Sevdiğiniz ünlü birisinin imza gününe gittiniz ? Ne yaprdınız nasıl davranırdınız ? :)

ciddi ciddi soruyorum..o ünlüde bir erkek sizden etkilenme olasılığı olduğunu düşünüyorsunuz bir tek siz değil arkadaslarınız yakın cevreniz gibi..yani bir kız için oldukca güzelsiniz..ona nasıl bir jest yapardınız ne derdiniz ?..bu ünlü yanancıda olabilir.. :))

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• zor canım ya zaten hayranları var en dandik adamın bile 5 bin hayranı var hepside bedenine kadar sahip olduğu herşeyi verebilecek zaafı var ama öyle bir konuşursunki ve tel numaranı bırakırsın oda seni arar işler değişir ama dilini öyle bir kullancaksınki öyle bir etki bırakacaksınki dikkati sende olacak anca öyle

çoğu kişiye saçma gelebilir ama benim imkansız yoktur sadece çözüm yolu samanlıkta iğne aramak gibi olabilir ama ihtimali var tabi herzaman ben böyle düşünürüm böyle yaparım

1|0
    0|0
    • tesekkür ederim yorum için bende öyle düşünüyorum... :)) böyle düşünenler gercekten cok azmıs..

• malisef canım eğer bilseydim söylerdim sonuçta çok mutlu olacaktın hayalin gerçek olacaktı artık orası sana kalıyor :(

• inş.. yorum için gercekten cok tesekkür ederim.. sizin gibi samimiyetle yazan cok az kşi var.. :)) herkes öylesine üye burda.

Erkekler Ne Diyor 1

• huahaha :DD yaa kızım bırakn bu işleri yaa benm de kuzen awr 16 yaşnda çağatay ulusyun arabasınn önüne atlicam diyo sonra beni hastaneye götürcek snra illa benden hoşlanır falan diyo mal ya :D:Dd ahaahuaha

0|0
    0|0
    • bu çağatay ulusoyu gibisi değil !

• yaw neyse ney ya :D bu tarz şeyler sadece filmlerde olur güzel kardeşim.boşwer.olmaz yani imkansız git al imzanı bide foto çek ohh koy face,e at havanı oldu bitti ya işte :)

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...