Alex'in gitmesi sizi nasıl etkiledi?

Öyle bir haldeyim ki şimdi.. Birdenbire gitti Alex yıkıldım. Renktaslarım sizde durumlar nasıl :S

Güncellemeler:
Alexin vedasını okuyun arkadaslar ... tavsiye ederim ben gözyaşlaryla okudum...

0|0
11|16

En İyi Kız Görüşü

• Fenerbahçe Alex'i çok arar Türkiye'ye gelmiş en kaliteli isimlerden biri hem futbolculuğu hem adamlığı ile sadece Fenerbahçe değil Türk futboluda kaybetti .

1|1
    1|0
    • +1 katılıyorum.

Adam evinde parti veriyor bütün klüp personelini evine çağırıyor

Prim alıyor bütün personel ile paylaşıyor

bölye alçakgönüllü bir insanı kırdılar

Ahı yerde kalmayacak göreceksiniz.

Erkekler Ne Diyor 16

• ben bir galatasaraylıyım. ama alexi gerçekten seviyordum. gitmesi gerekn o değildi. geldiğinden beri feneri sırtlanmıştı. ve evi bilmişti ne bilsinki kocamanın gelip böyle yapacağını!

1|0
    0|0
  • Çok sevindik bu duruma.

Türkiye'ye gelmiş en başarılı yabancı oyuncu ya da şöyle diyeyim.

her sezon 20 gol 20 asist gönderdiğiniz için teşekkür ederiz.

0|0
    0|0
  • zaten gitmeyecek miydi eninde sonunda ? ha bundan sonra ne olur aziz yıldırım ve aykut ne kadar dayanabilir bunlara bakmak lazım.

0|0
    0|0
  • bende fenerlıyım bende alexı sevıyorum ama surda bızım ınsanımız bır hata yapıyo

Futbol boş iş arkadaş kımseye bısey kazandırmıyo futbolcular bıde kulup çalısanları harıc sen sadece taraftarsın..

Futbolun bu kadar populer olması bıle sacma sımdı cıkmıssınız bır adam ıcın aglıyosunuz tamam cok ıyı futbolcu cok ıyı bır ınsan ıyı kalplı butun futbolculara bın basar ama abartmayın !

0|0
    0|0
  • İntihar etmeği düşünüyorum.

0|0
    2|0
  • ALTAY lıyım! ama sabahtan beri cincon ların sevinç nidalarını duymamak elde değil,kocaman bi ayıp! bence selçuk la aykut da gizli cincon lu...

0|0
    0|0
  • ayıptır yaa ben burada utandım 8 yıl hizmet etmiş nasıl öyle gönderirler diye nasıl becerdiler bukadarını anlamadım ayıp bea

0|0
    0|0
  • Aykut kodaman bakalım bundan sonra napacak, herşeyi alexe bağlıyordu alexte gitti bakalım kime saracak şimdi

0|0
    0|0
  • çoktan gitmesi lazımdı iyi futbolcuydu da onsuz fenerbahçe olmaz olmuştu artık yeni kaptan lazım fenere

0|0
    0|0
  • Macta grucez yakinda

0|0
    0|0
  • üzüldüm geçen sene kapattırdığım lig tv yi yeni açtırmıştım, geri kapatmayı düşünüyorum Allah tan taahhüt vermemiştim.

alex yoksa oturup selçuk u mu izleyeceğim ben yerim böyle işi

0|0
    0|0
  • Alex için yürüyüş düzenlense Galatasaray atkımla yanlarında olurum. NET.

0|0
    0|0
  • alex gitti diye ağlıyorsan allah akıl fikir versin diycek başka bir şeyim yok

0|0
    0|0
  • üzüldüm acıkcası

0|0
    0|0
  • cok büyütmüşlerdi zaten adamın heykelini diktiler be

0|0
    0|0
  • selçuk şahin var üzülme :(((((((((((

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Biraz sonra uçağa bineceğim. O dakikadan sonra, Brezilya size uzak, Türkiye bana yakın olacak. Evet, birazdan peronda yavaş adımlarla yürüyeceğim. Önce arkama bakmak istemeyeceğim, gözlerimle savaşacağım. Çok kısa sürecek. İlk adımda yenileceğim. Başımı arkaya çevirdiğimde milyonları görmek, milyonlarca sevgiyi bırakıp gitmek zor olacak, olmalı.

