Erkek arkadaşımın iphonunda sıcak sohbet

Erkek arkadaşımın telefonunu kullanıyorum bugünlük ve bir mesaj gibi bişey geldi hoşmuyum boşmuyum ile profil yaratın ve hemen sıcak sohbetle başlayın diye bsy yazdı tıkladım nete bağlandı çıktım konuturm gitmesin diye.bunu bilen varmıdır?o siteye girmese gelirmi yoksa girdi diyemi geldi? birde basında bilgi yarışması yazıyordu

Güncellemeler:
bugune kadar bana böyle bisey gelmedi diyor

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• internet üzerinden reklam amaçlı gelebilir bir yere iş başvrsnda bulunmuşsa çeşitli program yada oyun içerigi taşıyan bir takım forumlara üyeyse de gelebilir benim telefonma gelmişti birkere sıcaksohbet hattının numarası mesajda şöyleydi

: selam ben sevda boyum 160 kilom:... tanışacak ciddi baylar arıyorm yalnızım sıkıldım gibisinden

0|0
    0|0
    • bu mesaj değildi nette mesela facebookda bildirim gelir ya onun gıbı bsydı

• anladım da o bildirimi gönderen insan değil bot dedigimiz akıllı programlar

Erkekler Ne Diyor 13

• arkadasın hossohbet bir ınsan,eglencede sınırınız yok,hadı ıyı eglenceler:D

0|0
    0|0
  • o site köti sitelerden olsa bile önce şunu sror kendine bir erkek neden ole sitelere girer onu eglendiremiomusunda ole yerlere girip bakıo baskalarıyla sohbet edip eglence arıo yada ona yetmiomusunda baska yerlere gidio veya deger verdiğini gosteremiomusun? önce bunların cevabını bulmalısın

0|0
    0|0
  • Telefona yüklediğimiz uygulamalardan kaynaklı , reklam amaçlı yazılımlardır.Girmeyle ilgisi yok.O an o tür reklam gelmiştir.BAşka zaman alışveriş reklamı çıkar , yada seyahat çıakr belli olmuyor.Senin ki şans olmuş.Dervişin fikri neyse zikride oymuş hesabı :p

0|0
    0|0
  • reklam amaçlı gelen bir mesaj. bu mesaj gelmesi erkek arkadaşının o sitelere girdiği anlamına gelmez

0|0
    0|0
  • hoşmuyum boşmuyom ne la :D

ahahaha :D

0|0
    0|0
  • Spamdır arkadaşım bir çok yoldan böyleşeyler geliyor insanlara.

0|0
    0|0
  • Genelde face oluyo o tur programlar, emin ol sevgilin merakindan girmistir kiskanicagin bisey olsa zaten senin gormeni engellerdi

0|0
    0|0
  • 1 sakıncası yok, gönlünü ferah tut! + Üye olmadanda geldiği oluyor...

0|0
    0|0
  • erkek arkadaşına boşol boşol boşol demenin vakti gelmiş

0|0
    0|0
  • alt taradı aldatır seni nolcek yani :P :D

0|0
    0|0
  • hmm sakıncalı sitelere girmiş senn boyfriend; )

0|0
    0|0
  • yok ya o tür mesjlar hekese gelir rahat ol kardeşşş

0|0
    0|0
    • bana hic gelmedi diyor.ben telefonu elıme aldıgımda mı geliyor :S 2 kere üst üste geldi 3 yıldır ona gelmedıde 1 gunde bana geldi :S

• umarım cok canım sıkıldı

• sen rahat ol yya öyle dir öyle istersen özele geçelim detay konuşalım

• reklam gibi bişey. ama girmişte olabilir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Telefonuna geldiyse üye olmuştur o siteye girmiştir yani. Maile geldiyse dikkat etme bos mailler öyle gelir.

0|0
    0|0
    • ben bu telefondan anlamıyorm ama mesajın geldigi yerde o yazıyordu tıklayınca nete girdi kapadım smdı bulamıyorm

• bende kullanmadım o telefondan ondan bilmiyorum ama reklam amaçlı mesaj olabilir heryerden yolluyorlar.

• emin olamıyorm ama işte

• genelde bu tlf nu kullanana gelior daha farklı şeyler de geliyo sorun yapma

0|0
    0|0
Yükleniyor...