Spora başlasam kilo alır mıyım?

58 kiloyum boyum 177 biraz kilo alarak vücudumu geliştirmek istiyorum takviye olarak protein tozu kullanacağım biraz kilo da almam lazım kilo alır mıyım?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• alırsın sıkıntı yok

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Alırsın 👍

0|1
    0|0
    • İnşallah bakalım bu kiloyla kalıplı olunmuyor hiç

• Ben almistim istahim acilmisti.

0|0
    0|0
  • Beslenmene bağlı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• dostum sağlam beslenmen gerek sağlıklı beslen
    ben 1.81 74.5 en son tartıldığımda kilo alabilmek için
    makarna pilav (tavuk pilav efsane) tahin pekmez etin her türlüsü bal yumurta süt sağlıklı karbonhidrat tüket bol proteinli farkı 1 haftada anlarsın
    not: tahin pekmez bal bunları abartırsan gece uyuyamazsın

0|1
    0|0
    • İki ekmek yiyorum genelde ama bal pekmez gibi şeylerle aram pek yok deneyeyim bakalım teşekkür ederim

• Ben beden eğitimi öğretmenligi ogrencisiyim bu konuların üstünde baya duruyoruz. Sakın takviye protein tozlarını kullanmayın ondan alacağınız kilo sizi sadece şişirir ve ayrıca proteinim kilo açısından pekte faydası olduğu söylenemez..
    sen spora baslayarak güzel bir adım atmışsın çünkü spor sadece fizyolojik yani fiziksel olarak degil hem zihinsel hemde ruhsal olarak sizi duzenleyecek birçok problemi düzeltir tabi düzenli bir spor.. Ayrıca spor yaparak iştahında cok belirgin bir artış olacaktır fakat sporun güzel tarafı cok yersin ama kilo olmaz bunu takma kafana sen sporunu yap yavaş yavas vücut kompozisyonun gelişecek ve gelişi güzel sağlıksız bir kilo yerine daha kalıcı doğal ve saglam bir kalıba sahip olursun sadece sabır, spor ve cok cok düzenli Beslen.. Çünkü vereceğin kaloriyi geri alacak sekilde beslenmezsen bu sefer spor kilo verme olarak etki eder size.. yani kesinlikle düzenli beslenin.. kendinizle barışık olun, kimse mükemmel değil ve eminim kompleks yapmadan sabırla doğru yöntemlerle ve arastirarak ilerlersen amacına ulaşırsın.. sadece kolaycılıgı bırakmak zorundayız eğer zaman konusunda ısrarcı olursan yanlış bilgilere yönelir sağlığını bozacak geri dönüşü zor durumlarda kalabilirsiniz..

0|1
    0|0
    • Protein tozları peynir altı suyundan yapıldığını ve doğal protein olduğunu okumuştum, kilo almazsam pek hoş olmaz ama bakalım

• Emin olun profesör hoclarimizla bunu baya tartıştık hiçbir şekilde size olumlu etkisi olmaz.. etkisini görürsün ama bırakınca herşey eskiye döner..
      Ayrıca imkanın olursa havuzda denizde çok yüz 6 ila 12 ay içinde inanılmaz bir vücut kompozisyonunuz oluşur.. Vücuttaki Tüm kasları çalıştıran en önemli spordur. Sizinde dediğiniz gibi kesinlikle bunları beslenme ve dinlenmenize dikkat ederek yapın yoksa az verim alırsınız.

• Kardeş bir araştır istersen protein tozunun yapışdığı şeyin ne olduğunu karaciğerede yefiğin herşey zorlar ve zarar verir bende gıda üzerine okuyorum ve spor antremörlüğü yapıyorum senin gibi düşünmüyorum

• Alırsın

0|0
    0|0
  • Kilo almak beslenme işi önemli olan doğru biçimde kilo alabilmek

0|0
    0|0
  • Verirsin

0|0
    0|0
    • Kilo verecek yağ yok günde iki ekmek yiyorum yine kilo alamıyorum sıkıntılı biraz

• Kardeşim spora başla tozla destekleynce alırsın ben 18 kilo aldm 2 senede :)

0|0
    0|0
  • İyi dinlenirsen alırsın

0|0
    0|0
    • Kaslar uykuda gelişir mantığı mı?

• Hem o hemde vücudunu yormaman lazım. Spor demek düzen demek, disiplin demek. İyi beslenip dinlenemedikten sonra sadece fazladan yorulmuş olursun.

Yükleniyor...