Kapat

Burç meselesi vazgeçin artık

insan lar neden burçlara inananırlar aslında burçların gerçek olmadığını bilmiyormusunuz manyağın biri atmış ortaya bişey herkes inanmış o da bunda çok para kazanmış bırakın bu burç olaylarını ya insanların özelikleri burçla alakalı değildir.burçlar gerçek bile değildir.tek gerçek allahtır burçlara inanarak günah işlediğinizi biliyorumusunuz.ben burda sizin günahlarınızı sölemiyorum sevgilinize arkadaşınıza hep burçuna göre davranıyorsunuz neden. siz ne düşünüyorsunuz bu konuda

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• Senin sorunun üstünde bir burç sorusu var olaya bak ya :) Öyle davranan insanları saçma buluyorum , sevgililerini bile burca göre seçiyorlar ya.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 4

• o değilde konuyu nasıl "tek gerçek Allah'tır burçlara inanarak günah işlediğinizi biliyorumusunuz." nasıl bağladın anlam veremiyorum

0|0
    0|0
  • :)

Bilmem..gunluk burclara değilde burclarin ozellikleri uyuo aslinda..

Hele cin/china astrolojisi..dogum yiliyla alakali..hele ordaki ozellikler..uyuor..

Ama tabi sirf burclara bakipda yola cikmak yanlistir..

0|0
    0|0
    • neden insanlar burçlardaki özellikler uyar onu araştırdınmı hiö çünkü genelde insanların özelliklerini yazdıkları için yada bu burçları okuyan insanların okuduklarının etkisine girdiklerinden dolayı tutuyor

• Arastirmadim..ben sirf meraktan bakindim..ama burcum ole dior diyede hareket etmem..ben benim..kendi kisiligim var..buna bi burc karar veremezki..

• hele şu günlük aylık yıllık fallar tamamen saçmalık

0|0
    0|0
  • burçlar yalan değil bence...

0|0
    0|0
    • sen hiç kur-an meali okudunmu bir küçük kıyamet alametlerinin bir bölümünde söyle yazıyor gerçek olmayan inançlara inanan insanalar çoğalacak.buda burç oluyor türkiyede nerdeyse herkes burçlara inananıyor ya gezegenlerin her birine bir hayvan yada nesne ismi vermişler adınıda burç koymuşlar hangisi dünyadan tam görünürse onun için şanslı bir hafta demektir yazıyorlar

• dur ya korkuttun beni...

• ya aslında korkmana gerek yok ben sadece inanmanın yanlış olduğunu sölüyorum

Erkekler Ne Diyor 1

• halen insanların dilediği şeye inanma hakkının korunduğu bi ülkede yaşadığımız için şanslıyız böyle düşünüyorum burçlarla ilgili

0|0
    0|0
    • ya tabi bende aksini savunmuyorum ama insanlar dua okumaktan çok burç fallarını okuyorlar

• evet haklısın insanlar dua okumaktan çok burçların yorumlarını okurlar. ama bu ikisi farklı kulvarlar. o bi eğlencelik, ciddiye alınacak bişey değil. aynı değere sahip değiller ki.

• abi bak ne güzel sölüyorsun ciddiye alınacak bişey değil die bazı insanlar var burçlarının fallarına göre hayatlarını şekillendiriyorlar

Yükleniyor...