Fenerbahçe'deki Alex sorunu nedir?

bundan 3 4 yıl önce alex kraldıda ne oluyo şimdi bu oyuncu niye bu halde neden alex suçlu gibi gösteriliyo tarfatar alex dedi şimdi aykut diyo şike olayındada ilk şike yok dediler sonra sade biz mi yapdık dediler uefa davası bizim namusumuz dediler uefayla anlaşıp vazgeçti yönetim hakaret olarak sölemiyorum ama ben fener taraftarını ve yönetimi çelişkiler içinde anlamıyorum aziz yıldırım eskisi gibi kuyrugu dik tutmaya çalışıyo ama artık yemiyo

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• 1) yönetim yaptığı hiç bir şeyi taraftara bağlama 2) hiç bir fenerbahçe taraftarı alexe karşı kötü bir düşüncesi yoktur olanlarında fenerbahçeli olduğundan süphe ederim 3)eğer kasımpaşa maçının 2-0 olduktan sonra taraftarı dinlediysen aziz yıldırıma yapılan kötü yöndeki tezaruhatları duymuşsundur yargılarken iyice dikkatlice araştır sonra yaz yoksa boşu boşuna gerginlik çıkar

0|0
    0|0
    • gerginlik çıkar derken kardeşim ?

• ben hoş karşılamıyorum seni muhattab alıp cevap verdiğim içinde kusura bakma demekki adam seçemiyoruz bol şans sana o tertemiz takımlarınızla zaten hiç bir statda böyle sesler çıkmıyor bir bizde çıkıyor

• ulan bn szn gibi zihniyeti ... fenerin fenerden başka dostu yok dersnz sonrada bütün takımlar bize düşman dersnz böle ... bi mal toplulugusunz

Kızlar Ne Diyor 2

• alex ve fener bahçe

0|0
    0|0
  • alex de fener

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• fener alexe borclu son 10 yılını,gerısı traş,azizdende kurtulmalı;hem fener, hem türk futbolu

0|0
    0|0
  • sen nerden takip ediyorsun spor gündemini? kaç tane fener taraftarı bulabilirsin Alex e karşı olan. Hiçmi okumuyorsun muhabbetlere denk gelmiyorsun. Ayrıca şunu iyi bilinki bu ülkede en sadık ve adam gibi adam taraftarı olan tek takımdır Fenerbehçe. Ne kadarda hezimet olsa rezillik olsa kupasız ligde bitirse hala inatla ve ısrarla ardında duruyoruz takımımızın. Hangi takım taraftarı bu kadar sabırlı?

0|0
    0|0
    • görücem bn o sabırı bzde bıraktık galatasarayı yalan yok 1 yıl da bırakmadık 2 3 yıl gelen başarzlık yönetmdeki sıkıntılar sznde başınıza gelcek sen dur.. önümüzdeki 2 3 yıl başarı olmasın o zman görcem ben sizi

• 28 yaşındayım 28 yıldır bir kere türkiye kupası gördüm :) ama asla takımımı satmadım varsın bir 28 yıl daha görmeyelim. Başarılı takımı herkes tutar. Öenmli olan takımına sahip çıkmaktır

• tm bilader bu takım böle gtsin görücem ben sizi o zman tm sen haklısın

Yükleniyor...