Kapat

Geçen gün bir soru başlığı gördüm Türk erkekleri bizi hiç savunmuyor bence haklılar da!

ya okuyorum mesela allahım bazı kızlar o kadar kendini beğenmiş ki yahu bir de gizli olup afetiz güzeliz şöyle böyle fotoğrafları yok ortada laf yapıyorlar bir de kıskanç olmayın ay kızım ben seni daha görmedim neyin kafasını yaşıyorsun anlamadım bakın genelleme yapmıyorum fakat bazı kızlar neden bu kadar kendini beğenmiş anlamış değilim fotoğrafınızı koyun o zaman güzelim madem bu kadar iddalısınız sizce de doğru değilmi sizce sinir olmuyormusunuz?

Güncellemeler:
bikere ben genelleme yapmadım bu bir ikinciside ben güzelim ben çok tatlıyım afetim demiyorum burda herkesin kendi fotoğrafı yok ama bunu idda edenler bana laf sokmaya çalışıyorda biraz öyle bir sıkıntım yok güzelim falan hava yapmıyorum burda hıı öyle birşey dersem söz fotoğrafımı koyarım :) lütfen soruyu düzgün okuyun
görmediğim birini kıskanmakta başıma geldi oy oyy :D hahaha kahka attım ya off :D

0|0
14|17

En İyi Kız Görüşü

• Olay özgüven... Güveniyolarsa koysunlar fotograflarini bencede artistlik taslamaya gerek yok yani.. Hem herkesin zevki farkli dunya guzeli secilmis birini bende guzel olarak nitelendirmek zorunda degilim ona bakarsak babam bana guzel kizim diyo diye herkes guzel olcak degilim yani

0|0
    2|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 17

• aynı yorumları başlıkta yapmıştım. yine yapıyorum. türk kızlarının en güzeli rusların en çirkini kadar olamaz karakter olarak!

güzellik olarak rusya ortalaması %90 üzerindedir. bakınız sıradan bir vidyo.

link

rus ve bütün slavyan ülkeleriyle bizim kızları karşılaştırmak aptallıktır. Allah onlara vermiş güzelliği yapacak bir şey yok.

0|0
    0|0
  • var böyle kızlar güzel olmasada çok güzel kendini begenmişlik var bana hersey programında bile görüyoz gören görüyor zaten ne kadar güzel olduğunu istedikleri kadar desinler tabiki her sey güzellik değil iç yapı karakterde önemli

0|0
    0|0
  • Seni anınla yaşamıyorsam 5 kuruşluk değerin yok gözümde. neden kendini sineye çekiyosun. şurda 10 yıl daha güzel gezersin sonra tedavülden kalkarsın.

Önemli olan duygular.

0|0
    0|0
  • ben buna şapka çıkarırım...ben o konu açıldığında baya baya uzun sohbet ettim.ama benim altını çizdiğim şey sadece görünüş değil.hostes sevgilim de oldu ama 1 ay anca sürdü ne yazıkki.işin özüne inildiğinde güzellik tek başına bir anlam ifade etmiyor.onlar çok fasıflı kadınlar gerçekten.benim abzürt bir tezim var.türkiye ile rusya arasında savaş çıksın rusya kafayı kullanırsa bir allahın kulu ölmeden(kalp krizi veya yorgunluk hariç)bu savaşı rusyakazanır...nasılmı?rus ordusunu tamamen bayanlardan oluştursun.:):):)

0|0
    0|0
  • @senenene (Yaş:18-24) Tarih: 2 dakika önce

Soru 153830 Çılgın Bunlar ! ^_^

0|0
    0|0
  • Türkiyedeki kadın-erkek ilişkilerinin temel sorunu zaten bu. Erkeklerin psikolojisini de bu bozuyor, sonra bana neden mesaj atmıyor, niye konuşmuyor, dövmeye kalktı, ilgilenmedi, aldattı vs vs...

0|0
    0|0
  • hiç..

0|0
    0|0
  • sıkıntıya gerek yok dert yapmayın genel olsa neolcak ruhunuz güzel olsun diyip politik cevapımı verir tebrikleri kabul eder selamlarım (:

0|0
    0|0
  • kesinlikle haklısın, cinsellikte gizli olmalarıın anlıyoruz, normal sorularda gizlilik nedir arkadaş? yok hani eklenilmekten rahatsız oluyorsan, arkadas ekleme butonunu işaretle istek gelmez sana bu kadar basit.

