Akne tedavisi ve ciltteki lekelere karşı bu yolu deneyen var mı ve işe yarıyor mu?

Akne tedavisi: Su ile seyreltilmiş elma sirkesi ile yüzünüzü temizleyin ve su ile durulayın. Elma sirkesi cildinizi yumuşattığı gibi, antiseptik özelliği ile akneye neden olan mikropları öldürecektir.

Ciltteki lekelere: Dörtte bir litre suya, üç çorba kaşığı elma sirkesi ekleyip, kaynayıncaya kadar ısıtın, ateşi kısın. Başınıza bir örtü örtüp, yüzünüzü buhara tutun. Yarı yarıya sulandırılmış elma sirkesi ile yüzünüzü silin. Haftada iki kez tekrarlayabilirsiniz.

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• Roaccuatane tedavisi oldum kurtuldum.Doğal yöntemler de denedim ama hiç sonuç alamadım.

1|0
    0|1
    • o nasil biseyki

• İyiliğini düşündüğü kesin ancak hemşirelerin uzmanlık alanı biraz daha farklı. Çok şanslısın ki kötü bir etki olmamış. Geçmiş olsun.

• Doktor zaten uyarıyor çok etkisini görürsen bırak gibisinden.teşekkür ederim.

Erkekler Ne Diyor 5

• bunun tek çözümü iyi bir dermotolağa gitmek bende de vardı akne böyle koca karı tavsiyeleriyle uğraşır durursun benden sana tavsiye

0|0
    0|0
    • eskiden dermotolog yokmus bunari yapiyolarmis ama bende denesem diorum

• eskiden ortalama insan ömrü 35lerdeydi... onu da bi dene istersen

• bu ve bunun gibi tavsiyelere uyanların 30 yaşına geldiğinde harita gibi suratlarla gezmesi doğal seleksiyon oluyor.

0|0
    0|0
  • sirke - maden suyu karışımını tavsiye ederim kokusu kötü ama duş öncesi yaparsan iyi olur...

0|0
    0|0
  • yaş kaç önce?

0|0
    0|0
  • televizyonda gördüm bende uyguladım zamanında

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Öncelikle bu tarz şeyler hiçbir işe yaramıyor.Bir doktora git,o cilt tipine uygun bir tedavi yöntemi uygular zaten.Ama ben bir zamanlar imex diye bir krem kullanmıştım.fondöten gibi.Ve sivilcenin kızarıklığını azaltıyor.Doktora gitme imkanın yoksa deneyebilirsin. :)

1|0
    0|0
    • İmex işe yarıyormu evimde var o kremden boş boş duruyor deniyim hemen :D sağol

• akne sıkıntın varsa bunlar kesin çözüm değil aknenin bir çok çeşidi vardır ve sebepleri mesela kistik akne olabilir tedavi süreçleri ayrıdır

0|0
    0|0
    • bende cok nadir cikiyo ama sktmdaysa izi kaliyo

• bir uzmana danış bu konuda artık tedavi yöntemleri gelişti kesin sonuca ulaşabilirsin bu tip bakımlarıda yüzüne uygulama sadece gül suyu ile temizle her kesin cilt tipi ayrıdır daha kötüleştirebilirsin

• gul suyu bulamiyorum hicbiyerde :(

• sakın deneme bile, herkesin cilt tipi farklıdır. onlarda iyi etki eden sende kötü bir sonuc verebilir. bir dermatologa görün.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle pakace-pembe maske öneriyorum...bir haftada etkisinn görüceksin

0|0
    0|0
  • tamam deneyelim teşekkürler

0|0
    0|0
  • yok canım ya akneye hiç bir şey iyi gelmiyor git bir doktora sivilcelerin çoksa tek çare ilaç tedavisi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...