Kuponu yatırmayı unutursanız..

Oynayıp ta Yatırmayı Unuttuğunuz Kuponunuza Yüklü İkramiye Çıksa Tepkinizi Ne Olurdu..?

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• Askerde bi arkadaşım kupon yapmıştı ben de sabahtan çarşıya çıkıyodum. 10 TL lik oyna dedi karşılığında 300 küsür para alacaktı. Ben de oynamadım bilerek ve tutmayacağını biliyordum. Akşama geldim. Kanka noldu maçlar dedim. Tutmadı dedi :)) Ben de çıkardım parayı ona geri verdim. Olum yatmayacağını bildiğim için yatırmadım zaten al paranı dedim. Beni salak yerine koyduğun için teşekkür ederim dedi gitti :D))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• teyzem 2 kez sayısal oynayalım diye kupon verdi işaretlemiş falan. birinde ben unuttum diğerinde abim. İkisi de 6 tutmuştu :D hayırlısı buymuş dedik geçtik aga şans olcak şans yapcak bişey yok :)

0|0
    0|0
  • kendime cok yaratıcı küfürler ederim

0|0
    0|0
  • almadıgım bişeyi unutmam

0|0
    0|0
  • Hiç birşey olmazdı.

0|0
    0|0
  • oww ne koyar varyaa :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• mazhar osmanla kanka olur bahçede sohbet ederdim onunla ben söylerdim o dinlerdi o dinlerdi ben söylerdim

0|0
    0|0
  • Elde etmediğim bişeyi kaybetmek koymazdı galiba:) ama kazandım aldım parayı kaybettim. keserdim kendimi:))

0|0
    0|0
  • Buzdolabını açar bir bardak soğuk su doldurur ve şapşal şapşal yudumlardım..

0|0
    0|0
  • sırf bunun için kupon doldurmuyorum

0|0
    0|0
  • yazdıgım kalemı bı tarafıma sokardım .

0|0
    0|0
  • yatırmadığın kuponu takip etmek mallık olur. yatırdım sanıyorsan bahtına küfredersin.

0|1
    0|0
  • yatırmadığım kuponu takip etmem açıkçacı.

0|0
    0|0
  • Tühh ya derim .

0|0
    0|0
  • yerdim o kuponu

0|0
    0|0
Yükleniyor...