Benim yerimde olsaydınız ne yapardınız?

İyi geceler.Ben yönetici danışmanlığı yapıyorum.Yıllardır çalıştığım bir yer vardır.Büyük bir şirket ve bu şirketin sahibinin danışmanlığını yapıyorum asistanı gibiyim diyebilirim.Artık abi kardeş gibiyiz.Bizim sürekli iş yaptığımız bir firma var.O firmanında patronu güzel bir bayan.Sürekli biz onların firmasına gideriz yada onlar bize gelir.Haliyle aradaki kontağı ben kuruyorum.Son 1-2 aydır bayanın bana karşı davranışları çok farklı gelmeye başladı.Yani durup dururken beni arar şirket hakkında yada mallarla ilgili saçma sapan şeyler sorar işte şu var bu var sizinle ilgili yanıma gelirmisin alırmışın sanki benimle bir şekilde konuşmak veya görüşmek istiyor gibi.

Ve geçenlerdede beni bir yere davet etti gittim buluştum bana şöyle bir teklif yaptı.Yanıma gel benim danışmanım ol hep benimle ol maaşını sen belirle dedi ne kadar istiyorsan vericem dedi.Bende şaşırdım neden benden böyle birşey istiyorsunuzki yani benden başka adammı yok dedim ben seni istiyorum dedi.. Ama bende yıllarca ekmek yediğim insanı yüz üstü bırakmak istemiyorum.Yani ben olmasam o adam iş yürütemez ben gözüyüm eliyim onun çokta seviyorum hiç patron çalışan ilişkisi yoktur aramızda hafta sonları maç izleriz evine çağırır beni flan.. Ama bu kadın neden böyle birşey istiyorki benden bana ilgimi duyuyorki ? Siz olsanız ne yapardınız?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Dostum yapman gereken tek şey aklını kullanmak. Karşındaki en çok korkman gereken kadın şekli. Kadınların hepsi şeytandır fakat o kadın güç sahibi. Yani elinde 3 dişli mızrağı var. Fakat sen aklını kullanırsan şeytana papucunu ters giydirebilirsin. Yöneticinin danışmanı olduğuna göre zeki birisin. Bu durumun üstesinden gelebilirsin. Şu anki maaşın seni tatmin ediyor mu? Eğer etmiyorsa o kadına konuş. Şakayla karışık bir şekilde uçuk bir rakam söyle. Bu rakama beni işe alır mısın de. Şakaya vur sohbeti. Eğer evet derse dostluğu, arkadaşlığı bir kenara bırak ve o kadının danışmanı ol. Sonuçta her koyun kendi bacağından asılır. Sen patronun değilsin. Bu hayatı sen yaşıyorsun, daha ileriye gitmek ya da olduğun yerde sayıklamak sana bağlı. Fakat o kadının yanında işe başladığın zamanda dikkatli olmak zorundasın. Kadın senden hoşlanıyor ve seninle düzenli olarak cinsel birliktelik isteyecektir. Bir süre sonra da normal sevgili olmak isteyecektir ve daha sonrasında da seninle evlenmek isteyecektir. Eğer sen o kadının isteklerini, arzularını düzenli olarak yerine getirmezsen seni yüz üstü bırakabilir, işten kovabilir. Fakat o kadına ne kadar iyi davranırsan isteklerini de yerine getirebilirsin. Lüks bir yaşantın olur, kendine lüks bir araba satın aldırtabilirsin. Kadın senden deliler gibi hoşlanıyor orası aşikar. Eğer şu anki maaşın, durumun seni tatmin ediyorsa ve aklın zehir gibiyse şu anki patronunu üzmeden, işinden ayrılmadan da o kadınla beraber olabilirsin ve ona istediklerini yaptırabilirsin. Yine lüks bir yaşantın olabilir, kendine spor bir araba satın aldırabilirsin. Fakat ben böyle şerefsiz bir insan asla olamam. Benim kalıbıma yakışmaz diyorsan en azından o kadınla cinsel ilişki yaşa. Kadın besbelli istiyor. Fuck buddy olun. Buluştuğunuz günler kaliteli mekanlara gidin. Bırak kadın ödesin hesabı. O gece de sevişirsiniz. Güzel anlar yaşamış olursun.

0|0
    0|0
    • paraya ihtiyacım yok yaa benim son yazdıkların kafama yattı :D

• Dostum görüyor musun buraya sana resmen savaş stratejisi gibi zihni sinir fikirlerle dolu bir metin yazdım ve kızın dediği şeye bak. ''Ne kadar basit bir düşünce şekli'' Kadınlardan korkacaksın. ya da 2 kat daha fazla düşüp ikiye katlayacaksın onları. Yapmak ve yapmamak senin elinde. Hoş bakımlı çok güzel bir bayan diyorsun. Son yazdıklarımı kendi beyninde sentezleyip sonra hayata geçir. Zeki adamsın, yaparsın. İki tarafıda üzmeden aynı zamanda kendini de mutlu edebilirsin.

• Kadınla öyle bir sevişki senin müptelan olsun. Senden vazgeçemesin. Öyle sevişki o karıyla başka hiçbir erkekten o hazzı alamasın. Seni istesin, seni arzulasın, senin için çıldırsın. Aynı zamanda kadına istediklerini yaptır. Kendine spor araba aldır. Kadın için sigara gibi ol. Üzerinde öldürür yazsın fakat yinede senden vazgeçemesin.

Kızlar Ne Diyor 2

• sen dönme yolundan biri için. ve zaten şuan ki iş yerinde can ciğer olmussunuz heryerde olmuyor biliyorsun böyle abi kardeş mevzuları biri için orayı bırakma derim he hırsına yenilip daha çok para kazanmak uğruna onları harcansan senin bileceğin iş.

0|0
    0|0
    • yok ya kazanıyom zaten allaha sukur daha fazlası zarar da.. yani bana karşı birşeyler hissediyorsa böyle birşey istiyeceğine benden açık açk söyleseydi daha iyi olurdu simdi duygularını bilemedigim içinde soramıyorumm birde öyle bişey yoksa çok utanırım birdaha yuzune bakamam

• bişey yapmıyom bea daha sende dur cevap bile vermedim :D

• bende onu diyorum cevabın net olmalı cevap verdin demedim zaten ben bok yoluna gitme uyarimde sonra üzülme..

• senın yerınde olsam senın yerınde olmazdım:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• aga ilk olarak bana ilgimi duyuyorki olarak sordugun sorunun mantiksizliginin umarim farkndasndr :)) dier yandan bulundugun yerde kal bi kadin icin degmez

2|0
    0|0
    • neden mantıksızmıs onu anlamadım

• allaha sen baska neden seni yanina isdyoki kendin diyosun srekli aryo sacma sorular soruyo cagrdi faln diye cevrede badka adammi yok ise alacak niye sen . bunun farkinda değilsen hani harbiden analamyipda sruyosan sen o meslegi brak yada sende kendine bir danisman tut:)

• kadın kaç yaşında

0|0
    0|0
    • 33

• haha allah seni napsın ya :D benim paraya veya kıza ihtiyacım yok ikiside var zaten bende

• bahtımı sikeyim usta :( bana patronlar teklif etmiyor. neyse zaten kendim patronum varlıklı olmasam da

ihtiyacın yoksa neyi düşünüyon o zamn? ulen insan patronunu satar mı hiç :( amma yavşakmışım bende hemen dönüyorum

Yükleniyor...