Bir kızdan hoşlandınız ama kız yüz vermiyorsa onu kıskandırmaya çalışır mısınız?

bi kızdan hoşlandınız ama kız yüz vermiyor ,açılmadınız da onun yanında diğer kızlara davranışınız değişir mi daha yaklaşma gibi yada uzaklaşma kıskandırma...vs...vs?

• Onun yanında diğer kızlara daha da yakınlaşırım
    33% (2)60% (3)45% (5)Oy Ver
  • Kızın yanında bi sevgilim olduğunu söylerim hatta
    17% (1)0% (0)9% (1)Oy Ver
  • Bütün kızlardan uzak dururum onun yanında üzüldüğümü düşünsün diye
    17% (1)20% (1)18% (2)Oy Ver
  • O kızın bulunduğu ortama girmem o varken
    17% (1)0% (0)9% (1)Oy Ver
  • O kızın bulundğu ortama girip kıskandırırım bi kaç kızla onu
    16% (1)20% (1)19% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Çalışırım he bir b.ku yaparım afedersiniz :)

1|0
    0|0
    • kzı üzmek için mi?=)

• ama sen kıskandırınca kız uzaklaşmaz mı ki ya=)?mesela sevgilin varmış gibi falanda yaparmısın peki?=)

• aynen yaparım. 1 kız arkadaşım oldu şimdiye kadar :) sanki hergün çıkıyormuş gibi hava atarım saçma salak :D

Erkekler Ne Diyor 8

• onun yanında diğer kızlara daha yakınlaşırım.önceden de yaşadım ve bizzat yaptım.

0|0
    0|0
    • işe yaradı mı =)?kızlar kıskandırılınca uzaklaşmaz mı=)?

• bütün ders boyunca hiç gözlerini ayırmadan bana bakmalar.sürekli birşey ikram etmeler.daha niceleri...hoşlandığını bir odun olsa anlardı.

• varmı hocam başka sorun çıkıcam da :)))

• Rekabet duygusunu manuple edebiliyorsan şansımı denerdim.

0|0
    0|0
  • Kız yüz vermiyorsa 404 japon yapıştırıcısı gibi yapışırım kıza.kız mecburen bana yüz vericek :D Başka yolu yok :D

0|0
    0|0
  • soru güzel ama bu şıklar genel klasik ve kişi beyninde soruyu sorar sormaz bunu ve cevaplar ardından gelir en en ek şık bırakmanız ve siz nasıl bir yol izlersiniz demek daha güzel olur sanırım

0|0
    0|0
    • peki teşkkrler öneri için siz nasıl bir yol izlerdiniz?

• bende teşekkür ederim önce kızı iyice araştırırım sevdiği yönleri bana uyan yönleri varmı yokma diye bakarım tabi ( cinsellik dışı bunlar ) ne yapar eder kızın ilgisini çekecek çılgınca şeyler yaparım tabi bu arada kızla direk sohpet ortamı kurmam cevresi ile az sayıda yakınlaşırım ve güzel bir ortam kurar onunda bulunması isteyecek türden ortam kurarım ve sohpet esnasında dialog kurarım bu 1 yöntem

• Hayır, çok ucuz bir hareket. Kızın huyuna, suyuna göre strateji belirlerim.

0|0
    0|0
  • Başka hedeflere yönelirim..

0|0
    0|0
    • o kızın yanında özel bişey yapmaz msın?

• "Kız yüz vermiyor" O halde yüz veren hedeflere yönelirim..

• Hiç bir kıza 2. şans vermem pirensiplerimee aykuru

0|0
    0|0
  • yoooo

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 2 gün önce aynısı başıma geldi çocuğa yüz vermedim, çocuk direk başka bir kıza kitlendi.

1|0
    0|0
    • kitlendi derken?

• peki sana nasıl daveanıyor böyle yaparken desem?

• Beni bir anda unutmuştu. Ama sonra ben hatırlattım tabi kendimi..

• evet yapıyorlar genelde çok yaşadım fakat sonra tınlamamaya devam ettiğimde diğer kızlara yazmaktanda vazgeçtiler.

0|0
    0|0
    • :)mesela yüz vermiyen kızın yanında yalandan da olsa sevgilim var falan derler mi?

• kıskandırmak için çıkıcaz hoşlanıyorum flan derler sevgilim var diye red edildilerse derler bence.

• Evet genelde yaparlar

0|0
    0|0
    • :)mesela yüz vermiyen kızın yanında yalandan da olsa sevgilim var falan derler mi

• ama kızı kaçırmaktan korkmaz mı ki seven insan

Yükleniyor...