Detayı okuyun önce lütfen.. Steroid Kullanan Var mı?

şimdi ben futbolcuydum sonra sakatlandım 2 tane ameliyat geçirdim ön çapraz bağ ve menisküs, ön çapraz bağ ameliyatından sonra tam sahalara dönmeme 1-2 ay kala menisküsüm yırtıldı sonrasında menisküs ameliyatı oldum.. sol bacağımdan iki ameliyatta 2 senedir çekiyorum bunları fizik tedavi fitness falan ne yapsam yok olmadı biyer iyileşiyo biyer çöküyo sol arka adelemde kas yok gibi birşey ben steroid kullanmayı düşünüyorum çünkü başka çerem yok çıkmıyo kas orda en ufak harekette adele tekrar yırtılıp atıyo tecrübesi olanlar yardımcı olursa sevinirim..

Güncellemeler:
güncel

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Sen yeteri kadar çalışmadığın için kas çıkmıyordur
    Steroid i sakatlık dönemin de kullanabilirdin daha hızlı iyileşmek için.

0|0
    0|0
    • yeteri kadar çalıştım fizik tedavilerimi çalışmalarımı ihmal etmedim hiç bir zaman, ilk ameliyatımda bir sıkıntı yoktu kaslarım çok çabuk toplarlamıştı 2. sinde öyle olmadı, hala sakatlık dönemindeyim yani şimdi kullanmayı düşünüyorum sence kullanmalı mıyım?

• Ne yapacaksın kullanacakmısın

• şu an aklımdaki şey kullanmak, durumlara biraz daha bakmam gerek

Kızlar Ne Diyor 1

• Kullanma derim

0|0
    0|0
    • merhaba ben de steroid kullanmayı düşünüyorum kısa bir süre kullanıp biraz kas geliştirip bcaa gibi şeylerle korumaya çalışıcam ve hafiften spora devam edicem, steroid kullanmış olan varsa bana mesaj atabilir mi?

Erkekler Ne Diyor 3

• Sol diz kapağım kırıldı. Menisküs yırtıldı. Hala da yırtık. Fitness yapıyorum sol baldırım sağdan baya ince kaldı tabi o dönem alçının etkisiyle çok zayıfladı kaslarım ve menisküs çalıştırmama engel oluyor. Ameliyat olmayı reddettim. Acısada dizlikle spor yapıyorum fazla yüklenmiyorum. Steroidin yan etkileri düşünülürse bence yapma. Ama futbola geri dönceksen mecbursan senin kararın. Benim amacım fitness modelliğiydi ama vazgeçtim başıma gelenlerden sonra. Sen devam etmek istiyosan kullan. Tabi çok iyi bir spor hocası ve doktorla kontakta ol sürekli.

0|0
    0|0
    • geçmiş olsun, menisküs ameliyatı kesildiği zaman menisküs çok çabuk iyileşirsin güçlendirmek kalıyo sana geriye fitnessla uğraştığına göre güçlendirmek senin işin teşekkürler yorumların için devam etmek istiyorumda heveste kalmadı artık yaşta geldi 19a kendime de inancım kalmadı

• Bence futbola dönmeyeceksen kullanma.21 yaşına kadar bir erkek kas ve kemik olarak çok güçlenir. Bu senin için bir avantaj. Yaşının avantajını kullanmaya bak.21 yaşına kadar boyun da uzayabilir. Ancak steroid bunu engeller. Kime danışırsan danış olumsuız tepki alırsın. Yaşın genç ve toparlanabilirsin. Steroidin o kadar çok bilinmeyen yan etkisi varki değmez.

• Steroid sakıncalı olabilir. Durumun kötüyken daha da kötüleştirebilir. Doktor tavsiyesi al bence.

0|0
    0|0
    • kardeşim bir iyileştiremediler 2 senedir ben doktorları dinlemekten bıktım bir şey bildikleri yok

• Spor hocalarına danış o zaman yaptırmadan önce.

• Steroid bağımlılık yapar kullanayım sonra iyileşince kullanmam felan yok öyle bişi ayrıca sağlığına zararlı kullanmamanı tavsiye ederim

0|0
    0|0
    • zararı önemli değil benim için artık bir kurtuluym şu sakatlıktan ilk hedefim bu bağımlılık yaptığını biliyorumda iyileştikten sonra kullanmayı bıraksam ne olabilir ki?

• bağımlılık yaptığı için bıraktığında vücut isteyecek sende kullanma gereksinimi duyacaksın steroid kullanmamak için kendinle ve yoksunlukla savaşmak zorunda kalacaksın yani yoğun bir şekilde istek duygusuyla savaşmak gibi bir durum söz konusu tıpkı uyuşturucu kullanan bağımlıların rehabilite sırasında o kadar istedikleri halde deliricekmiş gibi oldukları halde savaşmaları gibi bu yüzden dikkatli olmanı öneririm.

Yükleniyor...