Klasik bir zeka sorusu ama google amcaya sormak yok :)

Karanlık yağmurlu bir gece, yağmur yağıyor, fırtına var, gök

gürlüyor ve siz sabaha karşı 02.00' de tek başınıza ıssız bir yolda araba

ile gitmektesiniz. Arabanız iki kişilik.

Biraz ilerde otobüs durağında 3 kişi bekliyor.

Birincisi bir doktor, sizi daha önce geçirdiğiniz kalp krizinden

kurtarmış.

İkinci kişi, çok yaşlı ve hasta neredeyse ölmek üzere olan birisi.

Üçüncüsü, hayatınızın rüyası, her zaman tanışmak için can attığınız

birisi.

Hava gittikçe kötüleşiyor ve arabanızda sadece bir kişiye yer var.

Böyle bir durumda ne yapardınız?

Güncellemeler:
Saygin bir firmada yönetim, ise girmek isteyenlere bir soru

sormus ve soruya en uygun cevabi veren kisiyi ise almislar. Bu soruda

dogru veya yanlis cevap diye bir sey yok, sadece düsünce sistemi

önemli.

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• arabayı doktora veririm hasta ve yaşlı kişi alıp gider. bende sevdiceğimle kalırım oracıkta :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Doktora ve yasli hastaya verirdim, doktor o kadini iyilestirdi, bende hayatimin rüyasiyla kalirdim oracikta

0|1
    0|0
  • yaşlı amcayı alırdım... doktor sağlam ona bişi olmaz. hayatımın aşkı da zaten geri dönmem için her zaman beni bekler... ve o da çok iyi bi insan olduğundan adama yardım etmemi ister... :) herkes mutlu :)

işe alındım mı? :D

0|0
    0|0
  • ben inerim...arabayı yaşlı ve dokdora veririm...sevdiğimle kalırım

0|1
    0|0
  • hayatımın ruyasını alırdım :)

0|0
    0|0
  • Hayallerimdeki adamı alırım hastayıda kucağımıza yatırırız doktorda bagaja girsin :D

0|1
    0|0
  • Sanırım hasta olanı alırdım. Diğerleri her şekilde gidebilir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Benim tercihim Doktor'u ve ikincisi de çok yaşlı ve hasta olan kişiyi arabaya almaktan yana olurdu. Doktor'dan beni kurtardığı gibi hasta olan arabada ki adamı da kurtarmasını rica ederdim. Böylelikle bir can kurtarılmasına ve özellikle benim hayatımı kurtaran doktora borcunu ödemiş olurdum. Eğer hayatımın rüyasını ve tanışmak için can atacağım kadını arabaya alacak olsaydım yaşlı adam ölebilir ve doktor olması gibi bir şans ile onu hastaneye dahi götüremez ayrıca doktora sonrasında borcumu da ödeyememiş biri olmamın vicdan azabını çekerdim...

0|0
    0|0
  • 1-Bunlar gecenin ikisinde otobüs durağında ne işleri var o saatte otobüs filan çalışmaz kesinlikle bu işte bir kumpas var derim pas geçerim

2- Hastanın yanında doktor var benim yanımda olmasından daha iyi bir durumda doktor gerekli müdahaleyi yapar der kızı kaparım

0|0
    0|0
  • ne düşünce sistemi yaa üçüncüsünü alırım arabama. bi saniye düşünmem bile. hayat benmi istediğim gibi olmayacaksa hiç olmasın zaten :)

0|0
    0|0
  • güzel soru

0|0
    0|0
  • ben hayalimdaki kişiyi alirdim.doktor hastaya baksin orda

0|0
    0|0
Yükleniyor...