Amaç nedir, ne yapmaya çalışıyor ?

sigara içen birini sevmezsin dimi

evet sevmem ne oldu?

benden nefret et o zaman

sigara mı içmeye başladın

evet

tebrikler.

sırf

benden nefret et diye

okulda seni görünce canım yanmasın diye

sigaraya başlamana gerek yoktu bunun için . okulda bulunduğun yöne dahi bakmıyorum neyin rahatsızlığı ?

he bide atar

düşünende hata* koyayım

o tokatı atmayacaktın bana

bunu yapmayacaktın

20'lik dişlerinin çıktığını bilseydim atmazdım . ha , tabi . hatalı hep benim

her şey benim hatam , tamam ?

iyi akşamlar

bende sonrasından kafayı yemezdim en azından

ha evet birde kulağına gelmiştir illa

parmağımı ezdirdim

neden yedin kafayı ? senin anlık sinirle bana*git dediğin oldu . o da anlık bir refleksti

hayır ilk defa senden duyuyorum

geçmiş olsun

bilmiyorsun heralde beni

işte yine bu saçma sinir ile sağ el yüzük parmağımı ezdirdim

nasıl oldu ya , kavga filan mı ?

sadece kendimi kaybettim xd

hmm anladım

geçmiş olsun

eyvallah

bir de okulda sırf canını yakmak için gayet mutlu davranmama yüzüne dahi bakmamama rağmen bunu söyledi. belki rol yapmayı beceremedim bilmiyorum. ama bazen yalnızım yok yalnız hissediyorumlu şeyler beğeniyor twitler atıyor. dün durup dururken mesaj attı sen hiç ders çalışmaz mısın diye cevap vermedim. saatler sonra bir twit paylaşmış sen önemsersin o cevap vermeye tenezzül bile etmez diye. kendinden soğutmaya mı çalışıyor ya da ne yapmaya çalışıyor anlamadım ben. sizce ne yapmaya çalışıyor amaç ne ?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• SENİ HALA UNUTAMAMIS VE GERİ DÖNMEN İÇİN CIRPINIYORR YA ÜZÜLDÜÜÜM SENDE ARTIK HIRPALAMA COCGUU SENN AMACIN NE DİE KENDİSİNE SORR BİZE DEGLLL..O zaman aranızdaki meseleyi halletmiş olursunuz

0|0
    0|0
    • neden o zaman sırf benden nefret et diye dedi ?

• link

link

bak bu sorular da bana ait. ne yapacağımı şaşırdım artık.

• canımm o seviyor ama kafası baya karısıkk bence biraz onu kendi haline braak bikac gün konuşma yazısmaaa bırak düsünsünn mesajınada cevap verme epeyyy

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 2

• "20'lik dişlerinin çıktığını bilseydim atmazdım . ha , tabi . hatalı hep benim"

hahaha, yahu şu sitede neden vakit geçiriyorumun somut delili işte bu.

0|1
    0|0
    • doğru düzgün bir cevap versen ölürdün ya zaten

• Bütün mesaj içerisinde şu nokta özellikle ilgimi çekti (xd) Zaaaa yazmadığın için mutluyum..

0|0
    0|0
    • sana doğru düzgün bir soru sormuşum oraya mı takıldın. fikir danıştım ya dalga geçin diye burada değilim.

Kızlar Ne Diyor 1

• diş olayından sonra gülmekten okuyamadım ya:)harikasınız

0|0
    0|0
    • ya evet biraz komikti :D ama inan benim için acı . gücüm kalmadı artık güçlü durmaktan.lütfen ciddi cevaplar verin.

Yükleniyor...