Aptallık diz boyu...Yaşadığınız veya şahit olduğunuz en aptalca şey neydi?

Yaşadığınız veya şahit olduğunuz en aptalca şey neydi?

Mesela benim bir, su ısındı mı diye su ısıtıcısının içine parmağını sokan, iki, evin anahtarını paspasın altına koyup bunu da kapıya not olarak yazan ev arkadaşlarım oldu.

0|0
10|10

En İyi Erkek Görüşü

• orta 1 yada 2 ye giderken, sınıftan 2 kız ve bir erkek arkadaş bizim evin balkonunda monopoly oynuyorduk. diğer erkek arkadaşın tuvaleti geldi hızlıca koştu içeri

aradan bi zaman geçti bundan ses seda yok,

bu tuvalete giderken altına yapmış, tabi o donla dolaşmamak için tuvaletin camından atmış aşağıya . evet buraya kadar herşey bir nebze normal fakat meğerse balkona bakıyordu o pencere..

o nun ..donu bizim oyunumun tam ortasına löp diye düştü ama nasıl düşme

tekrar balkona geldiğinde hiçbir olmamış gibi davranıyordu taki donu görene kadar...

yaşadığım rezelet bir anı yaşayınca daha da realet oluyor..

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• ŞUAN AKLIMA GELMİYOR :)

0|0
    0|0
  • Şahit olduğum bir olayı anlatamayacağım..Fakat çok bilmişlik yapıp şunu söyleyebilirim ki en aptalca şey " karşındakini aptal yerine koymaktır".

0|0
    0|0
  • bir türlü doğru düzgün yakamadığım sobanın içine yüzümü eğerek aseton sıktım.sobanın içindeki küçücük ateş harladı.kirpiklerim kaşlarım ve saçımın bir kısmı yandı.çok berbattı

0|0
    0|0
    • :s :s Çok geçmiş olsun yaa. Bir an yaşamış gibi oldum Allah kimseye göstermesin :(

• bu yaz sevgilimine yeni bir habere söylemeye çalışıyordum :D amy winehouse ölmüş diyecektim bi türlü diyemedim dilim sürtüştü. amy winehouse ölmüş dedim çocuk emineye hoşt olarak anlamış. :D ama 1 saat boyunca bu böyle devam etti. yanında kuzeni vardı bu kıza hayrına ingilizce öğreticem demişti :D

0|0
    0|0
  • resim boyarken su dolu bir bardak var,yanindada bir bardak cay...bende giderim her seferinde firca temizledigim sudan icerim bi yudum :D

0|0
    0|0
  • Hayatımda yaptığım en aptalca şey..:=) Göz göre göre çöp konteynırına arabayla çarpmak olmuşdu hafifde olsa...

0|0
    0|0
  • bir arkadasım dvd özelliklerini sorarken benim cok cddi bir şekilde kare cevabını vermm. üzerine yorum yapmadı zaten...

0|0
    0|0
  • Geçen sene zillere basıp kaçmıştım neden yaptım hala bilmiyorum çok aptalcaydı.

0|0
    0|0
  • sevgilim yanında ohh yeahhhh dedim bagırarak :D

0|0
    0|0
  • Sevgilime Brunch un yanlış bildiğim anlamıyla aslında ortalamnın üstünde genel kültürüm demek isterken rezil oldum.Üstüne iddia ettim emin olmadığım halde.S.çtım sıvıyorum durumu yanii.Sonra bi iki gün geçti üstünden tam olayı atlatacağım ya Brunch ın anlamı öğleyle sabah arası gçiştirme atıştırma öğünü değil mi mesajımı ablama atıp soracakken yanlışlıkla ona attım iyice rezil oldum ve konu tekrar açıldı :D neyseki birbirimizi iyi biliyoruz da sorun olmadı

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Ya ilkokul 1 yada 2. sınıf öğrenciyim o zamanlar yeni evimize taşındığımız için yemek masamız henüz kurulmadığı için bir akşamlığına oturma odamızda yerde yiyecektik akşam yemeğini. Buraya kadar her şey normal. Ben yemeğimi bitirip koltuğa oturdum. Annem bir süre sonra tabakta tatlı getirmiştim nerede demesiyle tabağı aramaya koyulduk kısa süreliğine ve benim koltuktan kalkmamla tabağı bulmuş olduk :) :) :) :) :) :) :)...

