Alex gitti tazminat bile almadan :(

Alex gitti gitmesi gereken o muydu bu şekilde mi olmalıydı? rakiplerin bile saygı duyduğu adama KOCAMAN denilen küçücük insanın o bi ise yaramayn yönetimin saygı duyması bu kadar mı zordu tercüman samet bile istifa etti ne maça giderim nede mağazadan bişey alırım pasif bi fbliyim fanatik galatasaraylı annem bile üzülüyo ne desem bilemiyorum selçuk şahinin tutulduğu bi kadroda alex gider bu sene şampiyonda olsa umurumda değil maç kaybetsede umurumda deil o iki şahsiyetsiz kaldığı sürece tazminat bile istemedi la daha ne olsun :(((

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Tazminarı alsa sana pay mı verecekti? Kusura bakmayın nasıl bu kadar önemseyebiliyorsunuz elin adamını mantığım almıyor. Kendi hakkınızı tam veriyorlar mı? Hayatta her şey yolunda mı? Herkesin parası tazminatı hakkı tam verildi bir top peşinde koşan adamın parasına mı yanıyorsunuz? Önce diyin ki kafasını beynini patlatan bilim insanları nasıl daha az para alıyor? Bu adam top peşinde koştuğunda neye katkısı var da milyonlar alıyor? Bunları dert etmeyin zaten. Alex neden tazminat almadı!? İşte sorun bu.. Ah Alex alaydı o tazminatı hayat daha bir pamuk olacaktı! Yerli üretim artacaktı! Dışa bağımlılık azalacaktı! AH BE ALEX! Çok dertliyiz be oğlum, bizim bir taraflarımıza patlayan kazıklar ve bombalardan çok daha önemlisin adamım!

0|0
    0|1
    • Konu spor burda bılımadamalarının maasındanmı bahsedeyım bayım

• Kusura bakmayın çok başka bir şey demeye çalışmıştım. Tartışmanızı veya yazınızı sabote etmek değil amacım soru açsam daha doğru olacak.

Erkekler Ne Diyor 2

• azizcik hırsızlıgını ortmek ıcın oynadı bu oyunu,yargıtaya kadar agzında geveler bunu turkıye..

galatasaraylı olarak alexın gıdısıne cok uzuldum,adam gıbı adamdı,yolun acık olsun alex..gel bıze dıyecem ama oda yakışık almayacak,tas yerınde agır

turk sporunun bu yuz karası adamdan kurtulması gerek

0|0
    0|0
  • FENERBAHÇE SK bence 1 oyuncu değil adam gibi adam geminin asıl kaptanı ve büyük ölçüde taraftar kaybetti. Bundan sonra alex yoksa bizde yokuz..

0|1
    0|0
    • Ne desem bılemıyorum tek bıldıgım haketmedı bı b. Ka yaramayan kısıyı ıstıfa ettırmedı ıkna ettı alex gıbı bı adam ıcın bısey yapmadı yazık bı futbolcu deıl ınsan gıbı ınsandı rakıp bıle saygı duyuyosa daha ne denılırkı

Kızlar Ne Diyor 3

• alex gitti gitmesi gereken o muydu falan filan bacım alex yaşlandı artık her soruya yazıyorum bunu adam doğru dürüst koşamıyor artık gitsin genç dayanıklı adamlar gelsin ayrıca takımını çok kolay sattın

0|0
    0|0
    • Kasımpasa macını ızledınızmı bayan tek bı pozısyon o da alexın yaslı dedıgın yapabılıyo ama o gencler gıremedı o pozısyonlara

• Varmıydı yokmuydu ona bak ıllakı yerıne bulunur ama yoktu buyuzden alternatıfı olmayan bırını oynatmama gonderme gıbı bı luksun yok yerıne bul getır ondan sonra ayrıca bunca yılkalmıs bırını bu sekıldede gonderemezsın senınle alexı tartısmam fıkırlerım sabıttır anlasılan senınde oyle bu kadarı kafi

• boş ver benimde kararlarım sabit tartışma uzadıkça uzuyor

• Şuan, 3 arkadaş ağlıyoruz.

0|1
    0|0
  • agladim amk

0|1
    0|0
Yükleniyor...