Oroyin mi içtin çocuğum ?

Sıkışık çarşı trafiğinde, geri geri geldiğini gördüğümde, kornaya tüm gücümle basmama rağmen bana çarpmasına engel olamadığım aracın şoförü sana diyorum sana; "kornaya basıyorum 2 saattir!" diye cemkirdiğimde "kitap okuyordum duymadım" demek de ne demek ?

Bu vatandaş ne içmiş acep ?

0|0
2|17

En İyi Erkek Görüşü

• Okumak gözle ve zihinle ; duymak kulakla. Acaba sesli mi okuyordu da duymadı ? Ve avazı cıktıgı kadar bagırarak yüksek bir desibele ulaştıysa korna desibeli ni de gectiyse duymamış olabilir.

Ha öte yandan neyin kafası mı? kitap çarpmış herhalde. ADam geri geri gelip hem de kitap okuyorsa infected mushroom diye düşünmek lazım

1|0
    0|0
    • el frenini cekmeye calısırken kaymıs mıs da, kitaba dalmıs mıs da, kornayı duymamıs da mıs.

• Bak ya. Sen de carpıyorsan artık başkası sana carpmış cok mu :p

Gecmiş olsun

• :) sagol

Erkekler Ne Diyor 16

• Bana öyle yapacak üstüne öyle bir laf diyecek vitesi 1e takmamla gaz pedalına sonuna kadar basıp tamtonunu haşat etmem bir olur.

1|0
    0|0
    • o zaman cok carpardım inmem gerekirdi.ustumde duble mini sort varken cemkirmekten fazlasına cesaret edemedim :(

• Öyleyse boşver,tokuşan plakalar olsun kafalara bişey olmasın =D

• canımız sagolsun yani :)

• Oroyin yeni bi madde sanırsam :D :D

Artık neyin kafasını yaşıyorsa veya o duruma gelecek kadar ne içtiyse :D

2|0
    0|0
  • haha ya benim yaşadıklarım hızla inerken caddenin ortasına geri geri caddenin ortasına çıkan araba durup adama demediğimi bırakmadım çıktı bana bak benim dükkanım burası ben esnafım diyorum ne alakaysa

bir de bölünmüş yolda u dönüşü yapan bazı akıllalar var sanki herkes onları bekleyecek bu dediğim bayağı kalabalık bir cadde

1|0
    0|0
    • boyle durumlarda hızlıysam, kolumu camdan cıkarıyorum genelde :)

• ustum musait olsaydı bende cıkıp sayardım, hatta gaza basıp daha hızla da carpabilirdim de, aksam aksam pasa meydanında ısıl ısıl yerde inebilecek durumda giyinmemistim :(

• Okuduğu kitabı sorsaydın.

1|0
    0|0
  • Kızına oroyin yüklemişlerdir, onun acısıdır.

1|0
    0|0
  • çarpma değilde hafif dokunma gördüm adam kitap okumuyordu.

1|0
    0|0
  • Enteresan :D Bi Doktora Gitmesi Lazım (:

1|0
    0|0
  • vay arkadas ya böyle bir açıklama şekli yok :D Ustanın kaportaya bi baktırmak lazımdır :)

1|0
    0|0
    • valla "honk" diye kalıyor karsındaki boyle bir acıklamada.eve gelince dank etti sahsen.demedin deme.

• ben de onu diyorum ya.kısa sureli sok etkisi yaratıyor boyle bir cevap - sofor kitap okuyor :/

• kurguya bak kitap okuyor + araba kullanıyor + ileride gitmiyor geri geliyor vay arkadas fena güldüm :D

• Belkide bilerek çarpmıştır seninle tanışabilmek için.

1|0
    0|0
  • kafasını klozetin deliğinden çıkardıktan sonra kurulamayı unutmuş

1|0
    0|0
    • kafası ıslak gibiydi.oyle bir durum da olabilir bak..

• Kitap çok sürükleyiciymiş taa arabana kadar sürüklemiş :)

1|0
    0|0
    • error verdim o sıra soramadım :(

• oyle bir durum da olabilir, hatırlayamıyorum kusura bakma..

• yoo rica ederim önemli değil arkadaşım

• oroyin de içmem

zaten içilesi birşey değil

1|0
    0|0
  • oroyin içmiş

1|0
    0|0
  • "Kültürlü gözüküyüm belki kız bana yazar"

1|0
    0|0
  • audiobook dinliyordur tosun

1|0
    0|0
  • Geçenlerde otoyola çıkarken nerdeyse hatunun biri bana çarpacaktı:(( napiyim o an elimde gazete vardı:(

1|0
    0|0
    • direksiyon basında gazete ne alaka yahu..yolunuza baksanıza

• O da bunları söyler gibi el hareketleri yaptı. O gün bu gündür hiç bir bayan sürücüyü hafife almıyorum:(

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...