Kapat

Daha önce doğru düzgün bir muhabbettiniz olmayan bir kıza, ondan hoşlandığınızı söylediniz mi?

Beyler bi bakar mısınız...

Daha önce doğru düzgün bi muhabbettiniz olmayan bi kıza , ondan hoşlandığınızı söylediniz mi ? Söylediyseniz cevabı ne oldu ?

Olay şu yani , okulda bi kız var arada ben buna bakıyorum , o bana bakıyor.Şimdi bu kıza ondan hoşlandığımı söylesem cevabı olumlu mu olur olumsuz mu acaba ?

0|0
1|1

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• git söyle yanii bak bak nereye kadar belki kızda senden hoşlanıyodur söylemeden anlayamazsın yada ilk önce faceden konuş işte hoşlanıyorum senden falan deme normal konuş sonra söylersin ama bişey yap yani bakmakla olmaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Bakmakla olmaz kanka bu bakışma hoşlandığını söylesen kız abazan sanır yaşadım bunu biliyorum yani;/ Sen peki Kıza cidden bişeyler hissediyomusun? Bnce kızı araştır sınıf arkadaşlarından falan.Çıktığı varmıdır kimmidir nasıl erkeklerden hoşlanır huyunu bul yakala,sonra çıkma teklifi et.Huyunu bulsan kız senindir öyle körü körüne hoşlanıyorum demekle olmaz.Hele ondan hoşlandığını belli etme.Dediğim gibi yap kız senindir.

Like A boss :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...