Sneijder Volkanla Tekrar Görüşeğiz Demiş Sizce Volkan Geceleri Kabus Görmeye Başlaşmışmıdır?

Sneijder Kadıköy falan beni etkilemez Kadiköydeki Milli maçtada Volkana gol atmıştım ben ne atmosferler gördüm pazar günü Volkanla tekrar görüşecegiz demiş sizce Volkan geceleri kabus görüyormudur?

Güncellemeler:
Adonna yukardaki soruya gelll:)

0|1
3|16

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• Volkan yemeye alışık.
    Sevinmiştir o açıklamayı duyunca,
    Tekrar koyacak diye,
    Belki de tadı damağımda kaldı o iki golün filan diye açıklama yapabilir...

0|1
    0|0
  • Fenevlilere çekme sende :) Eğer fenevliler bu konuda bu kadar laf yapıyorsa bil ki 3 puanın kendileri için büyük öneminden.

Sen de bilirsin 4 senedir avrupada yoklar. Napsın gariplerim. Bir GS var uğraşacakları bırak uğraşsınlar :) Bizde önlerine kemik atarız oyalanırlar. Kısaca nema problema. Biz önümüze bakalım :)

Bu maç bizim için bu hafta biter ama fenevlilerde gördüğün gibi 15 senedir etkilerinde napsınlar :)

0|0
    0|0
  • papaz her zaman pilav yemez
    (galatasaraylıyım)

0|0
    0|0
    • Sniperde her zaman aynı köşeye atmaz

• Saracogluna cikarken ayaklarimiz titriyo diyen Hasan şaş okan buruklar varken bunun lafi bile olmaz :))

2|1
    1|1
    • Hasan falan yok artık

• Hahahha birde survivirdada yendik diyir hahahaaaa

• Bu caciktan anladığın yok gelmiş hala laf yetiştirmeye çalışıyon 100. yılında baskette küme düştün diyorum hala bana gülüyo ozan güvenin meşhur bir lafı var ya hadi bir sissssss..:))

• Aha Harun abi

0|0
    0|0
  • Uykuda bir oyana bir bu yana donup duruyordur 😄😄

0|0
    0|0
  • Sneijder Volkanın bacağı kadar. bir bak bakiym kim kimin kabusu olur?

1|0
    0|0
    • Boyu önemli değil işlevi önemli canım bir sağa bir sola gibi mesela

• Sana sormak lazım onu. bir gecese 6 yı kaldırabilicekmisin. Hemde hiç bir yapamadan?

• bir saga bir sola 3 dk bacaga bak sn

• :)) uyuyamıyordur ki kabus görsün :D:D

0|0
    0|1
  • Galatasaraylı kız <3

0|0
    1|1
  • Yusuf yusuf olmustur

0|0
    0|0
  • O yediklerinin kabusu bitmemiştir ki hala :)) açaydım kollarımı girme diyeydim diye haykıriodur :))

0|0
    0|0
  • kesinlikle başlaşmışdır

0|0
    0|0
  • Sneijder 10 kişi tutar artık :D ayakları tam hedefi vuruyor helal olsun

0|0
    0|0
  • bir sağa çarptım bir sola çarptım :D

0|0
    1|0
  • Başlamıştır

0|0
    0|0
  • Sneijdere pas gelirse atmosfer etkilemez belki:)) gs orta sahayi kac kere gecicek merak ediyorum.. volkani cok goremicek zaten mac icinde

0|1
    0|0
    • Sneijder aldığı topu vurur yine gol olur sen merak etme

• Hatırlaman için soyledim yoksa 3-1 bitti maç

• noldu sneijderin vurup atabildimi kadıkoyde gol:)))))))

Kızlar Ne Diyor 2

• sneijder yürek yemiş her sene kadıköye yenecez hayaliyle geliyorlar sonu hüsran oluyor akıllanmayacaksınız siz

0|1
    1|0
    • Kalede Volkan olunca siniper affemiyor

• Ahahhaha bunu bir fenerlimi söylüyor:) Sizi yenipte kupa almakta bizim üstümüze yok hatta bir keresinde 5-1 yenip almıştık siz sürekli gs galibiyetleriyke ovunen takimsiniz bizim Avrupada kaldırdigimiz 3 tane kupa var sizin en büyük başarısız ise 6-0 hahhahaaha

• ohooooo ta ne zaman eskileri ısıtıp ısıtıp önümüze koyuyorsunuz sizdeki bahaneler bitmezzzzz biz en son ağzınıza emzik verip kupanızı elinizden almıştık sizin peygember gördüğünüz patates çuvalı sneijderde böyleaval aval bakmıştı yorgunmuş bahaneye bak bahaneye tamam siz yenin bizi biz sizin elinizden kupanızı alırız maç sonu burada ol diyecem ama nickini bilimiyorum korkak tröl gizlenmiş ama az çok tahmin ediyorum trollerle uğraşmakta hata hadi bakayım trölcüm diğer trollü sorularına git kendini tatmin et şikayet etmeden yol al bakayım

• Alves atılmasaydı görürdüm ben sizi defans yok adamı bomboş bırakırsan atar tabi.
    Ayrıca sneijder diye tutturdunuz alexi ne çabuk unuttunuz arenada ilk sizi bozan bizdik.
    Beğenmediğiniz selçuk alisamiyende 30 metreden koydu , Miroslav stoch son dakikalarda 55 bini nasıl susturdu hatırlamazsınız bunları ;)

1|0
    0|0
    • Miroslav Stoch golü attı ondan 2 hafta sonra biz gittik Kadıköy de ışıkları kapattırdık sen hatırlamısın peki bunu:)
      Sneijder 30 metreden attı o golü ayrıca geçen senede Fenere atmıştı yani Alvesin atılması falan bahane olamaz anladınmı

• Ahahhaha tarihindeki En büyük başarısı Gsyi yenmek olan takımin taraftarının söylediklerine bak ahaha siz bizi yeniyorsunuz ama sonunda biz Şampiyon oluyoruz istersen hangi takım daha çok kupa kazanmış bir bak önemli olan Feneri yenmek değil yolun sonunda kupa kazanmaktır şampiyon olamazsak feneri yenmenin bir anlami kalmaz 30 sene sonra Türkiye kupasını zor kazandiniz birde bana 16 yıl diyorsun hahhaha yazık ya

• Siz neredeydiniz neden yoktunuz avrupada Drogba bile Avrupada sizden daha çok gol atmış ezikler:)

Yükleniyor...