Sanırım kafası bayağı karışık. Ne yapabilirim?

Arkadaşlar, çok olgun bi sevgilim var. 18 Yaşında ama karekteri tıpkı 25 yaşında gibi. Ve bugün benimle bişey konuşmak istedğini söyledi. Okulu ailevi hayatı ve daha bir çok sorunundan bahsetti. daha sonrada, beni üzmek istemediğini, kendisine "benim sevgilim var" dediğinde kendisini inanılmaz kastığını ama beni her şekilde her durumda sevdiğini dile getirdi. Hatta bi psikologa danışmış, adam da adını koymadan bişeyler yaşayın demiş. ben bunu kaldıramam. zaten oldukça saçma bişey. daha sonra ben bunun saçma olduğunu adını koymadan bişeyler yaşayamayacağımı söyledim. ve konuşmamızın 30 dakika sonrası falan, benden vazgeçemediğini asla beni bırakmak istemediğini söyledi. sanırım kafası baya karışık. Ne yapabilirim. onu çok seviyorum onunda beni sevdiğini biliyorum. ama bu kafa karışıklığı gerçekten beni üzüyor

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• 35 yaşında biri gibi ayrılmış. Nasıl çocuksa artık. Psikolog arkadaşa da saygılarımı sunuyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Seni seviyor ama sevgilisi olduğu için seninle birlikte olamaz.

0|0
    1|0
  • ya sacmalama. olgunmus da bilmemneymiş.

Hep kücükler ben büyügüm gibi düşünür ve büyüklerden olan sözler tüketir. hiçbiri de gercek degildir.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...