Yöneticiniz ya da patronunuz kadın olsa ne yaparsınız ?

ben şahsen bir kadının beni işte olsa bile beni yönetmesinden hoşlanmam . erkekler bu konuda benle aynı fikirdemi bakalım ?

0|0
7|18

En İyi Erkek Görüşü

• içerisinde insani duygular olması yeterli ama şuna katılabilirim kadın bi şeyleri ıspatlamak için beklenmedik tepkiler ve uygulamalara açık olabilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• daha biz bu basit durumları aşamamışken, gelişmeyi nasıl düşünürüz. bir de daha önemli meseleniz olmalı takmak için böyle küçük şeyler gurur yapacak şeyler değil. sizin egolarınız tavan yapmış ki ayırım yapıyorsunuz diye düşünmekteyim. ne yazık.

1|0
    0|0
    • ayırım falan değil bir tek bu konu beni rahtsız eder

• ayırım işte..bir kadın nasıl bir erkeğin altında çalışabliyorsa bir erkekte kadının altında çalışabilir

• otoriter bir kadinsa erkekleri cok rahatsiz ediyor genelde. proje baskani olmustum o bile bozuyordu erkek proje üyelerini :) emir vermek zorundasin verince sanki haksiz yere veriyormussun gibi hissediyorsun :) normal aslinda ama tuhaf hissediyorsun hele erkekler yasca büyükse daha beter :):):)

0|0
    0|0
  • ayyy tam bi dik kafalısın ve kçuk dusunuosun

0|0
    0|0
  • askerde bayan bi komutana denk gelseydin ya?

0|0
    0|0
  • bence güzel olur hemde süperr

0|0
    0|0
  • yöneticin olup seni sinir etmek ve gurur denen şeyini yok etmek istedim.

1|0
    0|1
  • İnşallah patronun ya da yöneticin kadın olur.Amin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• yönetebilecek zekası varsa neden olmasın ama erkeklere göre kadın patronlardan kadınlarda hoşlanmıyor. çevremde böyle,

0|1
    0|0
  • bu bitmek bilmeyen istekleriyle, erkeklerden daha çok şeye sahip oldukları halde, kadınların hep kendini mağdur olarak görmesinin etkisi, bir de patron olunca altında çalışan erkeğe çok kötü yansıyacağından, ben de kadın patron istemem. geçmişte oldu 2 tane, yeterince çektim. gerizekalılığını bi yana bıraktım, kompleks dolu ve insanlıktan uzak tavırlarıyla yeterince nefret ettim kendilerinden. kadından lider olmaz, diyeceğim budur.

0|1
    0|0
  • ona çanta,saat,gümüş takı her sabah mesai başlangıcında çiçek filan alarak gönlünü kaanırım ve gelsin kafa izinleri,extra primler ve maximum şirket olanakları...çok yalakayımdır çok...

0|0
    0|0
  • Özel günlerinde yöneticilik yapmadığı sürece ve stratejik zekası olduğu sürece sorun yok.

0|0
    0|0
  • Ben de hoşlanmam ama sırf kadın diye de işten çıkacak değilim. Öyle kibiri ve egosu tavan yapmış bir kadınsa ki genel de kadınlar da erkeklere oranla daha belirgin olur, ancak o zaman çıkarım o işten.

0|0
    0|0
  • Turizmci olduğumdan çok üst hatun oldu fakat sorun teşkil etmiyorlar

0|0
    0|0
  • benim için fark etmez. kadın olsun

0|0
    0|0
  • Patron fikrinden hoşlanmıyorum hiç. Erkek olsa da hoşlanmam. Bütün işi işçiler personel falan yapıyor, patron bütün gün yatıyor, işçiler kardeş patron kalleş

0|0
    0|0
  • Beni yönetebilecek kadar zeki ise keyif alırım. Yok başına buyruk aptalın biriyse o çekilmez olur işte.

0|0
    0|0
  • kadın zaten ama iyi anlasıyoruz bazen özel dosyalara falan bakıyoruz yanı memnunum :D

1|1
    1|0
    • Erkek patronların bayan çalışanlara sulandığı gibi, kadın patronlar da erkek çalışanlara sulanıyor demek.

• evet bana hep sulanıyo evde kalmıs kadın orta yasda işte ihtiyacını bizden gideriyo nabsın bizde gariban üzülmesın diye :D

• patronumun cinsiyetinin hiçbir önemi yok.

1|0
    0|0
  • evde kalmış ruhsuz depresif bir kadınsa tam işkencedir

0|0
    0|0
  • hersabah özel olarak odasına gider günlük iltifatlarımı yapar işime öyle başlardım :))

0|0
    0|0
  • hoşuma gider.

0|0
    0|0
    • bunun nersi hoş ?

• onu bekleyen yok zaten.ama iş kadınlarını ve başarılarını da görmek gerek.arzuhan doğan yalçındağ,güler sabancı vs vs

• vardır elbet

• Aynı fikirdeyim.

0|0
    0|0
  • iyi olurdu

0|0
    0|0
  • Anca kadın yöneticiye denk gelen anlayabilir. Kadından yönetici felan olmaaaaz :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...