ÖLÜM Yasası'nı duydunuz mu?

Arkadaşlar duydunzmu bilmiyorum ama hayvan haklarıyla ilgili 5199 nolu yeni yasayla beraber tüm sokak hayvanları ve sahipli hayvanların çoğu doğal yaşam parkları adı altındaki ölüm kamplarına götürülerek katledilicek. Bu yasa şuan tasarı halinde ve onaylanırsa bu insanlkdışı bi katliamın yolunu açıcak. Sizden istediğim bu sitedeki dilekçeye imza atmanız..lütfen duyarlılığınızı gösterin.

dilekçe:

link

Bu konudaki dşüncelerinizi alabilrmiyim sizce masum hayvanları öldürmek islama ve müslümanlılığa yakışır birşey mi?

Güncellemeler:
arkadaşlar hepimiz dilekçeye imza atalım, ve mümkün olduğunca çok insana ulaştırmaya çalışalm... bu onlar için son şansımız olaiblir...

0|0
45

En İyi Erkek Görüşü

• O siteye imzamı attım ama biz sustukça adamlar istediği herşeyi yapmaya devam edecek.Yapıyorlarda zaten.

1|0
    0|0
    • hayvan sevgisinden anlamayan insanların vur emri cıkarma yetkilerinin olması ne kadar acı... başbakanlık genel merkezini aradm kimse takmadı bile adamların umrunda değil!..

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Bu isimle imza atılmıştır geri dönün diyor ama benim ismim yok :(

0|0
    0|0
    • atmışsındır belki ondan oyle diyor..tanıdığın insanlari aileni bu dilekçe hakkında bilgilendir ne kadar çok insan o kadar çok umut...

• Allahtan korkmayan her şeyi yapar

yazık günah okadar vebali nasıl taşıyacaklar bunları düşünmüyorlar

böyle bir kararı onaylayan insan olamaz

0|0
    0|0
    • evet eger kabul edilirse sadece sokak hayvanları değil evimizdeki hayvanları da alabilicekler...insanlıkdışı...yazık gunah!

• masum çekirgeleri 2 vuruşta mı 3 vuruşta mı öldürüoduk?

0|0
    0|0
    • :D 3 tabiki

• şaka bi yana yasa korkutucu... ama ne yasalar geldi geçti bu ülkede. duygularımıza dokunana isyan ediyoruz sadece. kendi cocuklarımızın geleceğini direkt veya dolaylı olarak etkileyenlerle asla ilgilenmiyoruz.

• sende haklısın

• imzalandı bizimde katkımız olsun

0|0
    0|0
    • tesekkrler mümkün olduğu kadar çok insana iletin lütfen

Kızlar Ne Diyor 4

• Kaç gündür bunu düşünüyorum evimdeki kedilere ne olacak diye hayvan sevmeyen ya da daha önce hayvan bakmamış kişi bunu anlayamaz insanın evladı gibi oluyor. İnşallah o yasa kabul edilmez. Hayvanlardan kurtulmak için onları öldüren herkesin Allah binbir türlü belasını versin.

1|0
    0|0
    • inşallahh böyle bişey olmaz dua ediyorum rabbim sesimizi duysun herseyden once masum hayvanın canını almak günahtır...!

• Bir saat önce facebook üzerinden hayvanlar toplanıyor diye ihbar vardı. İhbar edilen yerde tam benim oturduğum sokak Allah'ım şoka girdim ya felç iniyordu. Allah' tan haber asılsızmış. Umarım bu yasa çıkmaz. Allah vicdan merhamet versin.

• twitterda da sıkça bu haberlerle karşılaşıyorum, eğer birileri dalga geçmek için yapıyorsa allah belalarını versin..ama izmirde ve ankarada bazı kedi ve köpeklerin toplandığı doğru, elimden hiçbirşey gelmior kahroluyorum...

• Tekrar uyarlancak o yasa ilk önce iktidardaki hayvanı öldürmekle başlanması lazım işe !

3|1
    0|0
  • Müjdemi isterim yasa tasarısı geri çekildi.

0|0
    0|0
    • ne yazıkki yalan haber.Ntv bu sabah haberin gerçek olmadığını, çekilen yasanın chp nin yasa tasarısı olduğunu söyledi. 7 ekimdeki yürüyüşü engellemek için çalşıyorlar

• Evet öyleymiş bende kısa süre sonra öğrendim.

• Hayvan hakları buna izin vermez. Bizde izin vermeyiz. Zaten sahipli olana kimse müdahale etmez.

0|0
    0|0
    • insallah ama benim artık devlete hiç güvenim kalmadı ..Böyle akılalmaz bişey gerçekleşicek diye çok korkuyorum..inan geceleri uyku uyuyamıyorum:..:(

Yükleniyor...