Siz nasıl yapardınız?

Bir cafede oturmuş kahvenizi yudumluyorsunuz ve birkaç masa uzağınızda hoş bir kızı/erkekğı farkettiniz, bir yada birkaç kere göz göze geldiniz. ilgisini çekmek yada bi şekilde iletişime geçmek için ne yaparsınız ve nasıl yaparsınız?

Güncellemeler:
Ne yaparsiniza herkes istirak etmis, peki ya nasil yapardiniz kismi?

0|0
10|6

En İyi Kız Görüşü

• Bende cok oldu böyle, birkere murat bozun konserine gittim en son orda oldu bu, ve hic unutamiyorum. O önde duruyordu bende biraz arkalardaydim, o arkasini dönerken onu gördüm ve hemen ilk bakista etkilendim. sonra birdaha döndü göz göze geldik, aman allahim dedim böyle yakisikli erkek bana neden baksin dedim okadar güzel kiz varken orda.. sonra hep döndü caktirmadan bakti, bende baktim cok göz göze geldik, sonra konser bitti ben yavas yavas gitmeye basladim, arkadaslarda vardi cünkü yanimda eve gitmeleri lazimdi. hep bakarak gittim, ama sonra göremedim :(

ben cok utangacimdir, hep erkeklerin birsey yapmasini beklerim asla ben birsey diyemem pat diye.. ama ne yazikki birsey demedi :( ...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• hiç bişi bakışırım o kadar.

0|1
    0|0
  • Bir gün bir cafeye oturup arkadaşımın gelmesini beklerken bir grup gelmişti erkekli kızlı..Oturdular masanın birine..Bir süre sonra aralarından birisinin baktığını gördüm.Önce normal etrafına bakınıyordur falan diye düşünmüştüm..Ama sonra sonra baktım ki yanındaki güzel kızlara rağmen bana bakıyordu.Ne yalan söyleyeyimm gerçekten çok karizmatik çok yakışıklıydı.Ben de heycanlanmıştım tabi o an..Arkadaşım gelmişti o sırada.Otururken falan arkadaşım anladı halimden ne oldu hayırdır kızarıyosun falan dedi..Güldüm yok bişey falan yaptım ama sonra söledim çaktırmadan bak şurdaki çocuk bakıp duruyor dedim..Oooo kızımmm o ne öyle yaa günahh günahh öyle de yakışıklı olunmaz ki falan dedi..Eee iyi de napimm dedimm.Ben bir kızım sonuçta dedim..Ayağına mı gideyim dedim..Bir süre oturduktan sonra biz tam kalkacakken ben lavaboya gideyim bir dedim...Çocuk arkamdan gelmiş.Lavabodan çıktım bi baktım karşımda.Önce bozmadım ifademi ağır abi modundaydım..Buyrun dedim..Gerçekten çok güzel çok hoşsunuz dedi.Etkilendim ne yalan söyleyeyim dedi..Hımm dedimm hafif bir tebessümle kalakaldım..Niyeceğimi bilemedim.Elim ayağıma dolaştı ama kuyruğu dik tutmaya devam ettim tabi :P Neyse dedimm müsadenizle dedim..kaçar adım uzaklaştım.Neden uzaklaştım bilemiyorum heycandan olsa gerek..Sonra bu benim peşimden gelen çocuk meğerse erkek arkadaşına numarasını yazıp ben gittikten sonra arkadaşıma vermiş.Bana vermesi için..Tabi benim hiç haberim yoktu.Yolda giderken arkadaşım söyledi böyle böyle oldu diye.Şaşırdım biran..Heycanlandım..Ne yapsam bilemedim..Ama sonra yırttım attım numarasını yazdığı kağıdı.Napıosun sen falan diye şaşırdı arkadaşım.Boşver dedimm..Bana numarasını verdi diye hemen ararsam bu beni basit duruma düşürür dedim..İşte böylee :P biraz uzun oldu ama neysee...

0|0
    0|0
    • Kacirmasaydin

• Teşekkürler canımm :)) valla sorma olmasaydı sonucu böyle iyiydi..

• ;)) olsun bakalımm...Allahım gönlüne göre verir inş...

• Çok oldu aslında ama ben birşey yapmam hep beklerim. Ben lise 1e gidiyorum o zamanlar. Yolda yürürken birini gördüm ama vuruldum o an kendimden hiç beklemezdim.. Ben arkadaşıma gülümseyerek birşeyler anlatıp geçiyorum.. Yandan yandan çaktırmadan buna bakıyorum bu da beni gördü bi tuhaf oldu suratında şaşkınlık ifadesi.. Sonra arkamı bi döndüm link aynı bu şekilde bakısı hafif gülümsemesi.. dedim Allah'mmmmm bana birşeyler oluyor.. Neyse bi daha nerde görcem çocugu tam 2 sene sonra okulumu değiştirdim amanın birde ne göreyim o cocuk tanıdı beni ve o günü o da anlatmıştı.. Sevgili olduk 3 sene çıktık ayrıyız şuan ama kısmet etmiş ise mevla bi yerlerde çıkarıyor karsına..

0|0
    0|0
  • gülümserim eğer gerçekten tanışmamız gerekiyorsa mutlaka tekrar karşılaşırız kaderci yaklaşıyorum sanırım

0|0
    0|0
  • Açıkca söyliyim , ilgisini çekmek için birşey yapmam , hiç uğraşamam ...

0|0
    0|0
  • sandalyemi ters cevirip arkamı dönerim.

0|1
    0|0
  • oturduğum yerden kendimi yere atarım bak kesin ilgisini çekerim.

0|0
    0|0
  • Güzel bir bakışla gülümserdim. :)

0|0
    0|0
  • bakışlar ve güzel bir gülümseme halleder herşeyi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bir ara gözlerine gülümserim, gülerse yemi yutmuştur. Bi süre takip ederim aynı gün içinde birkaç kez daha gözüne gözükmeye çalış. Aşk tesadüfleri sever dostum :D

0|0
    0|0
    • Ee manyak gibide gorebilir o yontemle :s

• Öğrendin mi bari bizi ? :D

• Anlatildikca azar azar

• korkacak bırsey yok. kalkarım yanına otururum. ne varkı bunda

0|0
    0|0
    • Uhh bu karsi tarafta bi defans haline sebep olmazmi?

• bakıstıktan sonra konusmak kalıyor dedım. kalkıp masasına oturuyorum daha nasıl konusurum hacı?

• Walla ben bilmem, ben sorar dinlerim :)

• kafa dinlediğim için iletişime geçeceğimi zannetmiyorum, ama iletime geçmek istersem masasına bişeyler gönderirim

0|0
    0|0

• Seslice ağlar dikkatini çeker ben onun değil o benim ayağıma gelirdi :)

0|0
    0|0
    • E kalkar giderse akan bir burunla garsona kalirsin, "ee sey lavabo neredeydi acaba" gibi :)

• Fantezisi bol bir oneri, deneysel.

• Tabe lan :)

• burnumu karıştırır çıkardığım madeni iyice incelerdim

0|0
    0|0
  • Masanın üzerine çıkar şarkı sölerim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...