Suquat la selilütlerden kurtulmak mümkünmü?

Kızlaarr sorum size! suquat yaparak selilüt probleminizden kurtulan oldumu paylaşabilirmisiniz şimdiden teşekkürler:)

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Evet.. squatgirl'üm.. selülitlere birebir. Benim şu ana kadar hiç olmadı ama yapan arkadaşlarımda kalmadı.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• kızlar demişin ama sporcu olarak cevap vermeden edemicem :) kral iyi gelir tabi. termobant die bişey var netten araştır öyle çalş oda çok iyi gelir ;)

0|0
    0|0
    • erkeklerde pek rastlanır bir sorun olmadığından kızlar dedim aslında:) hani yaşayıpta kurtulan oldumu acaba diye yorumun için çok teşekkür ederim ayrıca ;)

• kullanan bayanlar damlar bu soruya ;)

0|0
    0|0
    • olmaz diyosun sırlarını paylaşmazlar diyosun peki :)

• benim kız arkadaşım o markadan kullanıyordu geçen sene benim bacaklarım onunkinden daha pürzsüzdü ahaha

Kızlar Ne Diyor 4

• mutlaka faydası var ama asıl mesele at kılı fırçası diyorlar..

0|0
    0|0
    • at kılı derken atların kıllarını taramaya yarayan fırça, yani at kılından üretilmiyor :)

• one yahu:)))) cildim çok hassas tahriş olabilir:)

• o ayrı tabi ama selülitin tek çaresi diyorlar. hatta bir ünlüde kullanıyor bunu, adı gelmiyor aklıma

• İşe yarar tabiki ama beslenmenede dikkat etmelisin

0|0
    0|0
  • Squat* iyidir her kız yapsa da plajlarda yağlı yağlı bacakları kalçaları görmesek. Problemlerden kurtulursun dikleştirir sıkılaştırır 3 ayda farkını gösterir.

0|0
    1|0
  • En azından azalır

0|0
    0|0
Yükleniyor...