Erkek arkadaşınıza kırgın ve kızgınsınız, kaç gün kırgın ya da kızgın kalmayı sürdürürsünüz?

kızlar : erkek arkadaşınız hata yaptı , ona kırıldınız ,kızgınsınız,bu kırgınlığıız kaç gün sürer ,ve erkek arkadaşınızın nasıl gönlünüzü almasını isterdiniz ( hatadan kastım aldatma değil,güven meselesi.)

0|0
15|0

En İyi Kız Görüşü

• Bilmiyorum hatasına bağlı olarak uzayabilir işkence süresi ...

0|0
    0|0
    • peki ona soğuk davrandığın için,benden sıkıldın mı ,ayrılmak mı istiyorsun derse

• " Paşa gönlün bilir , hangisini tercih edersen " derim ...

Kızlar Ne Diyor 14

• o yaotigi hataya bagli aslinda.. ama illaha onun özür dilemesini beklerim, ondan önce barismam. kücük birseyse 2-3 gün, ama bügük hata yaptiysa 1 hafta falan süründürürüm yani...

0|0
    0|0
    • ona soğuk davrandığını görünce ,artık onu sevmediğini düşünüp,ayrılmak mı istiyorsun diye sorarsa

• o senin onu sevdigini biliyorsa zaten, ve kendisinin hata yaptigini biliyorsa ve kabul ediyorsa zaten öyle düsünmez, senin sadsece kizgin oldugunu bilirki..

ama öyle derse hayir sadece sana kizginim derim ben

• 1 hafta süründürürüm gönlümü alması ... bunun için çabaladığını görmeliyim belli birşey yok uğraşmalı sözleriyle getirdiği 2 tane gülle belli etmeli üzgün ve benim için herşeyi yapabileceğini

0|0
    0|0
  • ona karşı küs kalamıyorum, cok değerli benim icin ama tepkimi kızgınlığı söylerim.

0|0
    0|0
  • Öyle bir hata yapmaz ama diyelim ki yaptı ve beni kırdı , ozaman çok uğraşması gerekecek ama asla hatadan dolayı ayrılmam.

0|0
    0|0
  • en fazla 2 gün , sonrasında çemkirmek için yazarım.

0|0
    0|0
    • arkadaşım ,içimde bi skıntı var ,sana özelden bir kaç soru sormak istiyorum,sonra tekrar silersin beni istersen

• tamam bekliyorum.

• Konuya göre değişir.

0|0
    0|0
  • ay canim benim hic kirila bilirmiyim ben ona ya :):)

0|0
    0|0
  • Bir kere güven kaybedildi mi tamamdır benim için.Bir süre daha beraber olurum ama fazla geçmeden her şeyi bitiririm.

0|0
    0|0
  • beni ne kadar kırdığına bağlı ama yalvarsa bile konuşmama sürem uzar

0|0
    0|0
  • aff dieleyene kadar pişman olana kadar gerekirse mezara kadar :)

0|0
    0|0
  • durumun ciddiyetine bağlı önemsiz bişeyse uzatmam ama sonu ayrılığa bile giden durumlar da olabilir

0|0
    0|0
  • ben hemen barışırım...küs kalamam.

0|0
    0|0
  • sonsuza kadar bile sürebilir

0|0
    0|0
  • 1 gün sürmez saat sürer onuda hesaplamadım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0