Sokakta kafede orda burda tanımadıgınız biri sizinle muhabbet kurmak istese?

tepkiniz ne olurdu? bazen insanların birbirine çok yabancılaştıgını düşünüyorum. yanımızda oturanla konuşmaktan bile korkar hale geldik.

Güncellemeler:
kızlar korkmuş. erkekler daha açık görüşlü.

0|0
14|13

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

• ruh halime ve konuşmak isteyenin yaklaşımına göre değişir.

0|0
    0|0
  • erkekse konuşmam.Kadınsa yasına bakarım yaşlıysa az konusurum gençse konusmamaya çalısırım.Malesef böyle

0|0
    0|0
  • metroda basıma genelde geliyor. yaslı teyzeler genelde muhabbet kurmaya calısıyor. ben cok samimi olamıyorum zaten.

0|0
    0|0
  • Ne niyetle geldigini nerden bilecek karsindaki..

0|1
    0|0
  • konusmam , bakmam diye bir kuralim yok benimle muhabbet kurmak istiyorsa ilk önce tavrina hareketlerine bakarim , beden dili önemlidir !

0|0
    0|0
  • sevmiyorum

0|0
    0|0
  • çok oluyor ama hiçbiriyle konuşmadım. bana çok tuhaf geliyor yolda biriyle konuşup telefon almak vs.

0|0
    0|0
  • karşımdaki insana veya yaklaşımına bağlı değişir..

0|0
    0|0
  • psikolojime bağlı. ama eskiden daha yabaniydim de artık pek öyle değilim konusuyorum yabancılarla abisi.

0|0
    0|0
  • filmlerdeki gibi bi replikle gelirse belki konusblrm söle orjinal yılısık olmayan bi sey

0|0
    0|0
  • ne amaçla geldiğini bilemem o kişinin bu yüzden konuşmam

0|0
    0|0
  • muhabbete bakarım.saracak gibiyse ederiz zaten.

0|0
    0|0
  • O an ki psikolojime bağlı çantayı kafasına geçirebilirim de gülümseyip muhabbet edebilirim de

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Hoş gözlerle baktığın bir kız veya kadın sana muhabbet açmadığı için böyle bir soru sormuş olabilir misin ? diye düşünüyorum :)

0|0
    0|0
    • bazen vapurda giderken oluyo sadece 20 dakika süren bi yolculukta sıkılıyorum laflıcak insan olsa diye düşünürüm ama insanlara bakınca vazgeçiyorum

• nerde o eski bayramlar di mi :D

• Sorma bi tek o zamanlar yüzümüze gülerlerdi :D

• Sonuçta insanların konuşa konuşa anlaşabileceğine inanıyoruz. Gelip öküzün ineğe yaptığı gibi önce çişimizi sonra popomuzu mu koklasın?

0|0
    0|0
  • Yaklaşık yirmi gün önce İzmir'e gidecekken bir adam terminalde hep aynı şeyi söyledi durdu muhabbet amacıyla. Aslında çok da hoşuma gitti. Tanımadığım insanlarla konuşmak daha çok haz veriyor bana nedense.

0|0
    0|0
  • ben hertürlü fırsatı teperim. kafede, kafeste

0|0
    0|0
  • yani şöyle bir bakıp nasıl bi tip olduğunu anlayabilirsem 3 5 soru sorrsın

0|0
    0|0
  • vaktim varsa konuşurum elbette, kız,erkek,deli,akıllı farketmez

0|0
    0|0
  • Benle samimi olmaya çalıştıkları vakit yabancı rolu ypıyorum susyorlar. :))

0|0
    0|0
  • muhabetine bağlı yani konusurum genelde

0|0
    0|0
  • edilir neden edilmesin ama tabi eskisi herkes güven vermio.sadece anlık bir tanışma muhabbet olur.

0|0
    0|0
  • No problem

0|0
    0|0
  • olması gereken o hacı, seninle sohbet etmek isteyenin katil olup olmadığını bilemezsin

0|0
    0|0
  • yooo ben hep muhappet ederim

0|0
    0|0
  • Ederiz

0|0
    0|0
Yükleniyor...