İki derbinin hakemide Cüneyt ÇAKIR'dı?

Alves'e verilen kırmızı %100 kırmızı kart. Peki chedjounun yaptığı hareket hangi kart? yoksa tekmeyi Alves'in attığı yere mi atması gerekirdi?

http://i.hizliresim.com/1Y7BDD.jpg

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bu maçtaki Fenerbahçe'nin attığı golün nasıl verildiğini niye konuşmuyorsunuz yuzsuz herifler

0|0
    0|0
    • Gol 90'da geldi senin futbol bilginin :))

• Acınız var kardeş... Diliyorum ki maç 1-1 devam eder 90+4'de PENALTIDAN 2-1 bitsin maç. ACI KALSIN içinizde ACI ;)

• Yav he he

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 6

• bırak bu işleri fenerli dostum.
    cüneyt çakırın fenerli olduğunu bilmeyen yok. Aziz bile onu istedi bu maça. İstemeyen Galatasaray klubü.
    ayrıca bu pozisyonda dany topa vurdu tekme falan yok yani kandırmayın kendinizi.
    ayrıca attığınız gol bile nizami değildi.
    taraftar olun takımınızı sahiplenin ama kör olmayın...

0|0
    0|0
    • topa mı vuruyordu? bana kör olma diyorsun. kendin körsün ne olacak o.

• İlk olarak macta chedcounun ole bir hreketi yokdu bu goruntuler yaniltici veya uydurma goruntu ikincisi fenerin macta attigi golu konus mac 1-0 olsa nolcakti? Kaldiki ikili averajda bu cok onemli.

0|0
    0|0
    • Burağın kendını yere attıklarına say.

• ayrıca oyle bı hareket yoktu dıyor. karadenizli değil mi ne beklersin.

• En azindan gizli soru sormicak cevap vermicek kadar yuregimiz var ;)

• 1. si o Dany 2. olarak ne derlerse desinler Cüneyt fenerbahçenin tetikiçisi bu ortada ona bakarsan ilk maçta dışardaki topu vermedi gol attı fenerbahçe vs. Yani Cüneyt GSyi tutmaz o imkansız bikere

0|0
    0|0
  • yani yine yenecez

0|0
    0|0
  • malesef bu derbide 12 kişiye karşı oynayacağız

0|0
    0|1
  • Bu hakemin Galatasaray sempatizanı olduğunu bilmeyen yok yıne Fenerbahçeyi durdurma operasyonları

0|0
    0|2
    • kafan mı iyi abi Cüneyt fenerbahçe taraftarı!! Cüneyt fenerbahçenin tetikiçisi bu ortada ona bakarsan ilk maçta dışardaki topu vermedi gol attı fenerbahçe vs. Yani Cüneyt GSyi tutmaz o imkansız bikere

Yükleniyor...