11. sınıftayım ancak hiç sevgilim olmadı bir fikriyat ?

evet arkadaşlar 11. sınıfta 18 yaşındayım. yakışıklı ve çok karizmatik olduğumu çok duyuyorum lisedede benden hoşlandığını söyleyen 5-6 kız oldu ancak ciddi veya karakterime uygun bulmadığım için hiç birine teklif etmedim kesinlikle burnu havada , havalı bi tip değilim aksine çok sıcak kanlıyım. ne düşünüyorsunuz ? sizce ne yapmalıyım ? bi fikir verin lütfen ?

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• zamanı geldiğinde o kişiyi görünce onu hayatında istersin. önemli olan tipinde karakterinde sorun olmaması talep varsa sorun yok. istediğin kişi çıkar karşına.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• gerçekten anlattığın gibi bi tip değilsin.üzgünüm gerçekler acıdır.

0|2
    0|1
  • dış görünüşün? bazı kızlar için önemli olaibliyor

0|0
    0|0
  • herşeyin bir zamanı var...

0|0
    0|0
  • önce kriterlerini belirle dış görünüş ve kişisel özellik olarak nasıl bi kız olmalı?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• 20 yaşındayım hiç sevgilim olmadı... Ne yapayım öleyim mi? Gram umrumda değil, sevgili demek benim durumumda aşırı kıskançlıktan çatlamak demek oluyor o yüzden şimdilik sevgili edinemiyorum... Nedeni de; Çevremde aşırı fazla kız var, öyle bir bölümdeyim ki sınıftaki tek erkek benim. Yaklaşık 20 kız var, onun dışında bütün arkadaşlarım, yakın arkadaşlarım ve dostlarım kızlardan oluşuyor. Şimdi sevgilim olsa, kıskançlıktan kendini yiyip bitirecek o yüzden hiç bulaşmayayım şimdilik :)

0|0
    0|0
  • Kankaa bekleeee Zamanınııı elbet düşücek yawru bii kuş :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...