Alex de Souza'nın son sözleri...

Alex de Souza nin son sozleri... link Alex in son sozleri bunlar oldu. sabahtan beri agliyorum siz ne dusunuyorsunuz?

0|0
13|22

En İyi Erkek Görüşü

• bir fenerbahçeli olarak ve bir alex hayranı olarak yüreğimiz yasta bir efsane böyle harcanır bir efsane bu şekilde yitirilir fenerbahçe her zaman bu şerefsizliği yapan bir takım ve aykut denen şerefsiz kendi tahtını sağlama almak için resmen alex si harcadı bir alex uğruna bin tane aykut şerefsizinin kellesine razıyım...

1|0
    1|1
    • teşekkürler bu ortak acımızı bir soru ile paylaştığın için saygılarımı sunuyorum alex sonsuza kadar yüreğimizde yaşayacak...

• seviyorum lan seni<3

• gözlerimiz yaşlı yüreğimiz buğulu bu yürekte alex sevgisi son bulurmu elbette hayır her fenerbahçelinin yüreğinde sonsuza kadar yaşanır ve fenerbahçe taraftarına her yerde her mekanda vefa yakışır teşekkürler kardeş yüreğine sağlık:))

Erkekler Ne Diyor 21

• buna mı ağlıyorsun :)))) ama doğru siz fenerbahçelisiniz diy mi :)))

0|2
    1|1
  • İki hafta önce heykelini dikip bugün arkasına teneke bağlamak sanırım sadece bizim ülkede olur

2|0
    0|0
  • Feneri zerre sevmem bana kalsa kimse kalmasın kadroda hepsi tinerci olsun

1|2
    1|0
  • link

Bunu düşünüyorum.. Hatta soru açtım..

1|0
    0|1
  • yıllarını fenerbahçeye vermiş böyle başarılı bir oyuncunun bu şekilde harcanması hem aziz yıldırım için hemde aykut için hiç iyi olmadı. alex bence türkiyeye gelmiş en iyi yabancı oyunculardan biriydi.

1|1
    0|1
  • bence alex olayı çok abartıldı. ne yani fenerbahçe ne oyuncular atlattı. 8 yıl fenerbahçeye göre ne ki. alexi bilmem ama aykut hoca harcandı yazık fenerbahçede birlik ve beraberlik yokmuş bunu anladık

0|0
    2|0
  • adama ölmüş muamelesi yapmayın fenere kimler geldi kimler gitti unutup gideceksiniz birgün.Bir iki yıla geri gelir teknik direktör olur kovulur sonra.Ne yazıkki tüm kulüpler böyle ülkemizde.

0|0
    0|0
  • abartma o kadarda

0|0
    1|1
  • ağlamaya devam et :D nereye kadar alexle devam etcektiniz ?

0|0
    1|0
  • hadi gönderdiniz eninde sonunda olacaktı ama böyle yapılır mı tam piçlik yaptıkları

0|0
    0|0
  • Feneri sevmem ama alex buyuk ustaydı böyle veda yakışmadı

1|1
    0|1
  • Sabahtan beri ağlıyorsun ? :S

1|1
    1|0
  • O heykelin üzerine oturcan onları aslında.."alın size kafam girsin" hesabı

0|1
    0|0
  • Keşke Beşiktaş'a gelse lan :/

1|1
    1|1
  • Aykut kocaman ve aziz yildirim gidene kadar fenerbahce taraftarligimi askiya aliyorum

0|0
    0|0
  • O aykut denen gerizekalı yokmu hepsi o adam ın yüzünden

1|0
    0|2
  • ağlaycak başka bişeyin yokmu

0|0
    0|0
  • pascal i hatirladim bi an.

ayni duygulari fb taraftarinin da yasamasi gercekten ibretlik..

0|0
    0|0
  • yazık ettiler yazık

0|0
    0|0
  • neyse direği kaldı..

0|0
    0|0
  • ölmüşmü nolmuş

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 13

• Ben de çok seviyordum Alex'i ama bu son yaşananlar pek yakışmadı sanki. Ne kadar sevsem de gitmesinin iyi olacağını düşünüyorum sadece onun değil, Aykut Kocaman'ın da. Bir yerde gereğinden fazla kalınca hem kaldığın yere hem de kendine zarar vermeye başlıyorsun. Umarım Fenerbahçe için hayırlısı olur.

0|0
    0|1
  • Fenerbahçe taraftarı, heykelini dikerek seni "sonsuza" dek kadro'ya almıştır. Çenen yukarda kalsın güzel adam Alex.

1|0
    0|2
  • hiç kimse bir ALex değil... anlatılmaz yaşanır bu üzüntü.. sadace fenerbahçe için değil türk futbolu için çok önemliydi...

0|0
    0|0
  • alex <3<3<3

0|0
    0|0
  • bunun için mi ağlıyorsun

0|0
    1|0
  • zirvede bıraktı işte ne üzülüyorsunuz.

"yokk la alex bozdu yeaa" diyip öyle mi yollamak istiyorsunuz adamı anlamadım ki.

0|1
    0|0
  • aziz sizin kanserli hücreniz.o gitmediği sürece daha çok üzüleceksiniz fenerliler.

0|2
    0|0
  • Ben FenerBahçeliyim şahsen üzüldüm ama ağlamadım. Bilmeyen de öldü sanacak. Yolu açık olsun sonuçta elden bir şey gelmez.

0|0
    0|0
  • sabahtan beri ağlamak için başka bir neden bulamadın mı ?!

0|2
    1|1
    • Sana beyin taksalar belki sevincten aglardim ? o lanet olasi ceneni kapa ve ask acisi cekip agla? Ask bazilarimiz icin futbok bazilarimiz icinse Alex tir

• kötü çok kötü.

0|0
    0|0
  • gözlerim doldu. Fenerbahçe aşkı gerçekten bambaşka

0|1
    0|0
  • yeriim yaa gitmese olmaz mı

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun kenk :(

0|0
    0|0