Evlenecek olsaydınız düğünüzün nerde olmasını isterdiniz?

Fransa, türkiye veya diğer ülkeler hayaliniz nedir? ben çok kararsızım fransada yaşıyorum balayı falan nerde olsun seçemiyorum

0|0
19|49

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 49

• evlenirsem düğünüm Diyarbakırda olsun istiyorum nasıl ki ölünce Diyarbakıra gömülmek istiyorsam onuda öyle istiyorum

1|0
    0|1
  • sri lankaya gidebilirsin ucuz ama güzel sahilleri var

endonezya bali adası

tayland kho samui

vietnam halong bay tropik adaları

hindistan GOA bölgesi

Fiji adalarının Avustralyaya bakan kısmı

Tanzanya Zanzibar adası

Madagaskar doğu bölgesinde herhangi bi yer...Fransadan orta amerika ve güney amerikaya ucuz uçak biletleri var.O bölgelere de gidebilirsin...mutluluklar dilerim.balayında şarabınız benden olsun...

1|0
    0|0
    • sagolun dusunceniz için ama alkol hiç kullanmiyoruz :) guzel oneriler tsk

• eğer kız arkadaşım düğün falan istemese yapmam. sade nikah . o kadar parayla ev alır yıllarca borç altında yaşamam. nasıl olsa ben onu ömrüm olduğunca yaşatırım. ne önemi var millete para dökmenin

0|0
    0|0
    • herkezin imkanlari farkli

• ama birde söyle düsün hayatinda bir kere o mutlulugu o ani yasicaksin egleniceksin

• zaten eğlenmeyelim diyen yok. sade bir tören olsun diyorum. sade törende de her şey var. ben çok oynama göbek atma meraklısı değilim zaten. çok yakın tanıdıklar toplanır sadece ekstra masraflar falan olmaz. dolasıyla dedikodu falan kim ne taktı takmadı niye takmadı vs.

• memleketim olan samsunda şöle geniş bir arazide keşkekler yapılmış masalar atılmış gökyüzünde yıldızlar süper olurduya evlenesim vardi bu hayali aklıma getirdin şimdi daha bir istekli oldum :D

1|0
    0|1
    • ne mutlu bana o zaman aklina getrdiysem :p evlenmek kolay yurutmesi zor umarim hayalin gerçeklesir

• �yle çok dogru soz bencede, k.bakma yaralarini destiysem

• yok ya önemli değil insan bir zaman sonra acı çekmeyi bile seviyor.. ben iyiyim yani fransada yaşıyorsun menunmusun orda bır arkadasım çok götürmek istedi ama beni başka tanıdıklarımda var çok zor bir ülke yaşanması güç bir ülke..

• Düğünün nerede olduğu pek önemli değil benim için. Asıl önemli olan balayını geçireceğim yer. Orasının da Girne olmasını istiyorum ve öyle umuyorum...

1|0
    0|1
  • düğün anlamını sanırım bilmiyosunuz düğün birlikteliği ilan etmek gibi birşeydir oda akraban eşin dostun olduğu yerde olur yurt dışına yapsan ne anlam teşkil edicekki...

1|0
    0|1
    • haklisin simdi benim durumum su : fransada yasiyorum ailem hep fransada, nisanlimda burda yasiyr ama o tr de dogup buyudugu için trde olmasini istiyor iki tarafida mutlu etmek için her iki tarafta yapicaz heralde

• yani başka seçenek yok ama balayı diyosan fizana bile gidebilirsiniz :)) artı bu kadar güzel cevap verdim en iyi cevap seçmedin çok üzücü:)))

• İstiklal' de kemençe eşliğinde,

1|0
    0|1
  • Ben gezmek için Amsterdama gitmeyi çok istiyorum :D

link balayı için yer seçimi hakkında detaylı bilgi bulabilirsin :)

0|0
    0|1
  • Kız Kulesi'nde olmasında isterim. veya Suada'da olabilir.

1|0
    0|1
  • düğün değil de evlenilecek kişi önemli:)

1|0
    0|0
  • Lunaparkta.

Kayın babayı da bindirdik mi çarpışan arabaya bak nasıl takla attırırım.

0|0
    0|0
  • Uçakta :D

1|0
    0|1
  • Alaskada... Çok beğendiğim bir yer bizim gittiğimiz bir kasaba var orda.. Skagway.

