Burçlar hakkında ne düşünüyorsunuz burçlara inanır mısınız? Benim görüşümü okuyun

Her burçta doğan aynı karaktere sahip olsa, bütün dünyadaki insanlar burç sayısı kadar yani 12 karakterli olurlar. Aynı burçta doğan iki kişiden biri âlim, diğeri zalim, biri sert, öteki yumuşak olabilir. İnsanların karakterlerini burçlar tayin etmez.

0|0
21|18

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 20

• Her burçta doğan aynı karaktere sahip olmaz tabiki. Çünkü o güneş burcudur. Yükselen burcu, ay burcu vs farklıdır herkesin. Bu da farklı kombinasyonlar ortaya çıkmasının nedenidir.

0|0
    0|1
  • Öyle innaıyorum ki uyumlu olmadığım burçlarla konuşmayı reddediyorum , o derece yani ..Boğa ve oğlakmış bak uyumlu burcum da

0|0
    0|0
  • Burçlara inanmazdım aslında ama bu aralar merak sardım ve geneldede doğru olduğunun farkına vardım. Yani önyargılı davranmışım demekki=)

0|0
    0|0
  • inanıyorum

0|0
    0|0
  • burclara inanasım geldiğind inanırım :p

0|0
    0|0
  • İnanmıyorum bir dereceden sonra.

0|0
    0|0
  • herkes burçlarının özelliğini taşımaz misal ben taşıyorum doğal olarak inanırım

ama günlük fal falan saçma geliyo o atıp tutma meselesi

0|0
    0|0
  • erkekler pek inanmaz ben mesela hobi olarak bakarım bazen ... ama özelliklerini taşıyan var...

0|0
    0|0
  • zodiac killerım

1|1
    0|0
  • inanmıyordum ama karakterler tutuyor cogu zaman. biri hakkında ilk izlenim edinmek adına bakılabilir ama abartmamak lazım.

0|0
    0|0
  • ama yükselen faktörünü unutmuşşsun. ki bide burclarda kendi içerisine zamanına göre değişiyor. sadece çok belirgin özellikleri aynı olabilir.

0|0
    0|0
  • kısmen

0|0
    0|0
  • Karekterist özelliklerine inanıyorum. Ama günlük yorumlara değil.

0|0
    0|0
  • İnanıyorum.Burcum koç.23 yaşındayım.Yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim.

0|0
    0|0
  • hayır inanmıyorum inananlarıda anlamıyorum bıktım bu muhabbetlerden yahu :/

0|0
    0|0
  • pek ilgim yoktur. sadece tahmin etmeyi severim bazn

0|0
    0|0
  • Ben inanıyorum gerçekten doğru olduğu bi çok özellik çıkabiliyo

0|0
    0|0
  • ama bazı yaradılış özelliklerin var

0|0
    0|0
  • gezegenlerin hareketlerinin insan üzerinde etkili olduğu yazıyor Kuranı Kerim'de.Günlük haftalık burç yorumlarına inanmıyorum.Ama burçların genel özelliklerinin doğru olduğuna inanıyorum

0|0
    0|0
  • ayinlerde cok isimize yarıyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Burçlardaki yazılanların cogu tutuyor. günlük yorum demiyorum. burç özelliklerinden bahsediyorum

0|0
    0|0
  • Evet çok güveniyorum hepsine.

0|0
    0|0
  • Tüm özellikleri bağdaşmaz ama genel olarak gözlemlenen ortak yönleri burçlara eklenmiştir yani herkes için geçerli değil

0|0
    0|0
  • işime yarayacağı zamanlarda

0|0
    0|0
  • çok ciddiye almamakla beraber inanıyorum

0|0
    0|0
  • hiç inanmam hiç işim olmaz..

0|0
    0|0
  • Cevabı bulunamayan bir şeye inanılır veya inanılmaz. Burçların saçmalıktan ibaret olduğu aşikar zaten. Bunun için 2 saatlik araştırma ve beyin muhakemesi kafidir zaten. Beyni olmayan arkadaşlara bir şey diyemem, inanmaya devam etsinler.

0|0
    0|0
  • Burçlara inanmazdım aslında.Aslan burcum burcumun özelliklerini taşımam ama yükselen burç diye bir olay varmış.Yükselen burcum Oğlak birebir aynı özellikleri.Bu kadar tesadüf olacağına inanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Böyle hergün burç falıma okumam. Ama burcumun özelliğini taşırım yani...

0|0
    0|0
  • belkı dogruluk payı vardır pek bı bılgım olmadıgndan cekımserım bu konuda

0|0
    0|0
  • sadece burcumun adını olduğunu biliyorum. özelliklerini bilmem. günlük falı okumam bile.

0|0
    0|0
  • hayır inanmam

0|0
    0|0
  • burçlara asla inanmam

0|0
    0|0
  • Hayır. Saçma bulurum.

0|0
    0|0
  • Çok inanırım

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • Aslan burcuyum kısmetimi arıyorum.

0|0
    0|0
  • normalde inanmazdim ama kendi burcumun ozelliklerini okuyunca yuzde 95 uyuyor

0|0
    0|0
    • Diğer burç özelliklerinide oku sana uyan çıkacak mutlaka bu sefer ne düşüneceksin?

• anlaşamadığım bir burç var hakikaten o kişi bütün özelliklerini taşıyor ve o burçtan şu ana kadar 3 kişi tanıdım 3 üde antipatik geliyor.3 üde katı,bencil,pinti,soğuk vs.ayrıca ben kendi burcumun özelliklerini taşıyorum.

Yükleniyor...