FB-GS maçını kim şaka şaka onu zaten Fener kazanır Adanaspor-Adana Demirspor derbisini kim kazanır?

FB-GS maçını kim şaka şaka onu zaten Fener kazanır Adanaspor-Adana Demirspor derbisini kim kazanır?

• Adanaspor
    0% (0)29% (2)25% (2)Oy Ver
  • Berabere
    100% (1)14% (1)25% (2)Oy Ver
  • Adana Demirspor
    0% (0)57% (4)50% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
@blackanqel2112 link at da içek:))

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Turuncular kazanir diye dusunuyorum :) fb gs macinda favori sizsiniz ama okadar emin sneijder i hatirla bir saga bir sola :)

0|0
    1|0
    • Esselamun Aleyküm ve Rahmetullah :)) sağlı sollu selema verdirir adama :)) volkan'a selam :Dasdazzaxa

• Bn her zaman söylerim gesenin bize maç sattığını..

• Yok sike yaptiginizi kabullenmen guzel gs mac satmaz veya almaz ama en basta soledigin guzel sonradan cevirdin isi gsye bide onu ypmasan dogru yoldasin :) takiliyorum be dostum babamda fbli benim severim senide takiliyorum bosver yapan yapmis cezza alan almis biz futbol konusalim bnce derbilerde favori ev sahibidir yani fb favori ama belli olmaz bu ara biz guzel oynuyoruz ben elimden gldgnce futbol konusma taraftariyim bosver digerlerini uzamasin konu.

Kızlar Ne Diyor 3

• Büyük konuşmayın

0|0
    0|0
  • Adanaspor

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe Kadiköyde affetmez Akhisar maçındaki gibi

0|0
    0|0
    • Abi kizlar herseye yorum yapsin ama futbola yapmasin hayattan soguyorum ya lütfen..

Erkekler Ne Diyor 5

• adanademirsporu tutuyorum ben

0|0
    0|0
  • Helall ama bellide olmaz

0|0
    0|0
  • Sahaya kim daha çok taş atarsa onun takımı kazanır..

0|0
    0|0
    • Adanaspor rahat yani ligde kalir Adana Demirspor icin cok onemli super lig icin..

• Bir Bursasporlu olarak başarılar Adanaspor

0|0
    0|0
  • sensiz hayat nedir
    şampiyonsun ADAN DEMİR !!!

0|0
    0|0
Yükleniyor...