Hoşlandığınız kız etrafınızdayken diğer kızlara nasıl davranıyorsunuz?

hoşlandığınız kız etrafınızdayken diğer kızlara nasıl davranıyorsunuz ?

• Diğer kızlara daha mesafeli davranırım
    38% (20)42% (27)41% (47)Oy Ver
  • Onun yanında diğer kızlara daha yakın davranıp ilgilendiğim kızın tepkisini ölçerim
    19% (10)14% (9)16% (19)Oy Ver
  • Onun yanında diğer kızlara daha yakın davranırım ama zararsız olduğumu görsün diye
    8% (4)9% (6)9% (10)Oy Ver
  • Diğer kızlarla konuşmam bile o varken güvenini kazanmak için,onu ne kadar sevdiğimi hissetmesi için
    23% (12)22% (14)22% (26)Oy Ver
  • Onun yanında diğer kızlarla ilgilenirim kızın gözünde karizma yapmak için
    12% (6)13% (8)12% (14)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|25

En İyi Erkek Görüşü

• basit onu kıskandırırm böylece kendime dahada çekerim :)

1|0
    0|0
    • kıskandıırınca mı çekiliyor uzaklaşmaz mı kıskandırınca peki?=)

• :) ilginç..ama bazı kızlar madem oyle git onlara diye bırakablir bence..:=))

pekkiiii ;sence yüz bulamayan erkek o kız üzülsün diye sevgilisi olmasada sevgilim var der mi?

• erkeklerin kullandığı en büyük yalan bu zaten :) de ben tercih etmiyorum daha farklı yöntemlerım var

Erkekler Ne Diyor 24

• laf salata olsun diye konuşmam, boş boş muhabbetler açmam

vıdı vıdı etmem, konuşacağım yeride susacağım yeride bilirim, asla tartışma diyaloğuna girmem, sevdiğime ters davranmam kimsenin önünde vs vs vs...

1|0
    0|0
    • ne güzel ..peki onun biriyle kavga ettiğini o an öğrendin ne yaprdın?ama kavga bitmiş kız sadece olanları anlatıyor..savunurmuydun bşey yaparmıydın

• sözlü olarak ya...mesela bi saat önce kızın bi lafını alıp niye böyle diyosun tarzı eleştirme yapıldı,tartıştı bitti kız ortama geldi hayırdır ne oldu falan arkdaşlarına anlatıyor" oyle dmedim tarzında kendini savunuyor " sende oradasın tesadüfen ama o kızın tartıştığı kişi ortada yok ,sende daha kıza açılmamışsın ama ilgin var o anda nasıl davranırsın?:))(bak senaryoyu yazdım teşekkür ederim şimdiden cevabın için=))

• ne kafa varmış be :)

• Diğer Kızları görmüyorum :)

1|0
    0|0
  • B. Şıkkını yapıp da olumlu tepki almanın imkanı yok, gelecek tepki zaten belli.

C. Şıkkı nasıldır; hem yakın davranıp hem de zararsız olmak? Ya da yakın davranıp zararlı olmak nasıl olabilir ki?

E. Şıkkı çok hoş ya :) Diğer kızlarla ilgilenenler karizmatik mi? Çapkın mı?

0|0
    0|0
  • Göz ucuyla ister istemez bakıyosun tabi ama diğer kızları eğlenmek için kullanıyorum. Tanımadığım kızları tabi. Mesela " aşkım baksana ya ne kadar güzel bi kız" gibi. Tuzu biberi bunlar. Ama ben sevgilime şunu hissettirdim; bi diğer kızlar var bide o var. :)

0|0
    0|0
  • diğer kızlarmı? kızmı varmış etrafımda ki ilgileneyim, asıl kız varken

2|0
    0|0
  • Normal davranırım eğer beni seven bir insan varsa onu aldatmam zaten ama asla olmadığım biri gibi davranıp onu kandırmam o varken de normal olarak konuşurum yokken de .

0|0
    0|0
  • İstepne gibi.

0|0
    0|0
  • Normal takılırım yahu neden kasayım kendimi =)

0|0
    0|0
  • Onun yanında diğer kızlara daha yakın davranıp ilgilendiğim kızın tepkisini ölçerim

0|0
    0|0
  • farkında olmadan daha soğuk davranıyorum.

1|0
    0|0
    • peki senin ona ilgin olduğunu nasıl hissettiriyorsun ona

• farkında olmadan onunla fazla konuşuyorum:)) daha çok onun söyledikleriyle ilgileniyorum:)) diğerlerini dinliyor gibi yapıyorum. farkediliyor zaten.

• normal

0|0
    0|0

• Kızın gözünde karizma yapalım dedik kız artık yüz vermeyi falan kesti böyle benimle arada bir selamlaşıyordu onuda kesti bende teklif ettim si... git be abi sen salakmısın dedi pişmanım :(

0|0
    0|0
    • başka kızlarla gördü yani?

• Çooooooooook :( ama sonrasında reddettikten sonra oda çok yaptı hemde gözümün içine baka baka üstlik ben onun olduğu yerden kaçıyorum o inadına karşıma geçip erkekleri kovalıyor çarpık bacaklı aşkımdı benim :)

• e şıkkı

0|0
    0|0
  • D: Diğer kızlarla konuşmam bile o varken güvenini kazanmak için,onu ne kadar sevdiğimi hissetmesi için

0|0
    0|0
  • herkezle ilgilenir hoşlandığım kızın eşlik etmesi için mutlaka bir sohbet konusu açar onu da içine katarım.bu konuda oldukça başarılıyım:)

0|0
    0|0
  • Digerlerini gözüm görmez heralde.

1|0
    0|0
  • Normal zamanda nasıl davranıyorsam onun yanında da aynı şekilde davranırım.

0|0
    0|0
  • Onun yanında diğer kızlara daha yakın davranıp kıskandırmaya çalışırım.

0|0
    0|0
  • Normal davranırım, kasılmanın ne alemi var ;)

0|0
    0|0
  • A.

0|0
    0|0
  • D şıkkı :)

0|0
    0|0
  • bütün şıklar denene bılır

0|0
    0|0
  • kafamı kaldırıp bakmam dersem yalan söylemiş olurum

0|0
    0|0
  • alayına gider

0|0
    0|0
    • ne demek bu şimdi

• farketmez onada takılırım diğerlerinede

Kızlar Ne Diyor 4

• erkek aklı çok farklı çalışıyor. bunu bi kız olarak cevaplamam biraz saçma da olsa gene fikrimi söylicem.eğer bi erkek hoşlandığı kızın dışındaki kızlara yakın davranıosa bu hoşlndığı kıza :"senden hoşlanıyorum ama sen de benden hoşlan yoksa bak bu kızlar da var etrafımda her an elden gidebilrim" mesajı verir.bu da tabi mantıklı düşünen bi kıza hiç de çekici gelmeyebilir.Şöyle de bir durum var , erkekler için bütün seçenekler doğru olabilir ve şu zamana kadar bir işin ucunu tutup da sonuna kadar bırakmayan erkek görmedim.

1|0
    0|1
  • Vallaha ben erkekleri bilmemde ben benimkiyle cikmadan önce onu dügünlerde gördügümde etraftaki baskalarini görmüyordum resmen :D nekadar yakisikli olursa olsun hep benimkini ariyordum yaa :) öküzüm benim <3

1|0
    1|1
  • Neden normal/her zamanki gibi davranmıyorlar ki?

0|0
    0|0
  • zaten dengesizler iyice dengesizlesiyorlar

0|0
    0|1
Yükleniyor...