Sizle ilgilenen kızı sevme olasılığınız var mı

erkekler kızla sadece arkadaşsınız ama kız sizle ilgileniyor her zaman yanınızda iyi gününüzde kötü gününüzde size her zaman yardımcı oluyor ona karşı ilgi duymaya sevmeye başlarmısınız bu gibi şeyler sevgi duymanıza sebep olurmu yoksa onu ilk gördüğünüz andamı bir şeyler hissetmeniz gerekir sonradan olmazmı sevgi

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Hisseder miyim? . Açıkcası bir bayanın bana her daim çok iyi davranması ona karşı duygu beslememe neden olmaz. Ha evet çok iyi arkadaş olabiliriz ama sonradan birlikte olmayı düşünür müyüm? Belki yaşım kemale erince. ilişkilerde heyecan daha önemli benim için ve iyi olmasından ziyade kıvrak zekalı bayanlar daha çok ilgilimi çeker. Ve hissetme konusuna gelince , genelde ilk görüşte olur fakat sonra bozulabilir. Ya da ilk görüşte olmaz sonra olur fakat dediğim gibi etken o kişinin sadece iyi davranması olmaz kriterlerime göre.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• erkegın yapısına baglı bır duurm bu ..cocuk ılgı ıstıyordur fakat annesı bıle basını oksamamıstır elemanın ..oda bır kız ondan hoslandımı hemen yapısır ...aha ılgı buldum dıye..kımısıde dost kalır bunu bılemeyız..

ama genelde kız bıraz guzelse we erkekden ılgı duyuyorsa o zaman erkek ondan hoslanır kalbı bos ıse hele hele yenı bır ılıskıden yenı cıkmıs ıse hemen hoslanır ..

0|0
    0|0
  • Zaten sağlam ilişkiler bu şekilde tanıyıp bildiğin olan arkadaşlıklardan kuruluyor. Tanımadığın bir insanla yaşayabileceğin ilişki, tanıdığın biriyle kurulan ilişkinin yanında basit kalır. İlla gördüğün an bişey hissedeceksin diye bir kural yok bence.

0|0
    0|0
  • Sevme ihtimalim tabiki var, mutlak ilk önce biri sevecek illa ilk ilgi duyanın ben olmama gerek yok.

0|0
    0|0
  • var olur ben oyle mesela... 5 yıllık ılıskımız var nışanlıyız ... ama dost olarak ta yanında olma farklı bırı oldugunu anlasın ; )

0|0
    0|0
  • olabilir, ilk gördüğümüz anda hissetmesek de zamanla insanın kendi iç dünyası değiştiğinden kız da böyle davranıyorsa farklı algılanmaya başlanabilir, hatta ilk defa görmüş gibi olunabilir aylar sonra bile

0|0
    0|0
  • zamanla belki

0|0
    0|0
  • Hepinizi seviyorum.

1|0
    0|0
  • erkekler her zaman kötü niyetlidir :) sen ona ilgi göster senden hoşlanıyorsa affetmez ;)

0|0
    0|0
  • erkeklerdeki tek kural: bet olmasın nefes alsın yeter

0|0
    0|0
  • ikiside ama genelde ilk görüşte

0|0
    0|0
  • Sonradan olur tabi sevgi

0|0
    0|0
  • var