Erkek parfümünün aşık edesi etkisi.

Dejavu olmaktan çok daha fazla etki yaratıyor kendimle dalga geçecek duruma geldim hiç tanımadığım bir erkeğin yanımdan geçerken hissettiğim parfüm kokusuna neredeyse aşık oluyorum çoğu kez yaşadım bunu dönüp arkasından gidesim falan geliyor, yaşayanınız var mı bunu ?

0|0
6|29

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 29

• Bir arkadasimda vardi. bayan parfumu fetisisti idi. o zaman askerde idik. carsiya ciktigimizda karsidan bir bayan gelse ahhhaaaaa mictik derdim. bizim eleman parfum kokusunu aldiginda bayanin pesine duserdi. bir gun izin alip psikologa gitti. psikolog bayan parfumu kullanmasini tavsiye etmis. Elemaninda en sevdigi koku caldion du. Kullanmaya basladi ve millete salca olmaktan vazgecti.

1|0
    0|0
  • kokuloji dili, bazı parfümler kişinin salgıladığı hafif nem oranıyla çok hoş olabiliyor. ^_^

sadece parfümde değil bence olay.

1|0
    0|0
  • 12-13 yıl oldu o kokuyu nerde duysam beynim sulanır.

1|0
    0|0
  • bende kadınlar için bunu yaşıyorum. yapışıp koklayasım geliyor.

1|0
    0|0
  • Erkek parfümü kullanırsan iyi olur :)

1|0
    0|0
  • ben tam tersi etkisini yaşadım diyebilirim o da aşırı ağır bir koku seçimi yapan bir bayandan kaçma isteği olmuştu :)

0|0
    0|0
  • ilk kız arkadaşımın kokusunu unutamam

1|0
    0|0
  • Sadece "hoşmuş" deyip geçerim.

1|0
    0|0
  • Sarapciess, bende de J'adore karşı aynı etki oluyor. Tüm utangaçlık ve muhafazakarlığıma rağmen, istemddışı kendimi o kadınla konuşuyor buluyorum.

0|0
    0|0
  • Hangi parfümler adlarını yazda kulanıyım umarım jagler vardır yoksa hemmen deiştiriyorum parfümümü ve sana 5 yıldız verdim neden bilmiyorum

0|0
    0|0
    • abimin benim yüzümden sürekli biten parfümü :(

• Ne yapıyon onumu kullanıyon sürekli.Abini arıcam dicem şu kıza bir parfüm alda bi rahatla

• geçtiğin güzergahları söylersen peşimden koşturacağıma eminim :D

0|0
    0|0
  • hangi parfüm ki mesela senin beğendiğin ? yada nasıl bişey ismini bilmiyosundurda

0|0
    0|0
  • eeski kız arkadaşım bana bi parfüm önermişti onu hala kullanırı çoğu kız etkileyici olduğunu söyledi.

0|0
    0|0
  • var benimde öyle bi parfümüm ;))

0|0
    0|0
  • Hangi parfümler adlarını yazsan?

0|0
    0|0
    • one million, lacoste erkek parfümleri ve ismini bilmediğim daha niceleri :D

• alakası yok

0|0
    0|0
  • Sen parfümcüye varacan belli (:

0|0
    0|0
  • Sen benim parfümümü koklayaydın :D

0|0
    0|0
  • Aşkı çok fazla derinlerde aramaya gerek yokmuş.

0|0
    0|0
  • falanlar filan düyanın çivisi cıkmıs :D:Dd

0|0
    0|0
  • Benim parfümlerim çok özeldir :)

0|0
    0|0
  • İlginç. Hangi parfümmüş o ?

0|0
    0|0
  • yok walla ya.aa iyi kokuymş diyorm ben sade :D

0|0
    0|0
  • sevgilime aldığım parfüm sayesinde ona bir kez daha aşık oldum :)

0|0
    0|0
  • yıllardır bir bayan parfümü adını bilmiyorum ama ne zaman burnuma o koku gelse bayılasım gelir

0|0
    0|0
  • Hehhe yaşasın hormonlar :D Doğurganlık katsayın artmış kızım.Artık sende çiftleşmek istiyorsun :PP

0|0
    0|0
    • tek denyo sensin farkettin mi :(

• Hiç umursamadım bile bebek.Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlarmış.O denyo lafınıda aynen uygun bir şekilde iade ediyorum.

• yazda parfümleri alıyim birer koli

0|0
    0|0
  • yok artık lebron james

0|0
    0|0
  • ben dövmelerimle aynı etkiyi yaratıyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• erkek parfumu al kendine yani unisex olacak ama biraz maskülen olsun

1|0
    0|0
  • kesinlikle öyle.. inanılmaz güzel kokular var insanı kendinden geçiriyo. :)

1|0
    0|0
  • vr vla bndensin

1|0
    0|0
  • bu da bişi mi. lisedeyken sınıf arkadaşımı rüyamda görüp kokusuna aşık olup bu rüyadan sonra reelde aylarca peşinden koşmuşluğum var.

0|0
    0|0
  • Parfümü kadar kendiside etkileyici olmalı ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...