0|0
    0|0
  • Off sorma ya :) O soru başlıgı altında çok tartıştık ama sonradan soru sahibi arkadaşın gönderdigi mesaj ile dagıldım ben.Sonuna kadar haklıydı.Her iki taraf için gayet olumlu yazdı.

0|0
    0|0
  • boşverin kızlar özelden bana gelin size arka çıkarım :D

0|0
    1|0
  • türk kızının bu durumuna alıştık.o yüzden bilinen şeylerin neyini savunacaksın.görünen köy kılavuz istemiyor.o yüzden pek s*klemiyoz açıkcası..

0|0
    0|0
  • Şımarıklıktan bir yerleri atmosfere doğru yükselmiş kızların. E göremediğimiz şeyi savunamayız doğal olarak.

0|0
    0|0
  • Yapıştır beee :)

0|0
    0|0
  • İlk defa bizim haklılığımızı savunan bir kız gördüm, canı gönülden kutluyorum seni arkadaşım.

0|0
    0|0
  • reelde nasıl oldukalrını tahmin edebildiğimden anlayış gösteriyorum

0|0
    0|0
  • iyiymiş

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 13

• kendini aşagılayanıda ilk defa görüyorum. yalakalıga lüzum yok canım. Benim düşüncem türk kızları cirkindir genellemesine sinir oluyorum kim yaparsa yapsın sinir oluyorum. Her yerin güzelide var çirkinide var. Şimdi o avrupada her kız cokmu güzel ya, Allah aşkına abartmayın. Komsunun tavuğu komsuya kaz görünür diye bir söz vardır.aynen ondan buda.

2|0
    1|0
  • haklılarmı...?

zoruna gitmiş kızın görüyomusun... :(((

tatlım herkesin güzelliği, kendini beğenmişliği kendine sen neden dert ettinki bunu...

ha sorudan da buraaaam buram kıskançlık akıyo bunu söylemeden geçemiyciyim... :((

0|0
    1|0
    • tamam zaten ben de görmediğim kızları kıskanıyorum hı hı :D egonu tatmin et :D

• laaa o resimdeki senmisin :D:D daha yeni baktım resme ben... :D:D.D.D

bidaha tövbe tipe bakmadan cevap yazmam... :D emolarla muattap olmuyorum ben annem, zira insan yerine koyup muattap olabileceğim insan eşik değerimin çok altındasın.. hadi bakim... :D

• ha bu arada cümlelerin arasındaki tezatlık son sınırında, normal hayatta böyle cümleler kurma, orana burana taktıklarını klipslerini açmadan sökerler haberin ola...

• tek sıkıntın bu ise sen uzun yaşarsın

o başlıktaki büyük harfler ne hayrola?

0|0
    1|0
  • öyle kisiler foto koymus ki eger güzel veya yakisikli olduklarini saniyorlarsa durum vahim.

3|0
    0|0
  • Hiç.

Ayrıca büyük harflerle paylaşımda bulunma ki sorunu kaldırmayalım.

0|0
    0|0
    • lafmı soktun? üyeliğimi sil başka sitemi yok şuna bak

• Öyle bi' yetkim yok, üyeler kurallara uymayınca uyarın dediler ben de uyarıyorum.

Ayy konuşma tarzına bak yesinler, engelledim seni hadi bay.

• soran kardeş ağzına sağlık burdaki mod arkadaşlar niye bedavaya çalışıyo sanıyosun kendilerini bikaç soru kaldırınca bişey olduklarını sanıyolar galiba :)))

• kendine güvenen kendini gizlemez zaten tatlım ;)

1|0
    0|0
  • canları öyle istiyordur hiç kafama takmıyorum kafaya takanlar düşünsün çok agresifsin sende tipik bir türk kızısın genellemeye sok kendini

0|0
    0|0
  • Belki de kimseye birsey ispatlama gibi bir derdi yoktur. Lüzumsuz sidik yaristirma resmen.

0|0
    1|0
  • Sen kendi adına konuş,ben büyük konuşmayayım da o beğenmedikleri özelliklerin çoğuna sahip değilim.Genelleme yapmayalım lütfen!

0|0
    0|0
    • lütfen soruyu düzgün oku orda genelleme yapmadım yazıyor.

• önemli değil.

• cangemaz beni neden sildin o zaman ?

yanlış bir ifademi kullandım bişeymi dedim ? ? ?

• Haklısın.

0|0
    0|0
  • ayparçasıgüzellik:D

Canım:/

1|0
    0|1
  • Evet, arkadaşımıza teşekkür edip onu kenar platforma alıyoruz...

0|0
    0|0
  • Boş boş işler işte

0|0
    0|0
Yükleniyor...