Alex de Souza'nın gönderilmesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Alex de souza resmen sözleşmesini karşılıklı olarak fesh ettiğini açıkladı. siz bu alınan karar hakkında ne düşünüyorsunuz? doğru bir yol izlendimi?

0|0
22|32

En İyi Erkek Görüşü

• o değilde heykel ellerinde patladı.

0|0
    2|1

Kızlar Ne Diyor 22

• Trabzonporlu olarak Alex'e büyük bir saygım vardır. Onca başarısına rağmen kişiliği düzgün,ailesine bağlı,futboldaki performansında düşüklük olmamış efendi bir kişiydi. Ama yaşlandı yıllarını verdi fenerbahçeye. Bence olması gereken buydu. Ama ileride teknikdirektör olarak tekrar takımına döner bence

1|1
    1|1
  • maç izlerken tarafsızca saydırabilmek için takım tutmayan biri olarak :) ben ciddi ciddi üzüldüm Alex e. Gönderilecek son topçuydu bence. Bu zamanda hem o kadar iyi futbolcu hem adam gibi karakterli birini bulamazlar. Adam en az benim kadar Türk olmuştu yahu. Geçmiş olsun artık...

2|1
    0|1
  • Feneri bir takim gibi degil ask olarak goruyordum bu aykut ne hale getirdi beni 90. dk gol atiyoruz sevinemiyorum bile normalde mutluluktan uyuyamazdim Alex boyle gitmemeliydi kaptanligi alip Kuyte verecegini nasil soyler Aziz yidirim aykutun nasil gonderilmesine izin vermez ikiside Fenerin sonu olacak, Birak Gs Bjk kumdeki takimi zor yeniyoruz nedir bu ya Bu adam Feneri Kume bie dusurur hersey beklenir ..

1|2
    0|2
  • sok oldum ya, bu alexe yapilmamaliydi.. cok üzüldüm ya anlatamam :(

1|1
    0|0
  • Alex fenerbahçe demekti gerçekten..Aslında galatarsayarlıyım ama fenerbahçe için kötü oldu..çokk üzüldümmm :P :)

1|1
    1|1
  • aslında bır gslı olarak gıtmesıne bozuldum o kadar emek vermışti...

2|1
    0|1
  • iyide bu soru cok tekrarlandi :(

cevap: gitmeyeydi iyiydi

0|2
    0|0
  • Galatasaraylıyım .. Ama bu aykut kocaman değil kocaMAL.. Alex gibi bi futbolcuyu nasıl gönderir ya ..

2|1
    0|1
  • Aykut Kocaman da istifa etmiş. Bende Galatasaraylıyım da pek ilgilenmem Fener ile =) Niye atıldı Alex?

0|1
    0|0
  • hiç bi fikrim yok ama soruya kızların erkeklerden fazla cevap vermiş olması ilginç:)

0|2
    1|0
  • asrın hatası :/

2|1
    0|2
  • Aykut Kocaman gitmeliydi , Fenerbahçe koskoca Alex De Souza 'sız nasıl yapar ? !

2|1
    0|1
  • keşke beşiktaşa gelseee... çook tatlı çook efendi bi adam futboluda iyiydi aykut başını yidi mis gibi adamın :)

0|1
    1|1
  • ben fenerbahçeli olmayan bi kız olarak bile üzüldüm:(

1|1
    0|0
  • Hıçkırıklara boğuldum şuanda. Yazmakta zorluk çekiyorum.

1|1
    0|1
  • Ağladım

1|1
    0|3
  • gönderilmesine birşey diyemiycem ama gidişi bu şekilde olmalıydı

0|1
    2|2
  • yeter işte gitsin.bir şeyin de b*kunu çıkartmasak olmaz

0|1
    2|4
  • zaten gitmesi gerekiyordu bence adam yaşlandı doğru dürüst koşamıyor bile

0|0
    3|3
  • alex iyi ftbolcydu fenerden tiksinen biri olark sevindm aslında kısacası alex gitti fener bitti :)

0|1
    1|3
  • Tam bi angutluk örneği.

1|2
    0|0
  • Belki çoğu kişi inanmıyor ama gerçekten gözyaşlarımı tutamadım kendimi bildim bileli çok zor ağlarım fakat ALEX'in gidişi çok içime oturdu asla ALEX bunları haketmedi koyu bir FENERBAHÇE taraftarıyım şu dakikadan sonra aykut kocaman gidene kadar maçlara gitmeyeceğim çünkü hem KAPTANIMIZI hemde FENERBAHÇE taraftarını üzen o adamın kulüpten bir an önce gönderilmesi gerek defol git aykut kocamal ! :((((

1|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 31

• Fenerbahçenin bu duruma getirilmesindeki en buyuk sorumlu Aykut'a gerektiğinde sonsuz yetki veren, gerektiğinde ise Aykut Hoca'yı ezip soyunma odasına inip 1, 5 saat futbolcularla konuşan YÖNETİMDİR...Aykut Hoca'nın oyun oynatmadığını geçen sene başından beri göremediniz mi, sene sonunda kaçan şampiyonluk ve avrupadaki başarısızlık yönetim için başarımıydı da, taraftarın çok sevdiği Aykut'u heba edebildiniz bizler önünde? Madem Alex'i kadro dışında bırakabilme kararını verebiliyor yönetim, neden sezon başında Alex'e yaptığımı hizmetlerden ötürü teşekkür edipte kendileri ile yollarını ayırmadı, insiyatifi Aykut'a bıraktı.Alex bunları haketmedi, hele ki heykeli dikilen biri için asla...BURASI TÜRKİYE BUGÜN VEZİRSİN YARIN REZİL..

