Heykeli dikilen biri neden kadro dışı bırakılır?

Öncelikle Fenerbahçe'li değilim ama Alex'i seven oyununu beğenen biriyim.

-Şimdi anlamadığım bir konu var taraftarın bu kadar çok sevdiği ve heykelini dikerek bu sevgiyi farklı bir boyuta taşıdığı bir oyuncuya yapılanlar reva mıdır?

Güncellemeler:

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• futbolcular gelip geçicidr kalıcı olan kulüptür hiç isim takımın üsütnde görülemez. alex a2 de oynayacakmış gösterin o zaman alex olmassa biz sizi izlemeyiz tezinizi çoğu taraftar öyle söylüyo. sana bir örnek vereyim yıllar evvel baba hakkı yeteni yönetim şimdiki tabirle A2 takımına gönderir aynı gün aynı saatte beşiktaşın a takımın ve yedek takımının farklı stadlarda maçı vardır a takımının maçın 2000 kişi izler ken yedek takımına gönderilen baba hakkıyı izlemeye 25 bin kişi gider ve ertesi gün baba hakkı affedeğilir sonra hem beşiktaşa hoca hem başkan olur.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bilmediğimiz başka şeyler var bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Alex arkadaşlarıyla vedalaştı Brezilyaya dönüyor

0|0
    0|0
  • ne oluyor bende anlamıyorum. 2 maçta oynamamaya cok büyük tepki gösteren Alex kadro dışı bırakılınca fenerbahcede kalırmı sanıyoruz? bi hazirana kdr burdayım bi değilim diyor fakat bence gidecek.. çok üzülerek söylüyorum... ben alex gitse bile bu şekilde gitmesini düşünmemiştim eğer bigrgün giderse fenerbahçe formasıyla hakkını almıs bi şekilde uğurlardık diye düşünüyordum. ama aykut hoca bunu yapmadı belki sebebi vardır alexte biraz büyüttü olayı ama bunu haketmedi... ne olacak bilmiyorum. gidince eksikiliğini hissedecez önümüzdeki maçlara bakmamız lazım

0|0
    0|0
  • Heykeli dikilen biri neden kadro dışı bırakılır? bir futbolcuyu takımdan üstün görüysn oda senn futbol anlayışın takım dediğin disiplinli olucak o oyuncuda mevcut değilse kralı olsun gerekn cezayı alıcak..

0|0
    0|0
  • düzeni ve intizamı bozduguna inanılan sahıs, dagdagalı bir ortamda elim bir suretle aslanlara yem edilir.

0|0
    0|0
  • fenerbahçede savaş başlıyor bundan sonra taraftar bölünmeye başlayacak azizle aykut fenerbahçeliler ve azizcilerin arasında kalacak.aziz yıldırım çok kötü bi şekilde ayrılacak.

0|0
    0|0
  • Heykeli diken taraftar, kadro dışı bırakan yönetim. Şuan Fenerbahçe yönetimi ile taraftarı arasında büyük bi uyuşmazlık var...

0|0
    0|0
  • Heykeli diken kişilerin kadro kurma yetkisi olmadığından olabilir mi?

0|0
    0|0
  • bu ülkede heykel dikilecekse hakan şükürün taffarelin hagilerin heykeli dikilmesi lazım önce.Tamam iyi oyuncu lafım yok ama sanarsın Uefa yı şamp. ligi kupasını aldıda fb en büyük pay sahibi alex sanki. Balonu fazla şişirirsen patlar gardaş :D

0|0
    0|0
  • yönetım her zaman futbolcuya yeni alınan eşya gıbı davranır eskiyince kenara atar ama bir g.saraylı olrak söylüyorum alexin değerini gidince anlayacaklardır

0|0
    0|0
  • dünyanın en iyi orta sahası xavi yaşlandığı için yerine thiago oynatılıyor.. düşün artık... alex çok büyüttü olayı... al aykut kocaman 3 haftadır oynatıyo yine yaranamadı.. profesyonellik bu değil krdeşim

0|0
    0|0
    • Fenerbahçe Alex'dir önce onu koyarsın sahaya sonra 11'ini yaparsın.Adam sağlıklıysa her maç oynatılmalı diye düşünüyorum.Aykut Kocaman'ın ve Aziz Yıldırım'ın egosunun kurbanı oldu.Ayrıca Xavi yaşlandı diye Thiago oynatılıyor görüşüne katılmıyorum...

• Bunun adı biraz vefasızlık oluyor,heykeli diken taraftar toplumu arasında yer almıyorsun anlaşılan...

• ben zaten koyu Fenerliyim kardeşim ama mesela bu adam hiçbirşey demeden itiraz etmeden aykut hocanın işine karışmadan futbolunu oynasaydı bu klübte en kötü ihtimal teknik drektör olurdu ileride...ama sabredemedi...

• Bir adamın heykeli neden dikilir onu tartışmak lazım.

0|0
    0|0
  • Bence yanlış bir seçim Alex'in oynamaması

0|0
    0|0
Yükleniyor...