Sporcular ve amatörler dereceniz nedir?

ben lisanslı olarak devam ediyorum koşuculuğa gayette memnunum saatlerce koşmaktan koştukça koşasım geliyo bazıları bu saçma gelebilir ama spordan kastım vücut geliştirme değil çünkü olimpiyatlarda ya da profesyonel olarak resmi bir birim olarak geçmiyor sporcu yasasına göre yasadan zaten faydalanamıyolarda

her neyse konuyu dağıtmadan ramazan ayından bu yana ara verdiğim idmanlarıma devam ediyorum

1 saat 2 dk 8 sn de 10.1 km koştum ortalama hız 13 km
baldırlara ağırlık bastığımda ise 60 kilo civarı kaldırabiliyorum 2 yıldır lisansım var 4 yıldır uğraşıyorum

resim:
http://i.hizliresim.com/LpG0Dj.jpg

benim böyle sizin derece ve başarılanıza bakalım ayrıca bursada tarihi kent koşusu olacak 15 km ona katılıcam sizleride beklerim nisanın 2. pazarında olacak yarış

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Bende sürekli koşarım

0|0
    0|0
  • Sen çok iyisin devam et

0|0
    0|0
    • bu yavaş halim ya 15 km yi 45 dk ya düşürmem lazım ki bursadaki yarışta 1. olayım

Erkekler Ne Diyor 3

• milli dümenciydim (kürek sporunda tekneye yön veren elemanımsı) 55 kiloydum şimdi 65 kiloyum sporu bırakalı 3 sene oldu. koşu bandı kolay derler ama beni zorluyor çözebilmiş değilim. 60dk 9km'nin üzerine çıkabilmiş değilim (%3 eğim) stadda 60dk 10-11km şu an . Bu arada yarışında başarılar :)

0|0
    0|0
    • stad ve bant çok farklı. koşu bantı ayakları uyuşturuyo.1 saat koşup inince başım dönüyor ve bacaklarım yok gibi adı attığım yere bakıyorum şahsen

• siyah kuşağım

0|0
    0|0
  • Bizim orda yeni acilan spor salonunda bench press'de 1. Olmustum salonda 10 kisi vardi :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...