Erkek arkadaşınız sizin arkadaşınıza hayran hayran bakarsa ne yapardınız?

sorum kızlara

erkek arkadaşınız sizin yanınızda gelen kız arkadaşınıza yada yanınızda ki kız arkadaşınız erkek arkadaşınıza hayran hayran bakarsa ve sizde bunu hissederseniz birde karşılıklı olduğunu görürseniz ne yapardınız neler düşünür nasıl bir tepki verirdiniz?

0|0
10|2

En İyi Kız Görüşü

• Benim sevgilim olacak adam beni tanımıştır az çok , buna cesaret edebilecek kadar aptal olabileceğini sanmıyorum ...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• kız arkadaşım hayranlıkla bakarsa gurur duyarım ama erkek arkadaşım benim yanımdaki bayana hayranlık duyarsa ve rahatsız edecek boyuttaysa sorgular,tavrımı alırım.insan insana hayranlıkla bakabilir doğaldır tabii ama sana o anda hissettirdiği bir güvenilmezlik sözkonusuysa,kız arkadaşını sorgulamalısın,erkek arkadaşınlada mesafe koymalısın.

0|0
    0|0
  • Öyle birşey olmaz ama diyelim ki oldu Sağ yanağına tokatı vururum soldan çıkartırım. Bu arada sorum kızlara demişsin 2 tane Bülent Ersoy hayranı yazmış :)

0|0
    0|0
  • Yol verirdim

0|0
    0|0
  • erkek arkadasimi kenara cekib ifadesini alirdim bide onlari karsilastirmamaya calisirdim

0|0
    0|1
  • bizim işimiz çıktı deyip arkımıda alır giderim bida yüzüne bakmam.

0|0
    0|1
  • Yolarım

1|0
    0|1
  • onları kendi haline bırakırım hevesi geçtikten sonra nasıl olsa geri dönecektir o zaman görür

0|0
    0|2
  • bu herif gidici diye düşünürüm.

0|0
    0|1
  • ikisinden de müthiş tiksinirdim sanırım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...