Sizce bu programla iyi vucut yapabilirmiyim?

Jeff Seid Antrenman Programıyla sizce ne kadar vucut yapabilirim beslenme programınıda aynı şekilde kullanıcam yorumlarınızı bekliyorum daha iyi bir programı olan önersin zaten vucudum vardı ama sporu bıraktım yine başlıyacam 3 ay çok ağır bir antreman istiyorum :)

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• dostum balon değilsin ki şişirelim 3 ayda hiç bir şey yapamassın çok ağır olsa bile en az 5 6 sene ni vermen lazım jeff seid gibi olabilmen için...

0|0
    0|0
    • Onun kadar olamam zaten ya spor geçmişim var dediğim gibi ama 3 ayda etkisini görürmüyüm bunun? :)

• takviye yapmadan yapılmaz zaten ya :D

• aynen :))

Kızlar Ne Diyor 2

• Duzenli bir sekilde spor yap ve saglikli beslen vucut yapicam diye. birden fazla yuklenme kendine

0|0
    0|0
    • Düzenli spor yapıyordum kol ağırlıklı falan kollar büyük duruyor şimdi vucudu şişiriyim diyorum :D

• Düzenli yapmana bağlı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Kendine göre o programı düzenle tekrar sayılarını 12*3 yap , deadlift veya ağır squat gibi hareketlerden uzak dur şimdilik.
    Birde kendine beslenme listesi çıkar tamamdır.

0|0
    0|0
  • Yapamassın o program jeff seidin programı onun fiziğine onun beslenme şekline vıcudu alıstırısan yaparsın olay o programı yapman değil jeff seid zaten o programı uygulamıyor bu tür adamlar 1.5 ayda bir program değiştirir

0|0
    0|0
  • Arkadaş bir anda 7-8 bin civarı kalori tüketebileceğini sanıyo :D
    Yapma dayı ölümüne sebep olur :D
    Herkesin antrenman tekrarı aynı değil vücudu kaldıramayada bilir dikkatli ol.

0|0
    0|0
    • Haklısın aslında fazla yüklenmemek gerek te salonlardaki programlar hafif kalıyor :)

• teşekkürler bakıcam :D

• Çok ağırlık az tekrar yeterli

• Berkay antrenani yap :Dd

0|0
    0|0
  • Spor salonuna git maceraya gerek yok. s

0|0
    0|0
    • Abicim spor salonundaki antremanlar çok hafif geliyor ki :S

• Hocaya söylersin ağır antreman da verir , en azndan gözetim altında yaparsn yine bişi olursa falan :O

• Gözetlerseler rahat yapamam utanırım :P :D tamam düşünücem :D

• yaparsın kendıne guven

0|0
    0|0
Yükleniyor...