FB - BJK maçına gideceğim, bilet almam gerekiyor mu direkt gidip girebiliyor muyum?

Arkadaşlar merhaba:)

fb bjk maçına gidicem,bilet almam gerekiyor mu direkt gidip girebiliyor muyum.e malum cezalıyız ya,biz bayanlar değerlendiriyoruz bu durumu :) yardımcı olursanız sevinirim,daha önce hiç gitmedim bilmiyorum o yüzden:) teşekkürler şimdiden seviliyorsunuz :)

0|0
0|15

En İyi Erkek Görüşü

• bileti stadin altinda ki giseden alacaksin. kadin ve cocuklara ucretsiz olarak veriliyor zaten. ilgilenen kurum ya biletixdir yada kulup gorevlileri.

0|0
    0|0
    • hayirrr. daha onceden alman gerekiyor tabii ki.

• resmi siteden aciklama olmamis henuz. herhalde 2-3 gun icinde aciklanir o zaman kosarak alirsin

Erkekler Ne Diyor 14

• normalde maç günü alman yeterliydi ama derbi maçlarda erken gidip almalısın kalmaz büyük ihtimal

0|0
    0|0
    • hafta içi fenerbahçenin resmi sitesinde ne zaman çıkarılacağı duyrulur.takipte olmalısın

• Derbiye bilet almak için sabah 5te stadın önünde olman gerek

0|0
    0|0
  • alıyosun tabiki

0|0
    0|0
  • boşuna gitme nasıl olsa üç beş atıp kadıköyde gelicez sen iyisimi bara veya sinemaya falan git boşuna vakit kaybı senin için

0|0
    0|0
  • Bilet almadan olmaz sanırım ama bedava alıyorsun site üzerinden bir bakmak gerek.

0|0
    0|0
  • oha alcan tabi kalırsa xD

0|0
    0|0
    • herkesin yeri belli olsun diye genc fenerbahceli seni heyyo*

• hayır allaha sukur bn yakalanmadım :D basortusu yapınca pek belli olmuyorumda :) xD

• Hayir FENERBAHÇE için Ölürüm!

• almazsan kalabalıkta dışarda kalırsın :)

0|0
    0|0
  • Gerekmiyor diye biliyorum :)

0|0
    0|0
  • fenerium mağazasından alıyorsun bileti ücretsiz.

0|0
    0|0
  • önceden belirtilen zamanda gidip alıyorsun

0|0
    0|0
  • bilet alcaksın :)

0|0
    0|0
  • bilet alcaksın.o sıraya girceksn yani :)

0|0
    0|0
  • gidip bilet alıyorsun dostum.saraçoğluna git biletlerin çıktığı gün ;)ama en büyük cimbom unutma :P

0|0
    0|0
  • bedava bilet aliyorsun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...