Gerçekten istemediğine inanmıyorum çünkü bastırılmış duygular altında özlem var hissediyorum

Zamanı olmayan okuyup da zamanını harcamasın, zor bir soru.

Yaklaşık 2 yıl öncesine kadar çok çok yakın olduğum, sevgili-arkadaş arası dediğim bir kız vardı fakat bir sevdiğim de vardı. O zamanlar kız beni seviyordu bense başkasını fakat çok yakındık. Bir gün ben bunun kalbini çok kırdım, çok kişinin canı yandı, çok kişinin herşeyden haberi oldu, çoğu kişinin önünde rezil oldu. "Çok kişi" diye tabir ettiğim sayı yaklaşık 100-150 arası. Sonra o zamandan beri hiç konuşmadık ve bu sene ben pişmanlık duygusuyla harekete geçtim. Farklı şehirlerde olsak da azimle her gün şiirler yazdım. Yetmedi sırf onun için izmirlere gittim. Yetmedi oturdum bayağı kitap yazıp gidip matbaada bastırdım. Ama yetmedi. Yetmiyor. Gururunu kıramıyor veya inadını. Gerçekten istemediğine inanmıyorum çünkü bastırılmış duygular altında özlem var hissediyorum. Bir hal çare bulabilir misiniz?

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• bir daha aynı hataya düşmek istemiyordur..

0|0
    0|0
    • Aynen, ve artık güvenebileceğini kanıtlamam lazım.

• madem 2. şansı vermiş etrafından etkilenmiş ilk önce etrafındakileri susturacaksın senin hakkında olumlu birşeyler söylerlerse belki 3.şans gelebilir.

• Denemedim değil. :D

Erkekler Ne Diyor 1

• eski sen, daha doğru yapıyormuş.eski haline dön.kız kendiliğinden gelecektir.

0|0
    0|0
    • Beklemek kötü be dostum.

• bu zamana kadar bu kadar çaba harcadın,mucadele verdin.işe yarayacağını düşünüyordun.ama işe yaramadı.öyleyse aynı hatada ısrar etmenin bi anlamı olmadığını anlamalısın.önceden neden bu kadar önemliydin.çünkü ulaşılmazdın,başka kızlaydın,onu önemsemiyordun.işte oyle ol.tek yapman gereken eskisi gibi olduğunu ona dolaylı olarak göstermen.

• İşte bu daha iyi oldu. Ne demek istediğini tam olarak anladım. Teşekkür ediyorum.

Yükleniyor...