Sporcular sorum size?

merhabalar. benim merak ettiğim bir konu var. diyelim ki bir öğünde Hamburger bir menü yedik ve 600-700 arası kalori aldık. bunun ardından 2 saat sporla yediklerimizin bir çoğunu yaktık. şimdi kalori yakmış olsak bile bu besinlerden gelen Zararlı besin değerleri Doymuş yağ gibi vs, Vücutta depolanır mi yoksa o yaptığımız sporla tamamen telafi etmiş olur muyuz? yani vücuttan bütün olumsuz etkileri kalkmış olur mu?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Yendiğin öğünü ıkı saat sonra yakamazsın. Senın yaktığın oncekı öğünlerdır. Vücut her saat bası belırlı bır oranda yıyeceklerı yakar. Çok gazla kalorı aldığın ıcın bunları yağ olarak depolamak zorundadır başka bırsecenegı zaten yoktur. sen an aerobık ya da aerobık hareket yaparsan vucuttakı kalorı yakımı Günlerce devam der. Kendı ıhtıyacı olanını alır dıgerlerınıde rahatça vucutta harcar

1|0
    0|0
    • anladım teşekkür ederim. o zaman bu tarz Zararlı yiyecekleri ayda bir yemekte fayda var ki çok zararı Olmasın.. bunu öğrendiğim iyi oldu çünkü Nasılsa sporda yakarım diye haftada 1 kendimi bu tarz şeylerle ödüllendirdiğini düşünüyordum. artık ayda 1 e indireceğim bunu.

• yani bugün yediklerimiz yarın yakılıyor ve eğer ağır bir besin yediysek örneğin waffle gibi onun yakılması daha uzun sürüyor.. ben teşekkür ederim.

• Waflle basıt şekerden oluşur vücuda gırısı daha kolaydır. Bılgıne

• Fast food türü yieyeceklerden uzak dur vücutta atilan en zor toksinlerden biridir..

1|0
    0|0
  • Zor yaglar vucutta kalır genelde

1|0
    0|0
  • Yahu 3 günlük dünya kafaya taktığın bir hamburger. xd

1|0
    0|0
  • sporun ruhuna aykırısın

0|0
    0|0
    • sen Nesin peki iki şişindin diye Başımıza Stephen amell mi kesildin?

• sen 10 saat spor yapsanda o kilolarından kurtulamayacaksın :)

• kilolu OLDUĞUmu nereden çıkardın çok merak ettim :) bir şey derdim de neyse ya yazık sonra oturur ağlarsın. ama iki çift laf etmeden de edemeyeceğim. şimdi vücut yapıp yakışanı var yakışmayanı var, o vücudun komik duranı var durmayanı var. sen o yakışmayan ve Vücudu taşıyamayanlardansın. profil resmin hele çok Gülünç, boş bir ego tatmini çok belli yani. ben o kalorileri yakar miyim bilmem ama çok Acıdım sana hakkaten. Allah yardımcın olsun. :)

• Hiç yeme sen ozaman

0|0
    0|0
  • 2 saatlik sporun yanlışsa kaloriyi de yakamazsın.

0|0
    0|0
  • Sanmam oyle olsa çok kolay olurdu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hemen yakamazsın. Önceki yediklerini içtiklerini yakmış olursun. Bu tarz zararlı yiyecekler yeme. Ben ayda bir anca yerim.

1|0
    0|0
  • Önceki kolay yağları yakarsın.

1|0
    0|0
  • Depolanır enerji le atılır

0|0
    0|0
Yükleniyor...