Koltukların oturulan kısımları çok kaba ve yumuşak yapıda olması sebebiyle koca popom ile tatlı tabağını hissetmedim :D

Diyeceksiniz tabağın üzerine nasıl oturdun. Yerden kalkmam ile koltuğa oturmam birdi önüme arkama bakmadım hiç. Güzelim fıstıklı baklava helak oldu garibim :D

1|0
    0|0
    • Bende arkadaşlarla iftara gittiğimiz vakit çay faslında ağzımdaki sakızı çıkarıp yere koymuştum.Okey oynadık daha sonra da.Bende koltuğa sırtımı verdim,sonra sakızım nerede bir çiğneyeyim diyordum ki kafa dank etti:D

Sakız arkaya güzel desen olmuştu,etrafa bulaşmasın diye de oraya kağıt yapıştırmıştım:D

• Yok dalga geçmediler,güzel bir anı oldu sadece.

• Dalga geçilmemesi ne güzel :) Ben hiç öylelerine denk gelmedim o yüzden belirtmiştim

• Tüp kaçırıyor mu diye çakmakla! kontrol edip ardından tüpü koklayan ama ne koklama resmen tüple sevişen kuzen geldi aklıma:)

0|1
    0|0
  • üniversitede tarih dersinde aşırı solcu olduğunu bildiğimiz bir hocamızın dersnde herkesin içinde "yaklasık 60 kişi" hocanın sorduğu soruya kmsenin cevap vermeye dötü yememesi üzerine, üzerime vazife olmadığını bildiğim halde kalkıp aşırı sağ muhabbet yapmamdı ama özgüvenim tam ve notum AA'ydı .. Tarihte iyiym ben ya .d olmuştu olmuştu aptallıktı ama savundugum şeyler uğruna feda etmiyceğim şey yok.

kötü bir gün geçirdiği belli olan hocanın dersnde bir diğer aptallığımda not almayan öğrenci çıksın ne bu lakayıtsız tavırlar siz üniv. öğrencisisiniz diye sağa sola parlayan hocanın dersinden kalkıp gitmemdi ve hocanın gözlerime doğru bakmasydı ama o derstende geçtim yahu .d

çok aptallığım var aslında bakıyorumda bu anlattıklarım bir hiç yani .d

0|0
    0|0
  • ne sen sor ne ben anlatmaya başlayım :D küçük bir kuple:

üniversitede çok hoşlandığım bir kız vardı. haftalarca kestim kızı zar zor dikkatini çektim. o da bana bakmaya başladı. bir gün tamam dedim. olacak bu iş dedim. gittim yanına konuşmaya. ağzımdan çıkanı kendim duyunca bile kusasım geldi:"merhaba ben seninle çıkmak istiyorum" kız da "KESİN cevabım hayır" dedi. kızın cevabından çok ağzımdan çıkan koymuştu :D

0|0
    0|0
    • önce meraba dünyalı ben dostum desen bile daha iyi etki alabilme şansın varmış

• ağzımdan çıkabilecek en son şeydi nasıl oldu hala bilmiyorum.

• benim bir arkadaş semaverin su bölümüne değilde kömür konulan yerine su koymaya çalışmıştı... işin güzel tarafı la oğlum bu semaver delikmiş sözünü hiç unutmam...

0|1
    0|0
  • Gelmedi aklıma bişey.

0|0
    0|0
  • Her ''tutku'' diyene inanmak ve akabinde hepsinin ''kezban'' çıkması.. Bir yerlerimle gülüp, gitmem... :))

0|0
    0|0
    • her "aşığım" diyene inanmak ve akabinde götlerini dönüp uyumaları.kalakalmak.mal gibi hissetmek.

• Bu yazdığımın kadın versiyonu olmalı sanırım bu.. :)

• Yaşamın ta kendisi

0|0
    0|0
  • İnşaat mühendisliği okumama rağmen kampüsteki kütüphanenin önündeki havuzun durgun suyundan yansıyan ışıkları görüp yanımdaki arkadaşıma "lan kütüphaneye alt kat inmişler" demem. Kafa ne haldeydi kimbilir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...