Rock'çu gibi giyinip rock'ın 'R' sini anlamayanlar için ne düşünüyorsunuz?

Rockçu gibi giyinip ama Rock'tan pek birşey anlamayanları kesin gördünüz. :D neden ya anlamıyorum bunu neden yapıyorsunuz?

0|0
12|10

En İyi Kız Görüşü

• özenti diyorum başka birşey demiyorum :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• bunu özentilikle ve modern kültürün bir dayatması olarak algılayabiliriz ayrıca kapitalist sistemin müziği ele geçirdiği özellikle rock müziği bir pazar olarak görüp insanlara dayatmasının da bir sonucu..

0|0
    0|0
  • özentilik efenim,kendini arama çabaları,ergen davranışı

0|0
    0|0
  • olabilir niye olmasın.Rock dinlerim ama şakirt gibi giyinirim ne olmuş yani :D

0|0
    0|0
  • ülkemizde birşeyden anlamayıp öyleymiş gibi görünmeye çalışan o kadar çok kişi varki o yüzden şaşırmıyorum...

0|0
    0|0
  • Kendini arayan ama R'sini bulamayan

0|0
    0|1
  • pabucumun rockçısı :D

0|1
    0|1
  • özenti diyelim. belki de bi ortama girmek gibi bi amacı olabilir.

0|0
    0|0
  • özenti gençlik

0|0
    0|0
  • ülkemizde ben rockçıyım diye geçinip kekilli dinleyen adamlardan ne bekliyosun ki.

0|0
    0|0
  • sana demedim bu arada :D anlamayanlara :D

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 11

• tabi ki de özentilikten, kendine yakışır bir tarz bulamamaktan kaynaklanıyor

0|0
    0|0
  • Kendilerini öyle beğeniyorlarsa yapıcak birşey yok.

0|1
    0|0
  • Mutluysa sorun yok(=

0|0
    0|0
  • rockçu Serpil vardı bi izdivaç programında.. sınırlar ötesiydi..

0|0
    0|0
  • Özentilik diz boyu

0|0
    0|0
  • çakma rock cu:D:D:

0|0
    0|0
  • günümüzde çok fazla bu..günümüz gençliğinin çoğunluğu araştırmaktan pek hoşlanmıyor:) işte böyle:)

0|0
    0|0
  • evet böyle insanlar var ama kimsenin ne gibi gözüktüğünün kimseyi ilgilendirmediğini düşünüyorum. o insan o şekilde mutluysa öyle giyinsin sana ne ki? aksi, faşistliğe giriyor biraz. yani şu kıyafeti giyiyorsa şunu mutlaka dinlemeli demek faşistliktir bariz şekilde. sen o giyim tarzını tekeline mi aldın ki? çekemiyorsan sen de bir sorun vardır.

1|0
    0|0
  • özentili saçma insanlar olduğunu düşünüyorum

0|0
    0|0
  • çok güldüm bu soruya rock ın giyim tarzıyla bi alakası olmadıgını düşünüyorum

0|0
    1|0
  • Seviyordur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...