1|1
    0|1
  • Ayıptan başka birşey degil

1|1
    0|1
  • Galatasaraylı Tugay İngiltere'ye 29 yaşında gitti. Adam 10 sene oynadı. 39 yaşında futbolu bıraktığında kulübü belgesel çekti. Tüm taraftara Tugay maskesi dağıtıldı. Peki neden? Çünkü onlar iyi futbolcuya değer veriyor. Bağrına basıyor.

Bir Beşiktaşlı olarak Alex'in gidişine üzüldüm. Gitmesi gereken Aykut'tu.

0|2
    0|1
  • Bir Beşiktaş'Lı Olarak Söyleyim. Kendisi Adına Hayırlı Uğurlu Olsun. Yıldırım Demirören Bizi Aykut Kocamanda Fener'i Yaktı (:

1|1
    0|1
  • ben galatasaraylıyım. ama genede doğru adama yanlış yapıldığını düşünüyorum

2|1
    0|1

• Çok üzüldüm Fenerbahçenin böyle her yönüyle çok iyi bir insan olan bir futbolcusunu bu şekiğlde harcaması üstelik bu kadar hizmet vermiş ve taraftarlarının efsane olarak gördüğü bir kişiyi bu şekilde harcamaları gerçekten çok kötü bir davranış, Alex gibi bir futbolcu, Alex gibi bir adam böyle bir ayrılığı hiç haketmedi.

0|1
    0|1
  • Zico gibi bir teknik direktörü şampiyonluk alamadı diye yollayan Aziz başkanı Aykut KOCAMAL gibi bir teknik direktörü bekletmesini hala anlayamadım, bence teknik direktör değiştirilmeli. !

0|1
    0|1
  • Alexsin belki yollanması doğru ama yollanış şekli ve zamanı kesinlikle çok yanlış bu takımın son zamanlarda en önemli simgelerinden biriydi ona yapılanlar tamamen vefasızlıktır...Ayrıca bu iş burda bitmez bu rüzgar daha çok kişiyi alır götürür...

0|1
    1|0
  • Alex; "Fenerbahçe bir oyuncu kaybetti ama bir taraftar kazandı"

Taraftar; "Fenerbahçe bir taraftar kazandı ama bin taraftar kaybetti"

1|1
    0|0
  • heykelini yaptirdigi efsanesini(futbolcusunu) iki hafta sonra takimdan kovan zihniyete fenerbahçe denir. Aykutta bi alex degil sonucta.

1|1
    0|0
  • kariyerine bu gidiş hiç şık olmadı bi fenerli olarak üzgünüm

1|1
    0|1
  • Tamamen saçmalık.

1|1
    0|1
  • Bu durum türkiyenin bir gerçeği

başarılı olanı paçasından tutup aşağı çekeriz :)

1|2
    0|1
  • aziz yıldırım ve aykut kocaman egomanyası bitmiştir.kendilerini darağacına çıkartıp idam ettiler.bir Beşiktaşlı olarak Alex'i sever ve futboluna profesyonellık anlayışına saygı duyduğum tek futbolcuydu.Alex o kadar saygı duyulan bir kişiydi ki İnönüde birtek Alex'e küfür edilmez yabancı madde atılmazdı .Alex'e yapılan 'KOCAMAN' VEFASIZLIKTIR. fenerbahçenin simgesi lefter bu günü görse kahrından ölürdü YAZIKLAR OLSUN AZİZ YILDIRIMA,AYKUT KOCAMANA !

1|0
    0|0
  • fener kendine yakışanı yaptı daha ne dene bilir ki

0|1
    1|1
  • Yolu Açık olsun

0|1
    1|0
  • krala haksızlık yapıldı yerini kolay dolduramazlar

1|1
    0|1
  • Hiç yakışmadı hemde hıc

1|1
    0|1
  • haci ile farkı bu oldu adamı kovmaktan beter ettiler.utannın

1|1
    0|1
  • Alex kalbimizde :))

0|1
    0|1
  • Küfüretmediğim tek fenerli futbolcu.

0|1
    1|0
  • fenerbahçe oyunu için güzel,taraftar içinse üzücü bir haber

0|0
    1|2
  • direğini diktiler gönderdiler mi ?

0|1
    0|1
  • çok ayıp edildi

0|1
    0|1
  • beşiktaşlıyım beni bağlamaz diyemiyorum adamın allah'ı var şimdi 8 yıl boyunca çok şeyler verdi takımına bu şekilde harcanmamalıydı aykut hocayı kişilikli ve karakterli bilirim ama bu kararı hiç şık durmadı haydi hoca bu kararı verdi ona oğlum evladımdiyen başkana ne demeli yazıklar olsun herkesin takdirini kazanmış efendi sadece işini yapan bir futbolcuydu yazık oldu hemde çok

0|0
    0|0
  • aziz yıldırımı göndermek için ne yaptırman lazım desen alexi kovdursun yeter derdim... YÖNETİM İSTİFA

1|0
    0|0
  • Hepsi aykutun şerefsizliği

1|0
    0|0
  • ne kadar çok seveni oldugu onun bu yapılanları haketmedıgını kanıtlıyor...

2|0
    0|0
  • Futbolda siyaset gibi maalesef. Kale arkasında başka planlar dönüyor.Bir zamanlar ki şike davası gibi.Alex'in bu zamanda gitmesi de Fener'e girdiğinde belirlenmişti zaten.İpleri birileri elinde tutuyor, kuklalar oynuyor maalesef.

0|0
    0|0
  • izlenmedi, ayıp ettiler.

0|0
    0|1
  • Erkekler Devam
    1
Yükleniyor...