Siz olsaydınız ne yapardınız?

Bir iş seyehatina çıkmak için hazırlık yapıyorsunuz? ve uçağa bindiniz telefonunuzu evde unuttunuzu farkettiniz ?ne yapardınız sizi karşılacak kişileride tanımıyorsunuz?ailenizede ulaşmıyorusunuz 1 hafta yoksunuz bu durumda ne yapardınız beyler bayanlar?

Güncellemeler:
bunun yanında cüzdanınızda evde kalsa paranızda yok. ne yaparsınız?

0|0
28

En İyi Erkek Görüşü

• Beni karşıLayacak adamLarı tanımıyorum ... Tamam oLsun inmem uçaktan gidecegim yere giderim sonra kontorLü teLefondan ewi ararım o beni karşıLayacak insanLarın teLefonLarını ewdekiLerden isterim alırım sonra kontörLü teLefondan o kişiLeri ararım feLan yerdeyim geLin beni buradan aLın derim...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• bizi karşılıcak kişileri tanımıyosak ellerinde ismimiz olan bir kağıtla gelirler zaten... yok telefon var nede olsa buluruz birbirimizi diyip gelmedilerse öyle ben bi kağıda adımı soyadımı yazar indiğimde elimde o kağıtla çıkarım o kapıdan

0|0
    0|0
  • Peki, havaalanına kadar nasıl gittin? Yok öyle birşey, bu soruyu sana soran, seni kandırmış.

0|0
    0|0
  • Havaalanlarında cell bayleri var. Bir de ucuz bir telefon alırdım. 100 TL lik falan. İşimi görürdü.

0|0
    0|0
  • Kafama göre takılırdım elbet biri beni arar bulurdu o arayana kadar free takılırdım.

0|0
    0|0
  • Bir bardak su içmek lazım sanırım , o vaziyetteyken kafa yapabileceğini düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • fırsat bu fırsat kafamı dinlerdim. eskiden cep telefonumu vardı..?

0|0
    0|0
  • güvercinin ayağına mektup bağlardım:)))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Karşılayacak kişileri tanımıyorsan da firma isimlerinden haberdarızdır heralde , havaalanında muhakkak ki işimi haleder , evdekilere neden ulaşamıyorum tsunamimi götürdü ? arar telimi çarşafa sarın kargoya verin derim olur biter

0|0
    0|0
  • Yeni telefon alırım sonuçta annemin arkadaşımın birinden birinin telefonu ezberimdedir

0|0
    0|0
Yükleniyor...