Gitar çalan erkekler hakkında ne düşünürsünüz ?

Mesela ben zoraki yıllar önce örenmiştim vakti zamanında jullietime seranat bile yapmıştım ilk defa bi kız ağlamıştı benim için peki siz ne düşünürsünüz?

0|0
19|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 18

• hiç birşey. birinin gitar çalıyor olmasının bir etkisi yok benim için.

0|0
    0|0
  • Romantik, offf ben gitar calan erkekleri cok severim cok güzel, ama benimkisi calmiyor :) tek sarki söyliyebiliyor o da güzel.. :)

0|0
    0|0
  • Valla gitarı kızları etkilemek için kullanıyorsa o adamdan bir cacık olmak :). Allah'ın kasıntı eziğidir... Ve kendini de çok güzel eleverir.

Ama müziğe, enstürmanlara olan düşkünlüğünden ötürü gitar çalıyorsa bu tabii ki de hoş bir özellik.

0|0
    0|0
  • gitar çalan erkekler derken yani sokakta gördüğümüz 2 erkekten birini diyosun çünkü artık neredeyse tüm 18 27 yaş arası erkekler gitar çalıyor bence çok itici ve özenti bir durum pehh

0|0
    0|0
  • özentilik baska ne denır kızları gıtarla tavlayabılcegını sanan züppeler

yada elınde gıtar calar gıbı yapıp fotograf cekılırler sonrada ben gıtar calıyorum sanada calarım ıstersen gıbısınden ayak yapıyolar cok salakca BENCE

0|1
    0|0
  • Gitar çalanlar ilgimi çekmiyor yan flüt çalsın canımı alsın.

0|0
    0|0
  • dinlemeyi severim

0|0
    0|0
  • bı ara cok modaydı ama odası gectı artık.profeyoeller dısında hiiç ilgimi çekmez..

0|0
    0|0
  • gercekten müzisyen olmayacaksa gecici heves. 'bakın kızlar ben gitar calıyorum' gibi. cocukken oglan cocuklarının 'bakın, pipim var' demesi gibi bir sey.

0|0
    0|0
  • Gitar dinlemeyi sevdigim bi enstrüman gercekten profesyonel anlamda çalındıgında ama :) kızların dikkatini çekmek için i araç olarak kullanılıyo son zamanlarda o ayrı çok saçma ama gercek :P

0|0
    0|0
  • Bizi de ağlatıcak bi insan çıkmadı ki yani napalım şimdi :( Gerçekten çalmasını bilen için güzeldir serenat.

0|0
    0|0
  • link bu adam gibi içten çalan beni benden götürür:-D

0|0
    0|0
  • Akustik gitarın benim gözümde hiç bir değeri yok.Elektro olursa baya etkilenirdim.Ama piyanonun yeri çok ayrıdır.

0|0
    0|0
  • arkadaşım çalarsa ıyı hep beraber eglenırız --- sevgılım çalmasın!

0|0
    0|0
  • elektro gitar bence kadın erkek farketmez herkese çok yakışıyo ben çok yakıştırırım

0|0
    0|0
  • arkadaşım artık o devir geçti uyan 2012deyizzzzzz

0|0
    0|0
  • Yakışıyor.

0|0
    0|0
  • Gitar çalan bir erkek olduğunu.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• bana gore cain getirdigi ,sanat icin değilde dirkmen kizlar icin heveslenilen ve ogrenilen sonrada beklenilen ilgiyi cekmeyince koseye brakilan bir muzik aletinin drami olark goruyorum :) drek o gtara aciyorum yani ha hic denedimmi denemedim cunku sanat sanat icindir gorusnde olanlardanim sanat kiz icin dir gibi dusunenlerden değilim :)

0|0
    0|0
  • gitar çalabilen erkek olarak düşünürüm

0|0
    0|0
  • ritm atıp gitarcıyım diyene uyuz oluyorum

haricinde iyidir, flamencoya yoğunlaşıcam ben de

0|0
    0|0
  • baba elektro basıyoz o studyo bu studyo derken organizasyon etkinli derken hiçbir sosyallik içinde olamıyoz.sorsalar sözde çok sosyaliz bide.ne kızı kim kosturuyo valla bn görmüyom.arkamdan kosturan bi tonmaister var o da kız degil :)

0|0
    0|0
  • Şakam yok sırf gibson les paul çaldığım için kızın teki 10 gün peşimde dolanmıştı (:

1|0
    0|0
  • kız ayarlamaya çalışan embesiler olduklarını düşünürüm

0|0
    0|1
  • ne zaman baksak burdasın ya:) hadi biz varoşuz da buraalrda takılıyoruz senin gibi yüksekten atanların burda bu kadar vakit geçirmesi şaşırtıcı değil mİ:D

2|0
    0|0
    • :D depresyondayım

• ne geçmez depresyonmuş bu ya kaç aydır:D

Yükleniyor...