Suplementler konusunda yardım?

1 aydır spor yapıyorum, boyum 184 kilom 67 karbonhidrat tozu ve karbonhidratli protein tozum var. Sabah kahvaltıdan sonra karbonhidrat alıyorum süt ile yarım ölçek. Spor öncesi ve sonrası proteinli karbon alıyorum ve aynı zamanda 2 giriş 2 çıkış aminoasit alıyorum sizce iyi mi? Ve ne zaman ara vereyim ve ne kadar bir ara?

Güncellemeler:
Suplementler konusunda yardım?

Spor1 aydır spor yapıyorum, boyum 184 kilom 67 karbonhidrat tozu ve karbonhidratli protein tozum var. Sabah kahvaltıdan sonra karbonhidrat alıyorum süt ile yarım ölçek. Spor öncesi ve sonrası proteinli karbon alıyorum ve aynı zamanda 2 giriş 2 çıkış aminoasit alıyorum sizce iyi mi? Ve ne zaman ara vereyim ve ne kadar bir ara?
Suplement kullanım arasında karbonhidrat tozuna ara verince aminoasit hapta kullanilmali mi yoksa herşeye mi ara verilmeli meselâ 1 aydır kullaniyorum 1 hafta ara ise yarar mi

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Supplemente erken başlamışsın aslında ama her neyse. Karbonhidratla karbonhidrat protein dediğin şeyin aynı olduğunu düşünüyorum markası farklıdır özellikler biraz farklıdır belki.
    Kahvaltını düzenlice yap takviyelerden çok birşey bekleme bolca pilava aban yulaf ezmesine aban sen.
    Aminoasitide beklet şimdilik ihtiyacın yok sonra kullanmaya başlarsın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• spordan 45dk önce progainer al, spordan 30dk önce aminoasit al, spordan hemen sonra tekrar amino asit al, spordan 15dk sonra progainer al, ekstradan sabahları kalkar kalkmaz progainer al

progainer (Karbonhidrat tozu)

0|0
    0|1
  • ara ver biraz ama sporu bırakırsan suplementlere boşuna para verirsin spor yapmadan geliştirmez suplementler :))

0|0
    0|0
  • iyi iyi.

0|0
    0|0
  • daha erken 3 5 ay yap ondan sonra kullan iyi beslen suplemente ihtiyacın yok daha

0|0
    0|0
Yükleniyor...