Dianne’ya sesleneceğim çok kısık sesle. ‘Bak diyeceğim, bak neleri bırakıyoruz…’ Dianne’a gülümseyecek bana. Sıcak bir öpücük kondurabilir o anda, belki hiçbir şey yapmaz. Öylece beklerim ben yine. Bu aşkı ona söylemezsem, buradan nasıl giderim. Sonra kızlarımı kucağıma alacağım, bavulumu bırakıp. Onlar ağlayacaklar. Seviyorlarsa babamı bu kadar, neden gidiyoruz? diyecekler… Susacağız eşimle. Cevap veremeyeceğiz. Kızacağız kendimize. Bir el yükselecek başımdan yukarı. Hüzün kokacak baştan sona. O el hiç inmek istemeyecek. Hep veda sürsün, gitmek anlamını yitirsin ve unutalım bu terkedişi d

ileyecek. Arkam

ı o bayrağa dönmek olacak en zoru. Eli yere indirdiğimde, hızlıca hareket etmeliyim. Birkaç saniye daha beklersem, önce kızlarımı salacağım geriye. Sonra biz yürüyeceğiz Fenerbahçe’ye… İçimden sayacağım tek tek. Ve o an da ayaklarımı çok şık bir hareketle uçağa doğru çevireceğim. Dayanamacağım. Çökmek isteyecek dizlerim. Karıma tutunacağım, kızlarıma dua edeceğim…

Arkadaki şarkıları bırakmak en zoru, en acı vereni bu olacak. Duymak isteyip, bekleyemeyeceğim mesela. Her haftasonu sevemeyeceğim tekrardan. Şükrü Saraçoğlunda gol sevinci yaşamaktan öte, bir taraftarı dünyanın en mutlu insanı yapamayacağım… Üzülüyorum. Kapılar açılacak birazdan. Beklemekte fayda var az daha.

Birkaç sene kaldı bu sahneyi yaşatmaya size. Duygularımı tahmin edemezsin büyük Fenerbahçe taraftarı. Sizden ayrılmayı düşünmek, aile fertlerinden birini kaybetmek gibi olacak, olmalı. Ama daha var, o şık hareketi yapmaya daha süre, o ellerin kaldıracağı kupalar var..

1|0
    0|0
  • anlatılmaz yaşanır... çok üzüldüm hemde çok.. sadace fenerbahceliler bilir başka takım taraftarlarının bunları anlamasını beklemiyorum.. yaş 35 olsa ne yazar,süper bir futbolcuydu hakkıyla oynuyordu ..

1|0
    0|0
  • Tüm gün bir şey yemedim.Ha bi de kabız olmuşum o derece etkiledi.

0|0
    0|0
  • Dişi kanaryayım kendimi bildim bileli Alex Fenerbahçede ve şuan kendimi boşlukta hissediyorum

1|0
    0|0
  • Artık aykut kocamal la gece gündüz çıksın diye dua ettiğimiz sevgili! Başkanımız kına yakarlar bir yerlerine... Inan ilk duyduğumda oturup ağladım :(

0|0
    0|0
  • Biri aykutun kafasina siksin allasen .. Yazdigi mektubu gordunmu Alexin uzuntuden icim parcalandi Farkindaysan son zamanlarda Fenerbahcelilerin hepsi aykut sayesinde sogudu fenerden maclara gitmesinler formlar almasinlar bakalim ne bok yiyo aykut

0|0
    0|0
  • Çok kötüyüm.

0|0
    0|0
  • gitmese yakında futbolu bırakacaktı yaş 35 olmuş ben o heykel için verilen paraya üzülüyorum

0|0
    0|0
    • 35 ama süper bi oyuncuydu Fenerbahçedeki en iyi oyunculardandı. Ve onun kişiliği yeterdi.. 3000. gölünde aldıgı parayı mehmetcik vakfına bağışlamıştı adamdı o evet heykeli dikilecek adamdı.

• yeter ulan.

0|0
    0|0
  • o aykut diyen serefsizin kafasina zicayim

0|0
    0|0
Yükleniyor...