiştim burda paylaşmak istedim bence deneyin.Belki şu anda derdiniz varsa aslında bunun dert olmadığını göreceksiniz.

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Ne güzel yazmışsın..El hareketleriyle konuştuğum bir arkadaşım var.Bazen keşke ben de şarkı söyleyebilsem ne güzel olurdu diyor..Elimizdekilerin kıymetini bilmeliyiz gerçekten.

0|2
    0|0
    • artı 1 ;))

• Acaba bılıyormuyuz gercekten elımızdekılerın kıymetını.

Keşke herkes bılsede, bu dert sandığımız seylerın sadece hayatın bır ayrıntısı olduğunu.

• Dert ettiğimiz o şeylerin aslında ne kadar önemsiz basit şeyler olduğunu..İnsanoğlu bu sen böyle hatırlatınca haklısın aslında der..Sonra da unutup gider..

Kızlar Ne Diyor 5

• Baktım ama ne kadar anlayabildim o tartışılır.Bu hayata bakış açınla da alakalı.Sağol,güzel bir paylaşım.

0|1
    0|0
  • yaşamadan hayatta hıcbırseyı anlayamassın kısa bır sukur sonra yıne sorunlarla bogusmaca ve acı

0|1
    0|0
  • Çoooooooook. Ama bazen bakmamak gerektiğini anladım. En güzeli kendin gibi bakmak. En azından sonra üzülmüyosun çünkü vicdanın sızlamıyo

0|0
    0|0
  • neden bakayım kı benm gordugum hayatn benm cın daha guzel :D

0|0
    0|0
  • Anlık oluyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Yaşamadıkça hayata onlar gibi bakamayiz belki çektikleri bazı fiziki zorlukları yaşarız ama bu işin duygusal boyutu başka birşey bunu anlamak için yaşamak lazım. Gözlerinizi kapatarak bir görme engellinin penceresinden bakmış olmazsınız çünkü birazdan gözlerinizi açacaksınız.. Malesef elimizdekileri kaybetmedikçe onların gerçek kıymetini anlayamayacağız.

0|0
    0|0
  • Evet kardeşim baktım mesela yani en küçük açıdan evdeki işlerimi gözümü kapatarak yapmışımdır

0|0
    0|0
  • hayır olmadı sanırsam

0|0
    0|0
Yükleniyor...