1|0
    0|1
  • Her tarafı beyaz çiçeklerle donatılmış, cenneti andıran bir yerde, kır düğünü yapmak isterim.

Tam istediğim gibi değil (masalar, sandalyeler filan sönük kalmış) ama şu tarz birşey;

link

0|0
    0|0
  • tur teknesiyle denizin ortasında

1|0
    0|0
  • kır düğünü olsun isterdim

1|0
    0|0
  • balayı için dubai ya da alanya tercih et

1|0
    0|0
  • gemide düğün bitince balayi da başka gemide

1|0
    0|0
  • evlenırsem çanakkalede bi köy var orada olucak kır düğünü

1|0
    0|1
  • Teknede olsun.

0|0
    0|0
  • bal ve ayı günlerini ülkemizin turistik yerlerinde gecirin derim ben.

0|0
    0|0
  • rüyam da :)

0|0
    0|0
  • çırağan sarayında

0|0
    0|1
  • malta

0|0
    0|1
  • Düğün müğün istemiyorum ben. Gidecen nikahı kıyacan. Ardında balayına gidecen. Düğünle uğraşamam ben.

0|0
    0|0
    • dügünsüz nikah mi olurmus hiç?

• olur. Niye olmasın yaav. düğün salonu ayarlarım konuklar orda bizi bekler ben de bldiyede nikahı kıydıktan sonra alırım eşimi direkt balayına giderim. konularda bizi beklesin. İhi :)

• ibiza dıptıs dıptıs :)

0|0
    0|1
  • Ukraynanın Lviv şehrinde çünkü orasının nifusunun %85'i kadın ve kadınlar evlenmek için erkek arıyorlar.. Biz evlenirken oradaki kadınlar bize hayranlıkla baksınki benim değerimi anlasın.

0|0
    0|1
  • tabiki gemide!

0|0
    0|0
  • canım memleketim varken de işim var ecdebi ülkede

0|0
    0|1
  • pendikte bi düğün salonunda

1|0
    0|1
  • Erkekler Devam
    19

Kızlar Ne Diyor 18

• Düğünün nerede olduğunun bir önemi yok. Yeter ki sevdiğim yakışıklıyla evleneyim, düğün yemeği eve sipariş ettiğimiz Big Mac olsun mutluluktan uçarım hehe

2|0
    0|0
  • dominikan sahillerinde kumsalda kir dügünü *__*

link

wooooow

1|0
    0|1
  • venedik olsa güzel olur ama olmuycağını biliyorum, bu yüzden sevdiğim yanımda olsun düğünün yeri zamanı önemli değil=)

0|0
    0|0
  • Düğün sevmem , gereksiz benim için ...Bornova nikah salonu süper neyine yetmiyor ...

1|0
    0|0
  • hep kır dugunu hayalmdır bıgun ınsallah gerceklesır

1|0
    0|0
  • düğün yaz ve kır düğünü hoş olur.Balayı göl kenarında butik bir otelde yada sakin bir denizci kasabasında güzel bir otel olabilir

1|0
    0|1
  • Sahil kasabasın da sahilde denizde 30 40 sandalye yapıcaz bakalım.

1|0
    0|0
  • Ay venedik olsun:-D

1|0
    0|1
  • KS de

1|0
    0|1
    • Gelmeyecek ki.İnternetn üzerinden yayın yapacağız.Altınları ve paraları banka hesabımıza aktaracaklar direk.

• kır düğünü alplerde...

0|0
    0|0
  • kesinlikle venedik

0|0
    0|0
  • balayına italya'ya yada dubai'ye giderdim. ama italya için balayını bekleyemem,ev işini halleder halletmez italyaya gidicem kafama koydum:)

0|0
    0|0
  • Gemide adafsfdsf:D

0|0
    0|0
  • Kır düğünü olmasını çok isterdim inş. nasip olur :)

0|0
    0|0
  • bunu söyleyeyimde sende git benm fikrimi cal dimi :D

0|0
    0|0
  • nepal de

0|0
    0|1
  • Kabede olmasını isterdim..(tabi bu bir düğün değil dini kısmı orada tamamlanabilirdi ve çok güzel ve unutulmaz olurdu benim için)

içinizden müslüman olanlardan bu dileğimin kabul olması için dua etmenizi rica ediyorum

Allah razı olsun sevgiler

1|0
    0|0
  • Roma da evlenmek en büyük hayalim benim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...