Düzenli spor yapanlar?

Ben 2 yıldır düzenli spor yapıyorum ancak son bir kaç aydır spor düzenimi tam yerine oturttum ve spor salonuna gidiyorum. Ve ben şunu fark ettim, kendimi iyice yormadan yani 2 saat falan spor yapmadan deliksiz uyku uyuyamıyorum. Bazen geç yatsamda 6 da uyanıyorum ve sonra uyku tutmuyor. çok uyuyabilmek için kendimi sporda çok yormam gerekiyor. düzenli spor yapanlar sizde de böyle oluyor mu merak ettim?

0|0
5|3

En İyi Erkek Görüşü

• ben bayağıdır yapıyorum yorulmayı unuttum diyebilirim :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Ben 2 aydır spor yapıyorum ama öncesindede uyku problemim vardı, şimdide var

0|0
    0|0
  • 4 aydır spor yapıyorum her seferinde SporCard. com'dan üyeliğimi satın alıyorum daha avantajlı oluyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Yo olmuyor sadece daha çabuk uykuya dalıyorum, yorgunluktan olsa gerek

1|0
    0|0
  • evet vücut alışınca oluyor bu normal

0|0
    0|0
  • 6 ay boyunca hergün düzennli 7 km yazın ise yüzme

0|0
    0|0
  • Canım sporun ne gibi faydaları oldu? Bende başlamayı düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • ilk başta dediğim gibi çok dinç oluyorsun. bunun dışında vücudun inanılmaz şekilleniyor, inceliyorsun. yediklerine dikkat ettiğin sürece karşılığını çok güzel alıyorsun. yalnız evde yapmakla salonda yapmak arasında çok fark var, salonda daha disiplinli ve daha doğru yaptığın için daha çok gelişiyor ve şekilleniyorsun. hareketleri yanlış yapma şansın olmuyor.

• Benim hedefim 7 kilo verip daha sonrasın da vücudumu sıkılastırmak. Ne kadar sürede basarabilirim sizce?

• 1-2 aya gider kilolar

• Zamanla oluyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...