Genel kadınlığın ülkemizde yasal olduğunu biliyor muydunuz?

Türkiye'de aslında genel evlerin serbest olduğunu biliyor muydunuz?

Evet, evet serbest.Hatta bunun üzerine yönetmelik bile var.

link

Bu şimdilik ilk bulabildiğim yönetmelik.

Ayrıca şu anlık yasal olarak genel kadın olarak çalışan kadınlar işçi statüsündedir ve sigortaları ödenir.Ayrıca genel kadın nüfusu ortalama olarak 70.000 civarındayken; genel kadın üzerine beklemekte olan başvuruların sayısı 150.000 civarındadır.

Bu konu hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?

0|0
7|7

En İyi Kız Görüşü

• genelevlerin ve çalışanların kayıt altında tutulması daha iyi birşey çünkü böylece sağlık kontrolleri yapılıyor. fuhuş yapılması engellenemez, engellenemeyecek birşeyin bu şekilde kontrol edilmesi iyi. kabul etmek istemesekte hayat kadını olmak bir meslek

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Gizli yapılmış olması bana göre daha tehlikelidir. Bu arz talep meselesidir. Genel evlerin kapatılması, yasaklanması , cinsel suçların artışına, sokaklarda saldırıların yoğunlaşmasına sebeb olacaktır.

0|0
    0|0
  • hep aklıma süleyman demirel in sözü geliyo :D

link

0|1
    0|0
  • Belkide iyi bole olmasi..bolece kontrol altinda olurlar ve bu meslegi secmeleri kendi istekleriyle yaparlar..ve baskalari tarafindan ona buna satilmaya zorlanmazlar..

0|0
    0|0
    • Zaten öyle.Ayrıca bir başkasının tecavüz sorusuna atfen; tecavüzü ceza ile vazgeçirmek imkansızıdr.Tek yolu genel evlerin serbest olmasıdır.Tabi genel evler olsa bile bir suçu tamamen yok etmek imkansızdır.

• sigortalılar ve devlet güvencesi altındalar. bi devlet memuru olmadıkları kaldı.

0|0
    0|0
  • öğrendim.teşekkürler.

0|0
    0|0
  • uçkuru geniş insanların yuvasını nasıl yıkarız mesleği iğrenç bişey ya yorum bile yapamıyorum error.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Evet haberim var, cinsel hastalıklara yol açan gizli fuhuşu engellemek için ve toplumun daha sağlıklı cinsel ilişkiler kurabilmesine tecrübe sağlamak amacı ile hemen hemen dünyanın tüm ülkelerinde böle bir yasa var.

Konu hakkındaki düşünceme gelirsek, bir ülke insanlarının böle bir ihtiyacı olması utanç verici, cinsel açlık Türkiye'nin en büyük sorunlarından biri bence ve çözümü de bu olmamalı tabi ki.

Çözümünün ne olması konusunda tartışılabilir tabi ki ama buda bizim örf adet ve geleneklerimize uymayan sonuçlar yada çözümler doğuracağından elimiz kolumuz bağlanır başa döneriz. Bu konuda daha öncede tartışmalara katılmıştım :) işin içinden çıkamadık.

0|0
    0|0
    • Peki ülkemizde fücur olarak doğan çocuk sayısının yıllık 7000 civarında olduğunu biliyor muydun?Yani aile içi cinsel ilişki sonucunda doğan çocuk.

• Ancak bu bir özelleme.Sadece bir örnek vererek bunu söyleyemezsin.Mesela hırsızlık da fakirlikten ortaya çıkar denir ama günümüzde şirketletrin %70i vergi kaçırıyor mesela.Yani bunun fakirlikle alakası yok örneğin.

• Tabi ki bunlar birbirini tetikleyen sorunlar, yani birinin düzeltilebilmesi sorunu çözmeyecektir, bu tarz sorunların kökü olarak bir seçenek sunulması imkansız, bu da toplumun kökten düzen sağlanarak gelmesi, sosyal çevreyi her noktada aynı kalitede tutmak gibi bir yapı sağlanmasını ister ama bunu yapmak gerçekten çok zor.

• Yaptıkları işe "sanat" diyen bir yönetmeliğimiz var. :)

0|0
    0|0
  • milleti orrospuluğa özendirmekte neymiş

0|0
    0|0
  • ülkemizin durumu

0|0
    0|0
  • süleyman demirel gerekli cevabı vermiş. Ama kadınlar açısından bakarsak erkeklerle eşit olmadıklarını görüyorum. Erkeklerin ihtiyaçlarını gideren 2. Sınıf nefes alan canlılar gibi para için bedenini satmaları acınakli bir durum..

0|0
    0|0
  • Biliyorum, bilmeyende yoktur kolay kolay. 2050 yılında artık genel evlerde kadınlar çalışmayacak sen bunu biliyormuydun.

0|0
    0|0
  • yakında sınavlarda başlar OSYS (O**pu Seçme ve Yerleştirme Sınavları )

0|0
    0|0
    • Onun için sağlık kontrolü yapılıyor ve bileklere damga basılıyor.

Yükleniyor...